Galaxy S4 i9500 [ROM] [5.0.2] Aurora S6 Port V2.0 [23/06/2015]

Sponsorlu Bağlantılar

ege099

ege099

Üye
[email protected] bu arada sürekli adroid.process.acore işlemi durdurdu hatası alıyorum sürekli geliyor napmam gerekiyor

boyabatlı

boyabatlı

Üye
fabrika ayarları na dön

• Beğen
Tepkiler: baskahmet
ege099

ege099

Üye
o sorunu hallettim tamam senden link bekliyorum

boyabatlı

boyabatlı

Üye
e posta dan atıyorum dosyayı ama dosya büyük diyor

ege099

ege099

Üye
Tamam buldum yinede saol halletim sorunu

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
İşte bende orda takıldım root dosyasını bir türlü bulamadım bütün liknler engellenmiş bana bir root dosyası paylaşırımısınız dün gece bi root dosyası indirdim flashladım telefon açılmadı öyle kaldı şimdi bidaha stock yüklemek zorunda kaldım
lolıpop root
kıtkat root
cwm
eger telde 5.x.x lolıpop yuklyse lolıpı root olanı 4.x.x kıtkat yuklu ıse kıtkat root olan dosyayı ındır sonra
telı download modda ac odın ı yonetıcı olarak calıstır telı pc ye bagla odın telı tanıtyınca telefon surumune uygun olan .md5 uzantılı root dosyasını sec ve flasla flas butonuna bastıktan sonra tel yenıden acılana kadar bekle sonra recovery modda ac ve cwm dıye verdıgım clockword dosyasını flasla

ege099

ege099

Üye
lolıpop root
kıtkat root
cwm
eger telde 5.x.x lolıpop yuklyse lolıpı root olanı 4.x.x kıtkat yuklu ıse kıtkat root olan dosyayı ındır sonra
telı download modda ac odın ı yonetıcı olarak calıstır telı pc ye bagla odın telı tanıtyınca telefon surumune uygun olan .md5 uzantılı root dosyasını sec ve flasla flas butonuna bastıktan sonra tel yenıden acılana kadar bekle sonra recovery modda ac ve cwm dıye verdıgım clockword dosyasını flasla
Güzelce anlatmışsın da o kadar da acemi değilim zaten yukarıda yazmıştım sorunu çözdüm diye ama başka arkadaşlar için yardımcı olacağından eminim yine de teşekkürler :)

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Beta yazıyordu rom degiştimi daha önce indirmiştim

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Selamlar forumdaşlar.
Ben Note 3 kullanıyorum yalnız S3 kullanıcıları gibi sürekli rom işleri içinde olanlar bilir diye buraya sormak istedim.
Sizden rica etsem bu romdaki systemdeki telefon apksını upload edebilirmisiniz? Bende şuan note 3 için stock based rom var deodex rom sizdeki telefon apk sını sisteme atsam bende de çalışır mı diye merak ettim.
Upload edebilirseniz sevinirim

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
Beta yazıyordu rom degiştimi daha önce indirmiştim
evet
Selamlar forumdaşlar.
Ben Note 3 kullanıyorum yalnız S3 kullanıcıları gibi sürekli rom işleri içinde olanlar bilir diye buraya sormak istedim.
Sizden rica etsem bu romdaki systemdeki telefon apksını upload edebilirmisiniz? Bende şuan note 3 için stock based rom var deodex rom sizdeki telefon apk sını sisteme atsam bende de çalışır mı diye merak ettim.
Upload edebilirseniz sevinirim
hayır kardesım calısmaz s4 ayrı systemde calısır s3 ayrı note 4 ayrı o apknın ya note 4 e portlanması lazım yada note 4 olarak bastan argorıtma yazılması gerekıyor

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Rom daki değişiklik ler nedir

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
Rom daki değişiklik ler nedir
- SABİT TW Ev FC zaman WhatsApp gibi yeni bir bildirim geldiğinde
- GÜNCEL kütüphane
- Katma Xposed ve Dolby önceden yüklenmiş
- Yeniden başlatma (No test) sonra kilit ekranı dissapear hata SABİT
- Benim önceki OTA gelen tüm düzeltmeleri Eklenenler
- SettingsReceiver gibi çevrilmiş fazla uygulama (güç tasarrufu)
- Geçici olarak S6 video N4 video oynatıcı ile çıkarıldı
- SABİT Şarj Etkileri
- SABİT küçük hatalar

boyabatlı

boyabatlı

Üye
görüntülü aramada sesin hop veya kulaklık seçimi yapılıyor mu

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
onu denemedım