Galaxy S4 Mini İ9190 CM12.1 Lollipop 5.1.1 (Official Nightly Güncelleme 25.06.2015)

Sponsorlu Bağlantılar

Abramz

Üye
Dn4 rom kullanın kafanız rahat etsin

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Ben romu 1 günde 4 kez üst üste kurdum. Ama sorunu çözemedim. 4 kereden fazla da yüklemek istemiyorum. Çünkü geçen yaz telefona rom bombardımanı yapmıştım. (O zamanlar çok acemiydim) Telefonun basebandını yaktım. :-!
Cm12 kurun wifi düzeliyor sonrada Stock atarsın üzerine sorun düzelebilir.

sozer

Üye
Bize dn4 rom yok arkadaş yanlış gelmiş sanırım s3 veya note2 konusuna gidecekti
tr kitkat yüklediğim halde ana bant sürümü I9190XXUCOC1 kalıyor
2 sefer full wipe attım yine olmadı ne yapacağım

baskahmet

baskahmet

Üye
tr kitkat yüklediğim halde ana bant sürümü I9190XXUCOC1 kalıyor
2 sefer fu ll wipe attım yine olmadı ne yapacağım
Cm12 üstüne kur. Şahsen ben şöyle yaptım.
Rus son sürümün üstüne kurdum wifi açılmadı. Tekrar 2-3 kez full wipe yapıp kurdum sorun kalmadı
Cm12 üstüne dene bir de.

sozer

Üye
Cm12 üstüne kur. Şahsen ben şöyle yaptım.
Rus son sürümün üstüne kurdum wifi açılmadı. Tekrar 2-3 kez fu ll wipe yapıp kurdum sorun kalmadı
Cm12 üstüne dene bir de.
full wipe yi sen nasıl yaptın belki ben yanlış yapıyorumdur

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: baskahmet
baskahmet

baskahmet

Üye

sozer

Üye
Wipe data , wipe cache, dalvik cache , format system format cache format modem format data format prolead
çözdüm
full wipe yi doğru yapıyormuşum
yüklediğimde wifi çalışmıyor ve anabant sürümü değişmiyordu
sonra 4 dosyalı I9190XXUCNJ3 yükledim
ardından tekrar full wipe yapıp
tr kitkat yükledim oldu
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: baskahmet
baskahmet

baskahmet

Üye
çözdüm
fu ll wipe yi doğru yapıyormuşum
ardından tekrar fu ll wipe yapıp
tr kitkat yükledim oldu
teşekkürler
Hayırlı olsun, ben şuanlık Tr kitkat + root + xposedli bir şekilde kullanıyorum şarjı da gayet iyi hızı güzel kullanımı rahat :)

androfilex

androfilex

Üye
çözdüm
fu ll wipe yi doğru yapıyormuşum
ardından tekrar fu ll wipe yapıp
tr kitkat yükledim oldu
teşekkürler
Şu 4 dosyalı romun linkini atabilir misin

baskahmet

baskahmet

Üye
Tr kitkat oneririm sarji bende efsane :D

ANIL007

Üye
Arkadaşlar lütfen yardım edin ya lte model için olan cm12.'i yüklüyorum ama hangi g.appss'ı yüklersem yükleyeyim durduruldu di,yor telefon kullanılmıyor ne yapayım ?
Arkadaşlar lütfen yardım edin ya lte model için olan cm12.'i yüklüyorum ama hangi g.appss'ı yüklersem yükleyeyim durduruldu di,yor telefon kullanılmıyor ne yapayım ?
Arkadaşlayardım eder misiniz gapps yükjleyemiyorum hep hata veriyor

soganlik

Üye

şunu bir dene

ANIL007

Üye

şunu bir dene

ROM yüklşer gibi zipliyorum değil mi recoveryden acaba birşeyleri eksik mi yapıyordum? Bir de sonradadn atılan imei gitmemesi için ne yapılıyor

androfilex

androfilex

Üye
Tr kitkat oneririm sarji bende efsane :D
9 saatte %1 şarj gitti. Bekleme modunun şarjı gayet güzel. Ancak kullanım sırasında ani şarj düşmesi yaşıyorum. Sanırım kalibrasyon gerekiyor. Başka önerisi olan var mı?

baskahmet

baskahmet

Üye
9 saatte %1 şarj gitti. Bekleme modunun şarjı gayet güzel. Ancak kullanım sırasında ani şarj düşmesi yaşıyorum. Sanırım kalibrasyon gerekiyor. Başka önerisi olan var mı?
*#0228# Yap quick starta tıkla veya restart. 2-3 kere bunu yap ekran kilitlenir tekrar aç tekrar yap. ya şarj düşecek yada artacak. ondan sonra şarjı 0 la 100 e kadar kesintisiz şarj et.

androfilex

androfilex

Üye
*#0228# Yap quick starta tıkla veya restart. 2-3 kere bunu yap ekran kilitlenir tekrar aç tekrar yap. ya şarj düşecek yada artacak. ondan sonra şarjı 0 la 100 e kadar kesintisiz şarj et.
Quick start işlemini 2–3 kere yaptıktan sonra cihazın şarjını tamamen bitireyim. Sonra 0 dan 100e kadar kesintisiz şarj edeyim. Doğru anlamış mıyım?
Quick start yaparken cihazın şarjının full olması gerekli mi? Cihaz şarja takılı olmalı mı?

Üst Alt