Reisv4.0 N8 Belle RM-596_111.030.0609 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
reis flash sonrasinda e hafizasinda reis adli klasor olusck demissin ama yok kardesim tlfnu didik didik ettm yok

hasbihal53

Üye
Sevgili forum üyeleri, lütfen şu resimdeki hataya bi bakarmısınız...

[/IMG]

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
flashing kismina tiklamadan once scan bolumunden scan product yaptin mi? Resimde telefonuna yuklemen gereken weya telefnunda yuklu olan euro2_dg dosyasi gorunmeliydi. Phoenix bulamamista olabilir. Scan product yaptigin halde bulamadiysa phoenix tekrar yuklenmeli

---------- Eklendi @ 07:25:27 ---------- Yazıldı @ 07:21:13 ----------

bi de tlfnu usb ovi suite modunda bagla ama phoenix acmadan once ovi suiti kapat.
Bisey daha olabilir. Bilgsayarinda c product klasorune attin mi core uda ve diger dosyalari?

hus.277

Üye
flashing kismina tiklamadan once scan bolumunden scan product yaptin mi? Resimde telefonuna yuklemen gereken weya telefnunda yuklu olan euro2_dg dosyasi gorunmeliydi. Phoenix bulamamista olabilir. Scan product yaptigin halde bulamadiysa phoenix tekrar yuklenmeli

---------- Eklendi @ 07:25:27 ---------- Yazıldı @ 07:21:13 ----------

bi de tlfnu usb ovi suite modunda bagla ama phoenix acmadan once ovi suiti kapat.
Bisey daha olabilir. Bilgsayarinda c product klasorune attin mi core uda ve diger dosyalari?

ayrıca ilk önce file bölümünden open product yap ve RM-596 yı bulup ok yap sonra scan product yap sonra flas
h butonuna gir

tarama

Üye
Reis kardeşim, dosyalardan toplu dosya için isimli dosyayı, indirip kurdum. Öncelikle toplu dosya şeklinde olmadı. Ayrıca Web internet çalışmıyor. Ben mi yanlış dosyayı indirdim acaba?

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
ewet $ahin herseyi kurcaladm bi sorunla karsilasmadim sadece e'de reis klasoru yok. Emegine saglik ùstadim

• Beğen
Tepkiler: Dandanakan92

hus.277

Üye
Reis kardeşim, dosyalardan toplu dosya için isimli dosyayı, indirip kurdum. Öncelikle toplu dosya şeklinde olmadı. Ayrıca Web internet çalışmıyor. Ben mi yanlış dosyayı indirdim acaba?
evet yanlış indirmişsin . ayrıca toplu menü için bunlara gerk de yok forumda arat çözümü iki dosyayı sisteme entegre ediyon okadar

• Beğen
Tepkiler: tarama
ЯReiS

ЯReiS

Üye

onu daha duzenleyemedim kardesim..ama yazdim 3.1 yazan hic bir dosyayi indirip kurmayin diye ama heralde gormediniz..benim pc de sorun var butun dosyalari kaybettim..simdi toplamaya calisyorum en kisa zamanda onuda duzelticem..

• Beğen
Tepkiler: tarama
mkryvz

mkryvz

Üye
3.2'de sorun yok değil mi @ЯReiS
?
Çünkü az sonra yazılımı yüklemeye başlayacağım :)

tarama

Üye
Eyvallah Reis kardeşim, bekliyorum. PC ler böyle azizlikler yapıyor. Benim de başıma gelmişti. Emek verdiğim bütün çalışmalarım bir anda heba olup gitmişti. Kolaylıklar diliyorum...

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
sorun yok kardesim rahat ol.

tarama

Üye
Düzeltilmiş halinde, E de olması gerektiğini söylediğin Reis klasörü de olacak mı?

cagri_06

cagri_06

Üye
Bu Web Sorunu İçin Düzeltmeyi Nerede Nasıl Yapacağım Bilgi Verebilirmisiniz Teşekkürler
Not: Cep telefonundan mı Yoksa pc den mı düzeltme yapacağımı belirtirseniz sevinirim :)

• Beğen
Tepkiler: ЯReiS
KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
tarama e klasorunde reis klasoru yok. Nedenini bilmiyrm. Onun disnda soruna rastlamadim.

