Reisv4.0 N8 Belle RM-596_111.030.0609 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

tarama

Üye
Reis kardeşim seni tebrik ediyorum. Sabır ile devam her müşkilatın anahtarıdır. Bekliyoruz...

• Beğen
Tepkiler: ЯReiS

ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
Az kaldi..bazi hatalar cikti olmasaydi coktan bitmisti ama kismet iste..nasip olursa pazar gunu denemek icin bazi arkadaslara dil dosyalarini vericem sonuca gorede cfw yapariz..

AYDIN1979

Üye
bekliyoruz kardeşim.kolay gele...

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Arkadaşlar Şahin abi dosyaları attı şuan Xeon^4'ü Türkçe kullanıyorum :) Resimleri atıcam birazdan beklemede kalın :)

• Beğen
ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
ben daha denemedim kardesim resim iyi fikir..eklersen seviniriz..

• Beğen
Tepkiler: Dandanakan92
Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
[/URL][/IMG]

hizan

hizan

Üye
reis tester olrak yardımcı olabilirim özelden msj bekliyorum.

ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
hizan bu aksam bir cfw hazirlicam insallah bitince veririm linki denersiniz..su an ben daha yuklemedim ama Dandanakan92 kardesime dosyalari verdim o denedi sagolsun olmus dedi..bende cfw hazirlamaya basliyorum..ilgin icin tesekkur ederim.

hizan

hizan

Üye
Ok tamam merakla bekliyorum şu an senin son cfv kullanıyorum.

xeon daha güzel olacak.

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
hizan bu aksam bir cfw hazirlicam insallah bitince veririm linki denersiniz..su an ben daha yuklemedim ama Dandanakan92 kardesime dosyalari verdim o denedi sagolsun olmus dedi..bende cfw hazirlamaya basliyorum..ilgin icin tesekkur ederim.

Abi mesaj attım bi bakarsan sevinirim...

• Beğen
mkryvz

mkryvz

Üye
Sabırla bekliyorum ÜSTAD :)

ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaslar kucuk bazi sorunlar olusmustu galiba cozdum tamamdir bu sefer..sunu soyleyim inanin zor bi is 700 yaki dosyadan(her dosya otalama 70 satir olsa 35000 satir var..burda olusan bir hatayi bulmak inanin zor.) surekli beklettigim icin kusura bakmayin ama mazur gorun hatalar tabiki olacaktir..kimseyi mazir etmek zorda birakmak istemem..DANDANAKAN92 kardesime cok tesekkur ederim destegi icin..insallah bu geceye bitirmeye calisacam bir deneme daha yapacam..biraz duzeltmeler var bulfugum olursa cfw yapmak cok zaman almaz..birde nokia bu guncellemeyi haziran degil eylule gonderirse ne mutlu..daha 808 cikmadan satilmadan n8 lere bu fp1 gelemz diye dusunuyorum(sahsi fikrimdir)

• Beğen
Tepkiler: Dandanakan92, marsoy ve dogan64
marsoy

marsoy

Üye
ne yalan sölim hocam bekliyorum şahsen bir çok cfw denedm kurtuluş hocamın cfwsi üstüne tanımadım fakat karşıma hep şu sorun çıktı multi medya msjı göndermiyo tlfon hocam umarım bunda bu sıkıntı çıkmaz şimdiden tşkler hocam sizin cfwyi ilk defa deneyeceğim

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
helal be $ahinim. Hc $uphem yoktu zaten kardesim. Gfv yuksek ses animation dolby vb olacak dimi?

• Beğen
ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
murat menude 2 sorun var bi turlu bulamiyorum..(rehberde seceneklere tiklayinca acilan menudeki yazilar kaymis yani cikis a bastigin zaman baska bir yer aciyor,birde videoda var )

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
isine karismak gbi olmasn ama bulamadiysan sorunu, deneme yanilma yap reis. Yani farzet ki 2 satir kaymis. O halde rehber kismindaki yazilari 2satir yukari almayi dene. Belki olur

ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
olmuyor murat..onlari kaydirdigin zaman diger butun her sey bozuluyor..bu sorun dille ilgili harf sayisi tercume ederken degistigi icin satirlarda degisiyor..yani ingilizce EDIT mesela 4 harf cevirince DUZENLE 7 harf oluyor boyle boyle birikiyor ve satir sayisida degisiyor..galiba bundan bende emin diilim simdilik..birde baska bir sey var emin olmadigim bunu arastiriyorum..ole yada bole ben bunu yapmaya calisacam umarim euro2 cikincaya kadar yapariz..:)

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Mesaj attım abi bakarsan sevinirim :)

• Beğen
KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
tamam reis hayirlisi olsun

• Beğen
ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar bu ceviri iside uzun zaman dir ugrasiyorum..olmadi olmadi olmadi ama bu hep olmayacak demek degil..tekrar basladim sifirdan ama zor bi is yardim edecek arkadaslar lazim zamani olan rsc editoru azda olsa kullanabilen bi kac arkadasla bunu 2-3 gune bitiririz bu sefer ben biraz daha konuya hakimim..isteyen olursa bana ozelden mesaj atsinda bitirelim su is..ben gerekli dosyalari ve anlatimi yapacam..40 dosya cevirse kardir islem hizlanir..her faydalanir..tesekkurler.

Üst Alt