Reisv4.0 N8 Belle RM-596_111.030.0609 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Şahin abi yeni sürüm ne zaman? :)

ANIL

ANIL

Admin
türkçeye çevirebilirse hemen :)

atalay6116

Üye
hızlı fakat şunlar gelmedi:
1. yeni taskswitcher
2. resimlerdeki altbar yani ekran kilitleme ve taskswitcher butonları (Bunu çözdüm:)

bunları nasıl halledeceğim konudaki taskswitcher linki silinmiş...

ANIL

ANIL

Admin
taskswitcher dosyalarını atabilirim.

ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
kardesler su an itibariyle cok az bir ceviri kaldi deneyip olumlu olursa eklerim hemen..olmazsada zaten bekleyecegiz artik cunki inanin cok ugrastim bu dillerle artik yordu..bu son deneme olacak..galiba haziranda gelmesi lazim yeni light guncellemenin..

AYDIN1979

Üye
hadi bakalım kolay gelsin sabırsızlıkla bekliyoruz reis...

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
$ahinim sana guvenimiz tam. Eminim basaracaksin. Bugun yetisirmi aksam 6gbi mesela?

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
kardesler su an itibariyle cok az bir ceviri kaldi deneyip olumlu olursa eklerim hemen..olmazsada zaten bekleyecegiz artik cunki inanin cok ugrastim bu dillerle artik yordu..bu son deneme olacak..galiba haziranda gelmesi lazim yeni light guncellemenin..

Şahin abi 4x Gözle bekliyoruz :)

Enola19

Üye
Dostum kolay gelsin beklemedeyiz

ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar en az sizin kadar bende istiyorum bunu tr yapmayi inanin insallah olur 1 aydir ugrasiyorum valla..simdi basladim aksam mac saatine kadar calisacam..yarina insallah bi sonu aliriz olumlu olumsuz artik..olmazsa zaten ben butun dosyalari verecem baska bir arkadasim devam eder belki..neyse yani calisma devam ediyor..sessiz kaldigima bakmayin..:) ben burdayim.

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Hadi hayırlısı abi Allah yardımcın olsun :)

• Beğen
Tepkiler: ЯReiS

tarama

Üye
Şahin kardeşim bizler de buradayız, senden haber bekliyoruz...

• Beğen
KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
can kardesim benim kolay gelsn

• Beğen
Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Abi ne oldu denedin mi?

deep16

Üye
arkadaşlar daha önce reis 1.7 vardı. az önce
bu dosyayı ve bu ikisini indirdim. toplu menünün içinden cıkan dosyayıda rm-596 nın ıcıne atıp flashladım. yani toplamda 9 dosya oldu. herşey iyi gibi gözüküyo ama diğer ekranlardaki buyuk dijital saatler boş olarak gözküyo yanlışmı yaptım acaba ??

ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar denedim evet..ama olmadi sonuc olumsuz..telefon boot olmuyor yani baslamiyor..bir yerde hata yapiyorum ama bunu bulamadim butun dil dosyalari tek tek turkce yaptim..ama galiba baslangic dosyalarinda bi hata yaptimki tel baslayamiyor yazik oldu cunku cok emek vardi..ben yoruldum benden pes artik ama devam etmek isteyen olursa butun elimdeki dosyalari veririm..elimde su an 904 icin ing ve rusca dil dosyalari..ve nokia 700 ve 701 dil dosylari var..ayrica benim n8 icin yaptigim dil dosyal;ari hepsini verebilirim (arkadaslar zor bi is sadece browser dosyasinda 1000 e yakin satir var hepsini tek tek tr yaptim sorun yok orda muzik calar dahada fazla onuda cevirdim 904 uyumlu oldu) ben destek vermeye hazirim xeon^4 u yukledim o italyanca eklemis ruslar ruscayi ekledi ama biz ekleyemedik iste yazik oldu..neyse kismet denedik olmadi yakinda gelir sanirim az kaldi mayis sonu veya haziran ilk haftasi bekliyorum ben..burdan takip eden herkese sonsuz tesekkur ederim..hakkiniz helal edin uzdumse kusura bakmayin..baska surumlerde gorusuruz insallah Samsung s3 alicam ama n8 baki kalacak bende onun icin cfw ler devam edecek..tekrar tesekkur eder iyi calismalar dilerim..dosyalari isteyen olursa ozelden yazsin vereyim..

tarama

Üye
Şahin kardeşim sen hiç üzülme, Allah senin gayretlerinin şahididir. Netice olarak bu sana yeter. Sen hakkını helal et. N8 çalışmalarından bizi mahrum etme. Çalışmalarını takip etmek için bizi haberdar edersen memnun oluruz.

