Galaxy S4 Mini İ9190 CM12.1 Lollipop 5.1.1 (Official Nightly Güncelleme 25.06.2015)

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL007

Üye
Arkadaşlar ya gapps'ı yüklerken failed diyor. telefon açılınca da bir srü durduruldu hatası veriyor lütfen yardım edin :( iki gündür uğraşıyorum olmuyor :(
Quick start işlemini 2–3 kere yaptıktan sonra cihazın şarjını tamamen bitireyim. Sonra 0 dan 100e kadar kesintisiz şarj edeyim. Doğru anlamış mıyım?
Quick start yaparken cihazın şarjının fu ll olması gerekli mi? Cihaz şarja takılı olmalı mı?
kardrş yardım eder misin neden hata yapıyorum acaba. Gapps yüklenmiyor bir türlü. Failed diyor ziplerken

baskahmet

baskahmet

Üye
Quick start işlemini 2–3 kere yaptıktan sonra cihazın şarjını tamamen bitireyim. Sonra 0 dan 100e kadar kesintisiz şarj edeyim. Doğru anlamış mıyım?
Quick start yaparken cihazın şarjının fu ll olması gerekli mi? Cihaz şarja takılı olmalı mı?
Öyle bi gereklilik yok :) aynen doğru

• Beğen
Tepkiler: androfilex
androfilex

androfilex

Üye
Arkadaşlar ya gapps'ı yüklerken failed diyor. telefon açılınca da bir srü durduruldu hatası veriyor lütfen yardım edin :( iki gündür uğraşıyorum olmuyor :(

kardrş yardım eder misin neden hata yapıyorum acaba. Gapps yüklenmiyor bir türlü. Failed diyor ziplerken
Farkı bir recovery dene. Önce romu yükle, wipe yap. Reboot yapıp cihaz açıldıktan sonra gapps ı yükle. Yüklediğin gapps ın cm12 gapps ı olduğuna emin ol.
Eğer yine olmazsa root browser benzeri bir programla gapps ın içindeki apk leri cihazındaki gerekli dizine taşırsın. Cihazı yeniden başlatınca gapps yüklemiş gibi kullanabilirsin

ANIL007

Üye
Farkı bir recovery dene. Önce romu yükle, wipe yap. Reboot yapıp cihaz açıldıktan sonra gapps ı yükle. Yüklediğin gapps ın cm12 gapps ı olduğuna emin ol.
Eğer yine olmazsa root browser benzeri bir programla gapps ın içindeki apk leri cihazındaki gerekli dizine taşırsın. Cihazı yeniden başlatınca gapps yüklemiş gibi kullanabilirsin

gerekli dizine taşımka dışındakilerin hepsini yaptım ama olmuyor zaten twrp recovery ile yapıyorum öteki recovery ile yüklenmiyor bile. Şu gerekli dizine taşıma işlemini nasıkl yapayım direkt indirdiğim zip dosyasının içindeki apkları telefona mı kurayım elle acaba nereye taşındığından emin değilim

androfilex

androfilex

Üye
gerekli dizine taşımka dışındakilerin hepsini yaptım ama olmuyor zaten twrp recovery ile yapıyorum öteki recovery ile yüklenmiyor bile. Şu gerekli dizine taşıma işlemini nasıkl yapayım direkt indirdiğim zip dosyasının içindeki apkları telefona mı kurayım elle acaba nereye taşındığından emin değilim
Skype hesabın var mı?

nanotex

nanotex

Üye
9 saatte %1 şarj gitti. Bekleme modunun şarjı gayet güzel. Ancak kullanım sırasında ani şarj düşmesi yaşıyorum. Sanırım kalibrasyon gerekiyor. Başka önerisi olan var mı?
Bende rus yüklü taş gibi de şarjı var.

sozer

Üye
aicp 10 veya cm12.1 official kullanan varmı son durum nasıl
pil ömrü ve performans?

