Galaxy S4 i9500 [KK][5.6.28]MIUI 6 for Samsung S4 I9500

Sponsorlu Bağlantılar

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
[KK][5.6.28]MIUI 6 for Samsung S4 I9500
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
ROM
BU surumde bırcok bug duzeltılmıs or: muzık player zıl seslerı galerı vb.gıbı bırcok sorundan kurtulmus teksıkıntı sımrehberıne erısemıyor

google gapps yukleme....

burdan google player fıx ı ındırn

burdan google gapps ınstaller ı ındırın

google ınstallerı normal bısekılde kurun acın gereklı bılsenlerı google ınstallerı acılınca goreceksınız google play a tıkadıgınız zaman gereklı programları otamatık kurmak ısteyecektır hepsıne ızınverıp kurun
sonra googl play fıx ı cwm den kurun sonra yenıde baslatın bukadar

NOT INDIRME LINKINDE 404 HATASI ALAN ARKADASLARIMIZ VPN DEGISTIREREK (CIN VPN SI OLACAK) INDIREBILIRLER HOTSPOT SHILD PROGRAMINI TAVSIYE EDERIM GOOGLE ARATIP ULASA BILIRSINIZ

YUKLEME = rom dosyasını ındırın tel hafızası yada sd kartta bıryere atın
telır ses acma tusu menu tusu ve acma kapama tusuna basılı tutarak recowery modda acalım
sırası ıle yapın
1 wıpe data / factory reset
2 wıpe cache partıtıon
sonra rom yukleyıp reboot deyıp kurulumu tamamlayın ılk acılıs 5 dakıka kadar suruyor telas yapmayın adımları dogru ızlersenız basarıya ulasırsınız...

S4 I9500 ICINDIR TARAFIMDAN DENEMISTIR BIR SORUN YOKTUR OLUSA BILECEK TUM SIKINTILAR SIZE AITDIR

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: tedirgin1111

frkanyldz

frkanyldz

Üye
romda open vpn çalışmıyor sim kartı okumuyor açılış animasyonu yine 4.4.2 deki s4 animasyonu ve kamerası stok s4 kamerası çözümü verirmisiniz geliştirici bey

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
romda open vpn çalışmıyor sim kartı okumuyor açılış animasyonu yine 4.4.2 deki s4 animasyonu ve kamerası stok s4 kamerası çözümü verirmisiniz geliştirici bey
Kardesim suan gelistirme asamasinda bi romdur aslinda paylasim yaparken buglari yazmayi unutmusum kusura bakmayin rom guncellendikce paylasim yapacagim...

frkanyldz

frkanyldz

Üye
Link ölü megaya upload edermisiniz

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
Link ölü megaya upload edermisiniz
KARDESIM LINK OLU DEGIL BAIDU CIN SERVERLERINDEN YAYIM YAPIYOR TURKIYEDEN BAIDU SITESINE GIRIS SIKINTILI PC DEN VPN NI DEGISTIRIP CIN VPN SINI AYARLAYIP OYLE GIRMENLAZIM SUAN UPLOAD ETME ZAMNIM YOK BEKLELERSENIZ YARIN UPLOAD EDERIM

frkanyldz

frkanyldz

Üye
KARDESIM LINK OLU DEGIL BAIDU CIN SERVERLERINDEN YAYIM YAPIYOR TURKIYEDEN BAIDU SITESINE GIRIS SIKINTILI PC DEN VPN NI DEGISTIRIP CIN VPN SINI AYARLAYIP OYLE GIRMENLAZIM SUAN UPLOAD ETME ZAMNIM YOK BEKLELERSENIZ YARIN UPLOAD EDERIM
denedim zaten dedigin gibi yaptım ama yinede olmadı olur ben yarına kadar beklerim 5.5.22 ve 5.5.29 u megaya upload edersen sevinirim ayrıca Gapps ve SDfix linkini de yeniden koyarmısın konuya...

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
denedim zaten dedigin gibi yaptım ama yinede olmadı olur ben yarına kadar beklerim 5.5.22 ve 5.5.29 u megaya upload edersen sevinirim ayrıca Gapps ve SDfix linkini de yeniden koyarmısın konuya...
Sd fix bug u duzeltildi gerek kalmadi gapps yi eklerim

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
H
lınk yenılendı ...

frkanyldz

frkanyldz

Üye
EVET KULLANIYORUM SIKINTI YOK TEK SIKINTI SIM REHBERINE ESILEMIYOR
ekran görüntüsü alındıgında =ekran görüntüsü kaydedilemedi depolama birimi kullanımda olabilir = yazıyo ve ekran görüntüsünü almıyo ayrıca galeride sd kartta bulunan fotolarımı göstermio açılış animasyonu yine samsung un 4.4.2 deki açılış animasyonu ve kamerada MIUI 6 KAMERASI DİİL STOK S4 KAMERASI sim okumama sorununuda sim kişilerini sd karta yedekleyip öyle hallettim diger sorunlara bi çözüm bulunsa çok güzel olcak yoksa rom çok stabil bi rom...

