Reisv4.0 N8 Belle RM-596_111.030.0609 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Ya bişe sormuştum 2 msj yukarda bilen yokmu arkadaslar

ЯReiS

ЯReiS

Üye
web sorun cozuldu arkadaslar sizlerde yapabilirsiniz..rofs2 yi acin PRIVATE/10202BE9 KLASORUNDE 101F861B.txt dosyasini bulun ve 5.satirdaki turkce aciklamayi silin kapatip paketleyin tamamdir her sey normal..bu kadar basit..bir dikkatsizlik kuzuk ama sonucu buyuk zarar veren bir dikkatsizlik..ben oraya bi aciklama dusmustum ne ise yaradigina dair bir not oylece kalmis..bu browser kapatilip acildiktan sonra downloadlar kaldigi yerden devam edebilmesi icindir..NEYSE OZUR DILERIM TEKRAR..ben toplayacam sonra beklmek isteyen beklesin..aksam heralde ekleriz ..

---------- Eklendi @ 11:15:35 ---------- Yazıldı @ 11:14:11 ----------

ya üstadım sanırsam rehber widgeti gibi birşey andrey yazıyor hani bi tarafında arama bi tarafında mesaj simgesi var o widgetin adını veya linkini verebilirmisin

onecontact widget diye arayin..linki su anda veremem..yok yanimda..ama bulursunuz google bakin

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Tşk reyiz

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
ЯReiS;4519515' Alıntı:
web sorun cozuldu arkadaslar sizlerde yapabilirsiniz..rofs2 yi acin PRIVATE/10202BE9 KLASORUNDE 101F861B.txt dosyasini bulun ve 5.satirdaki turkce aciklamayi silin kapatip paketleyin tamamdir her sey normal..bu kadar basit..bir dikkatsizlik kuzuk ama sonucu buyuk zarar veren bir dikkatsizlik..ben oraya bi aciklama dusmustum ne ise yaradigina dair bir not oylece kalmis..bu browser kapatilip acildiktan sonra downloadlar kaldigi yerden devam edebilmesi icindir..NEYSE OZUR DILERIM TEKRAR..ben toplayacam sonra beklmek isteyen beklesin..aksam heralde ekleriz ..

---------- Eklendi @ 11:15:35 ---------- Yazıldı @ 11:14:11 ----------

onecontact widget diye arayin..linki su anda veremem..yok yanimda..ama bulursunuz google bakin

Şahin abi bu cfwyi küçük bi hata için bu kadar kötülüyolar daha iyisini biloyalarsa kendileri yapsın sıkma canını sen boşver...

• Beğen
Tepkiler: ЯReiS

hus.277

Üye
Şahin abi bu cfwyi küçük bi hata için bu kadar kötülüyolar daha iyisini biloyalarsa kendileri yapsın sıkma canını sen boşver...
kardeş kim kötülüyor Şahini eksikleri söylüyoruz. Yalakalık yapmaya gerek yok

• Beğen
Tepkiler: OmerulFarukTurk ve ЯReiS
Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
kardeş kim kötülüyor Şahini eksikleri söylüyoruz. Yalakalık yapmaya gerek yok

1-Ben sana demiyorum eksikleri söylemek ayrı kötülemek ayrı!

2-Niye yalakalık yapıyım yalakalık yapsam ne gibi çıkarım olcak. Lütfen tartışma açmak için uğraşma!

• Beğen
KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
reis sagol kardsm. Beyler bosverin germeyin ortami gerek yok

ЯReiS

ЯReiS

Üye
yok kizmak icin hic bir sebep yok arkadaslar bosverin ben kendi kullandigim bir cfw yi sizlerle paylastim begenirsiniz kullanirsiniz begenmezsiniz kullanmazsiniz ben bunlara kizmam kusmem hatta memnun olurum yazin eksiklerini her eksik beni daha cok sey ogrenmeye sevk ediyor konuyu seviyorum..onun icin hic sorun yok arkadaslar siz keyifle kullanin bosverin gerisini aksama insallah eklerimde herkes rahat eder inanin iyi oldu bende bi sorun yok..

• Beğen
Tepkiler: Frittvilt

hus.277

Üye
ustam yazı fontunu ekleyebilirmisin
harika font başkaları sevmeyebilir .tercih meselesi

---------- Eklendi @ 17:25:20 ---------- Yazıldı @ 17:23:22 ----------

yarın akşamada yüklerim yeni cfw yi eksik olursa tabiki söylemek borcumuz. Seni kırmak değil başkalarını da ama maalesef öyle anlaşılıyor .Sana kolay gelsin kardeşim

• Beğen
Tepkiler: ЯReiS ve Dandanakan92
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
reis googlede buldum ama hiç biri indirmedi hep dosya silinmiş falan diyor ya cok lazım şu widgeti bi şekilde ayarlayamazmısın cok şey istiyorum ama

• Beğen
Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
ustam yazı fontunu ekleyebilirmisin
harika font başkaları sevmeyebilir .tercih meselesi

---------- Eklendi @ 17:25:20 ---------- Yazıldı @ 17:23:22 ----------

yarın akşamada yüklerim yeni cfw yi eksik olursa tabiki söylemek borcumuz. Seni kırmak değil başkalarını da ama maalesef öyle anlaşılıyor .Sana kolay gelsin kardeşim

E/: de ReiS dosyasının içinde font zoomer var onu C'ye yükle istediğin fontu seç seçeneklerden uygula de font tamam.