soganlik

Üye
Pil ömrü kötü
Ama görsellik ve Lollipop tadından yenmiyor

Buradaki gapps lara da bir bak istersen

sozer

Üye
Pil ömrü kötü
Ama görsellik ve Lollipop tadından yenmiyor

Buradaki gapps lara da bir bak istersen
pil ömrü kötü derken veri varmı elinde
bekleme süresi ve ekran süresi ne

sozer

Üye
kullanan varmı
nasıl son durum

androfilex

androfilex

Üye
Stock 4.4.2 kullanıyorum. Gayet memnunum. Zaten hiç bir aosp romdan stockdaki gibi batarya perforamansını elde edemedim.

oguzxw

oguzxw

Üye
iOS 8.4 kullanıyorum memnunum [emoji16]

ErSin9006

Üye
+Tam anlamıyla android cm'nin sınırsızlıkları kısıtlanmış
+kameraya hafıza kartına kaydetme seçeneği
+msjlara tarih ve ileti saati
+ Kilit ekranında gelen bildirimler içerik gizlendi olarak veriliyor
Not: sanki bundan bir ay önceki sürüm daha sınırsız sorunsuz idi şuan ki sürüm biraz gölgesinde kalmış
- batarya ömrü stockdan kötü (önceden baş baş gibiydi nerdeyse)
-kapanıp açılma sorunu var ( benim için mi geçerli bilmiyorum tabi)
-Şebekede de ara sıra sorun olabiliyor
Not: Sonuç olarak bir çok şeyi düzeltmişler fakat bunun yanında Cm'ye has bazı şeyler de değiştirilmiş alışan kullanan bilir şuan çok farklı bir o kadar da basit duruyor cm şuanki hali ile

baskahmet

baskahmet

Üye
bende 27 hazirandan beri cihaza rom atmıyorum stock 4.4.2 tr kitkat kullanıyorum fakat beklemede acayip şarj gidiyor 1 ay sonra telefon 1 yılını dolduracak acaba bataryadamı sorun var

sozer

Üye
+Tam anlamıyla android cm'nin sınırsızlıkları kısıtlanmış
+kameraya hafıza kartına kaydetme seçeneği
+msjlara tarih ve ileti saati
+ Kilit ekranında gelen bildirimler içerik gizlendi olarak veriliyor
Not: sanki bundan bir ay önceki sürüm daha sınırsız sorunsuz idi şuan ki sürüm biraz gölgesinde kalmış
- batarya ömrü stockdan kötü (önceden baş baş gibiydi nerdeyse)
-kapanıp açılma sorunu var ( benim için mi geçerli bilmiyorum tabi)
-Şebekede de ara sıra sorun olabiliyor
Not: Sonuç olarak bir çok şeyi düzeltmişler fakat bunun yanında Cm'ye has bazı şeyler de değiştirilmiş alışan kullanan bilir şuan çok farklı bir o kadar da basit duruyor cm şuanki hali ile

xda da bu rom çok ilgi görüyor
özellikle batarya süresi konusunda
deneyen varmı

ErSin9006

Üye
@baskahmet bendede aynı durum var özellikle geçen şarjda iken batarya acayip ısındı telefona el vuramadım o derece
@sozer kardeş daha önceki cm sürümüne göre bu sürümü ben beğenmedim ve yüklesen sende göreceksin daha önce kullandıysan tabi :)

• Beğen
Tepkiler: baskahmet
snapdroid

snapdroid

Üye
baskahmet

baskahmet

Üye
@baskahmet bendede aynı durum var özellikle geçen şarjda iken batarya acayip ısındı telefona el vuramadım o derece
@sozer kardeş daha önceki cm sürümüne göre bu sürümü ben beğenmedim ve yüklesen sende göreceksin daha önce kullandıysan tabi :)
Romsuz telefon daha iyi ya atmiyorum rom felan olmadi kalibre yaparim bugun iyi dayandi sarj..

snapdroid

snapdroid

Üye
Atacak yokmu? Bide ben bu camera programini orjinal camera prpgramoyla nasi deisriririm

Üst Alt