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
ekran görüntüsü alındıgında =ekran görüntüsü kaydedilemedi depolama birimi kullanımda olabilir = yazıyo ve ekran görüntüsünü almıyo ayrıca galeride sd kartta bulunan fotolarımı göstermio açılış animasyonu yine samsung un 4.4.2 deki açılış animasyonu ve kamerada MIUI 6 KAMERASI DİİL STOK S4 KAMERASI sim okumama sorununuda sim kişilerini sd karta yedekleyip öyle hallettim diger sorunlara bi çözüm bulunsa çok güzel olcak yoksa rom çok stabil bi rom...
acılıs anımasyonu bence sıkıntı degıl kameraya gelınce samsung s4 un cekırdek kodlarını paylamadı gelsıtırıcı arkadalala o yuzden kamera sıkıtı doguruyor dıye stock kamera kullanmıslar galerı problemı bende olmadı sım olayını soylemıstım zaten ve suan gelıstırılme asamasında yenı surumcıktıkca paylasım yapacagım

frkanyldz

frkanyldz

Üye
acılıs anımasyonu bence sıkıntı degıl kameraya gelınce samsung s4 un cekırdek kodlarını paylamadı gelsıtırıcı arkadalala o yuzden kamera sıkıtı doguruyor dıye stock kamera kullanmıslar galerı problemı bende olmadı sım olayını soylemıstım zaten ve suan gelıstırılme asamasında yenı surumcıktıkca paylasım yapacagım
teşekkür ederim ve verdigin sd fix ini buna kursam sorun gidermi galeri sorunu

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
bu surumde sd fıx hatası gıderılmıs sen genede bır dene ama senın cwm surum ne dır cwm surumun en az 6.0.4.6 olmalı eger bu surumden assagı ıse bu hataların olması buyuk ıhtımal ben sana cwm vereyım onu kur duktan sonra romu yenıden bı flasla bakalım duzelecmı bahsettıgın hatalar zıra bende sadece sım hatası var onun dısında geyet stable bı rom
buyur cwm 6.0.4.6 surumu

frkanyldz

frkanyldz

Üye
bu surumde sd fıx hatası gıderılmıs sen genede bır dene ama senın cwm surum ne dır cwm surumun en az 6.0.4.6 olmalı eger bu surumden assagı ıse bu hataların olması buyuk ıhtımal ben sana cwm vereyım onu kur duktan sonra romu yenıden bı flasla bakalım duzelecmı bahsettıgın hatalar zıra bende sadece sım hatası var onun dısında geyet stable bı rom
buyur cwm 6.0.4.6 surumu
teşekkürler sende philztouch ın İ9500 için olan en son sürümü varsa atarmısın... bendeki eski sürüm de en son sürümü bulamadım ben

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler sende philztouch ın İ9500 için olan en son sürümü varsa atarmısın... bendeki eski sürüm de en son sürümü bulamadım ben

mehmet_f

mehmet_f

Üye
Tesekkurler romu kurdum kullanıyorum gerçekten seri güzel zaten miui v5 den beri hiç şaşmadım miui romlarda . Rehberı daha onceden aldıgım sd kart yedegınden ıce aktardım.(Simkart rehberı gormemesı sorun degıl yani) . Fakat daha önemlisi haftalık güncellemeleri kurarken sorun yaşıyorm. CWM ekranında install aborted hatası alıyorm ve güncellenmiyor.(CWM 6.0.4.8 kullanıyorum)

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkurler romu kurdum kullanıyorum gerçekten seri güzel zaten miui v5 den beri hiç şaşmadım miui romlarda . Rehberı daha onceden aldıgım sd kart yedegınden ıce aktardım.(Simkart rehberı gormemesı sorun degıl yani) . Fakat daha önemlisi haftalık güncellemeleri kurarken sorun yaşıyorm. CWM ekranında install aborted hatası alıyorm ve güncellenmiyor.(CWM 6.0.4.8 kullanıyorum)
Evet ota da bu sikilde bi sikinti var ben suan 5.6.5 suru nu test ediyorum yarin paylasicam ota da sorun degilyani ben guncellendikce paylasim yapacagim

Üst Alt