Cagri kardesim pc'den duzenlemen gerek. Sana tawsiyem 3.2 yazan dosyalari indir flash at. Cok guzel olmus cunku

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
$ahin reis klasöru niye yok? Upload etsene ayriyeten

• Beğen

Enola19

Üye
Calculator widget gene çalışmıyor:ağlarım:

---------- Eklendi 31.03.2012 @ 00:21:48 ---------- Yazıldı 30.03.2012 @ 23:57:02 ----------

şahin şu widget'ları rofs2 içine nasıl gömebileceğimizi bi anlatabilirmisin şu calculator'u bi ekleyecemde

• Beğen
ЯReiS

ЯReiS

Üye
arkadaslar biliyorum cok oldu herkes bu isten bikti ve coook s.k.ldi..(turkce klavye yok) biliyorum bende iyi olsun diye calisiyorum tabiki hata istemiyorum siz 2 flash attiysaniz ben 20 flash attim..ve sonunda oldu (hatanin buyuk kismi pc deymis copy-paste larda yapistirmayi yapmamis cok yerde bana kafayi yedirdi sagolsun) arkadaslar 2 saattir deniyorum..hic ama hic bir problem gormedim..ben acilis programlarindan sadece takvim ve saati kapattim otomatik baslamaz updateler aciktir..core tamamen orjinal sadece ses ve batarya icin iyilestirme yapildi baska hic bir mod yok..butun widgetler calisyor bookmark hava durumu ve digerleri,web iyi nette dizi com dan dizi izledim..muzik ve ekolayzer ayni sekilde..kurar kurmaz 3 tane guncelleme geldi travel sosial ve saerch widgeti yukledim hepsini iyi oldu facebook kuruldu..galerideki resimleri paylasabiliyosunuz..bilmiyorum baska ne diyim gaette hizli bir sistem oldu..Su an upload ediyorum umarim kizmazsiniz bir daha mi diye?..tercih sizin uzunca kullanmaniz dileklerimle..

---------- Eklendi @ 23:44:33 ---------- Yazıldı @ 23:42:02 ----------

$ahin reis klasöru niye yok? Upload etsene ayriyeten

reis klasoru var kardes siz flash esnasinda hic bir dosya silmeden flash atin(mmc dosyasini silmeyin reis klasoru olusur E de)

---------- Eklendi @ 23:45:59 ---------- Yazıldı @ 23:44:33 ----------

---------- Eklendi 31.03.2012 @ 00:21:48 ---------- Yazıldı 30.03.2012 @ 23:57:02 ----------

şahin şu widget'ları rofs2 içine nasıl gömebileceğimizi bi anlatabilirmisin şu calculator'u bi ekleyecemde

widgeti ekliyomusunuz yoksa kurulu sisteme kuruyomusunuz? ekliyosaniz udaya ekleyin kolay olur ama yok rofs2 eklicem diyosaniz ben vereyim size dosylarin i ekleyin

oyazici26

oyazici26

Üye

bende GENE çalışıyor

ЯReiS

ЯReiS

Üye
Bu Web Sorunu İçin Düzeltmeyi Nerede Nasıl Yapacağım Bilgi Verebilirmisiniz Teşekkürler
Not: Cep telefonundan mı Yoksa pc den mı düzeltme yapacağımı belirtirseniz sevinirim :)

Kardes o sorun icin zaten 3.2 yaptik telefondan yapamazsiniz pc de rofs2 acmak lazim..ama gerek yok artik hazir veriyorum simdi hepside calisiyor tek tek denedim..

NOT;FLASH ATARKEN PHOENIXDE OPTIONA BASMADAN YANI HIC BIR DOSYA SILMEDEN FLASH ATIN..INEN PAKETI DEGISTIRMEDEN HEPSINI KULLANIN!!!!!

Enola19

Üye

---------- Eklendi @ 23:45:59 ---------- Yazıldı @ 23:44:33 ----------

widgeti ekliyomusunuz yoksa kurulu sisteme kuruyomusunuz? ekliyosaniz udaya ekleyin kolay olur ama yok rofs2 eklicem diyosaniz ben vereyim size dosylarin i ekleyin

Yok direk sis dosyalı var bende sende hazır dosyalar varsa eklersen çok sevinirim bende kurulum hatası veriyor.

---------- Eklendi @ 01:06:29 ---------- Yazıldı @ 01:04:22 ----------

bende GENE çalışıyor

Önceki versiyonda (1.8) çalışmıyordu o yüzden yazdım sendeki çalışan bir versiyon ise bana gönderirsen sevinirim.
(tabi şimdi aklıma geldi ben calculator widget'ından bahsediyorum kendi hesap makinesinden değil)

Üst Alt