• Beğen
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaslar denedim evet..ama olmadi sonuc olumsuz..telefon boot olmuyor yani baslamiyor..bir yerde hata yapiyorum ama bunu bulamadim butun dil dosyalari tek tek turkce yaptim..ama galiba baslangic dosyalarinda bi hata yaptimki tel baslayamiyor yazik oldu cunku cok emek vardi..ben yoruldum benden pes artik ama devam etmek isteyen olursa butun elimdeki dosyalari veririm..elimde su an 904 icin ing ve rusca dil dosyalari..ve nokia 700 ve 701 dil dosylari var..ayrica benim n8 icin yaptigim dil dosyal;ari hepsini verebilirim (arkadaslar zor bi is sadece browser dosyasinda 1000 e yakin satir var hepsini tek tek tr yaptim sorun yok orda muzik calar dahada fazla onuda cevirdim 904 uyumlu oldu) ben destek vermeye hazirim xeon^4 u yukledim o italyanca eklemis ruslar ruscayi ekledi ama biz ekleyemedik iste yazik oldu..neyse kismet denedik olmadi yakinda gelir sanirim az kaldi mayis sonu veya haziran ilk haftasi bekliyorum ben..burdan takip eden herkese sonsuz tesekkur ederim..hakkiniz helal edin uzdumse kusura bakmayin..baska surumlerde gorusuruz insallah Samsung s3 alicam ama n8 baki kalacak bende onun icin cfw ler devam edecek..tekrar tesekkur eder iyi calismalar dilerim..dosyalari isteyen olursa ozelden yazsin vereyim..
Şahin kardeşim canın sağolsun hiiiiiç sorun değil.sorun olan şu ki,senin S3 almaya niyetli olman,senin gibi kaliteli ve de bilgili bir kardeşimize WP li lumia 900 daha çok yakışırdı diye düşünüyorum:)

• Beğen
KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
kardsm benim canin sagolsun boswer. Sen hep yanimzda ol yeter bize. Kurtulus abiyle görusseydin bi. Belki o yardm edebilirdi.

• Beğen
ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 900 tabiki dusunulur guzel telefon ama benim takip ettigim kadariyle(yorumlardan) batarya ve kamerasindan hic kimse memnun degil..bataryanin 1 gun gittigi soyleniyor..s3 tanitimiyle gercekten cok ilgi cekti adamlara helal olsun bu gun baktim satisa cikmis 30.000 ruble (yaklasik 1000$) gidip bi incelicem bunun bana gore hoslanmadigim kismi simdiden ekran 4.6 inch olmasi..bence buyuk olmus ama bakmak lazim..s3 tede kasanin cok hassas oldugu boyasinin cabuk ciktigi ve tabiki bataryanin yetersizligi yaziyor..yani her telefonda mutlaka bir seyler var eksik olarak..nokia saglamlik konusunda gercekten harika..(dusur,at bi sey olmaz boyasi felan ole cabucak atmaz vs)..kismet artik

---------- Eklendi @ 12:19:57 ---------- Yazıldı @ 12:08:58 ----------

kardsm benim canin sagolsun boswer. Sen hep yanimzda ol yeter bize. Kurtulus abiyle görusseydin bi. Belki o yardm edebilirdi.

Murat bence artik ugrasmaya degmez cok az kaldi yakindir cikmasi..euro2 nin..ama sunu soylemek istiyorum bu gun xeon 4 kurdu gercekten hizli olmus ve guzel ozellikler var insallah euro2 cikarda bizde bu ozellikleri tr olarak kendi surumumuze ekleriz.

Üst Alt