• Beğen

hus.277

Üye
sağolasın kardeşim onu kurdum ama maalesef Şahin kardeşimin fontunu bulamadım. o proğramın içinde yok galiba artı çok fazla büyütmüyor

• Beğen
Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
sağolasın kardeşim onu kurdum ama maalesef Şahin kardeşimin fontunu bulamadım. o proğramın içinde yok galiba artı çok fazla büyütmüyor

Evet fazla büyümüyor ama olsun benim hoşuma giden fontlar oldu el yazısı var o çok yakıştı.

ЯReiS

ЯReiS

Üye

kardes o font nokia pure..bulursunuz her yerde var ama istersen rofs2 yi ac resource/fonts bu klasorun icinde var..

---------- Eklendi @ 19:46:27 ---------- Yazıldı @ 19:45:13 ----------

kardes o font nokia pure..bulursunuz her yerde var ama istersen rofs2 yi ac resource/fonts bu klasorun icinde var..

---------- Eklendi @ 19:48:39 ---------- Yazıldı @ 19:46:27 ----------

reis googlede buldum ama hiç biri indirmedi hep dosya silinmiş falan diyor ya cok lazım şu widgeti bi şekilde ayarlayamazmısın cok şey istiyorum ama

synergy11

synergy11

Üye
abi en son senin fw ni kurduğumda kamera tuşuna basınca tel res çekiyodu :D galiba bi programla çakışma yaptı :S onla bi ilgilensen ?

• Beğen
Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Abi Handy Converter SoundHound ActiveFile ve JiiKoo ne işe yarıyo?

Birde TouchBalance nasıl kullanıyo?

---------- Eklendi @ 20:57:39 ---------- Yazıldı @ 20:56:43 ----------

abi en son senin fw ni kurduğumda kamera tuşuna basınca tel res çekiyodu :D galiba bi programla çakışma yaptı :S onla bi ilgilensen ?

Allah Allah bende öyle bi sıkıntı yok :hmmm

• Beğen
ЯReiS

ЯReiS

Üye

o bayagi onceydi bir dosyayi eklemedigim icin olmustu..bunda yok ama bekleyin..az daha..linkleri yenilicem sonra buraya yazacagim..

---------- Eklendi @ 23:01:13 ---------- Yazıldı @ 22:59:00 ----------

Abi Handy Converter SoundHound ActiveFile ve JiiKoo ne işe yarıyo?

Birde TouchBalance nasıl kullanıyo?

---------- Eklendi @ 20:57:39 ---------- Yazıldı @ 20:56:43 ----------

Allah Allah bende öyle bi sıkıntı yok :hmmm

handy-bi tur ceviri programi para birimlerini gunluk doviz kurlari cesitli birimleri biribirine ceviri
activefile- x-plore gibi bir dosya yoneticisi turkcedir ve cevirisini kurtulus40 yapti
jiko- facebook programi chat var icinde..

AYDIN1979

Üye
kolay gelsin reis şu an en son cfwini yükledim yalnız bende yüklediğim işcep programı çalışmıyor. neden
olabilir. cevap verirsen sevinirim...

AYDIN1979

Üye
kolay gelsin reis şu an en son cfwini yükledim yalnız bende yüklediğim işcep programı çalışmıyor. neden
olabilir. cevap verirsen sevinirim...

çözümü buldum. javafix.sis dosyasını yükledim.teli yeniden başlattım düzeldi.

• Beğen
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
arkadaşlar bu cfv yi yükledim gayet stabil olmuş güzel ama ben şunu merak ediyorum bu cfv deki menü geçişlerine efekt diyoruz galiba , bu menü geçişlerini ben başka cfv de kullanmak istiyorum nasıl yapıyoruz bunu yada şöyle yapabilirmiyiz bu cfv de arama tusuna bastığımızda gelen menüdeki font ve rengi nasıl değiştirebiliriz bunda mor bi menü var kurtuluş beyin v4 cfd gördüm beyaz çok hoş menü var onu buna nasıl yükleriz bi sorumda ana menüde rehber favori eklediğimde iki ayrı gurup görmek istiyorum örneğin 1. iş arkadaşlar 2. favoride aile gibi fakat 1. favori yapıyorum 2. mecburen aynı numaralar çkıyor

Üst Alt