Psiloc irRemote v1.00 S60v3 *HANGI TV - HANGI MODELLE CALISIYOR*

Sponsorlu Bağlantılar

mami24

mami24

Üye
!!!

Bu konuya Sadece denedikleriniz çalıştırdıklarınız yazılacak...

"BU model nasıl olacak.. Şu modele hangisi uyuyor? " gibi sorular Tarafımdan silinecekir..

Sorularınız Bu linke konu açarak sorun
Symbian Destek - MaxiCep Forum
EN KISA SÜREDE CEVAPLANACAKTIR.

!!!

szünüz nerde kaldı hani konuyu açtık nerde cevap sizin açtığıız konularda bu kadar olur işteeeeeeeeeeeeeeeeee:@:@:@:@:@:@:bann::@:bann::@:bann:

olivetti

olivetti

Üye
arçelik system11(çok eski model bir tv dir) tv yi toshiba 2145db çalıştırıyor.

kemal21

kemal21

Üye
Vestel TV için Beko/Anonymous'u method 3-4-5 te çalıştırdım... baya uzaktan çalışıyor ama yalnızca açma,1ile ses kısma 0 ile ses açma yapıyor.. :D hastanede denedim çok komik oldu :D

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar konuyu tam anlayamadım ? Açıklayabilirmisiniz lütfen ?

http://www.maxicep.com/s60-3rd-blue...ni-calisan-versiyon-16-11-2007-fll-62972.html
burdaki programdanmı bahsediyorsunuz arkadaşlar ?
Evet ise bende yükledim tele n73 oldu.
Bu dedikleriniz nerden gireceğim ?

Arkadaşım, Bu programda bazı Tv ler uydu alıcılar falan bulunmuyor.. bizde tek tek deneyip uydurmaya çalışıyoruz... Elde ettiğimiz sonuçları da buraya yazıyoruz...:oke:

dogan64

Üye
cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler sat ların çoğunu denedim bulamadım.
Redline cs100x
cihazı çalıştiran varmı ?

oguncano

Üye
nerden indircez

WarhaWk

WarhaWk

Üye
arkadaşlar arçelik 51 ekran televizyon (arçelik tv-8051) philips 14pt6107 ile çalışıyor. ama sanırım method 6 seçmek gerekiyor. yoksa çalışmıyor doğru düzgün. bi de benim telefonum n73. televizyona dik tutarak çalıştırmayı denedim normal kumanda gibi olmadı sonradan aklıma geldi kızılötesi sol tarafta telefonun. :D o tarafı çevirip denedim. 4-5 metreden çalıştı. bunu bi deneyin çok farkediyor gerçekten. yalnız ben 10 günlük deneme sürümünü bulabildim programın. bitmese keşke :D

derbeder0307

Üye
Evet arkadaslar gercekten program cok güzel ya bende calıstırdım beko marka televizyonda evdekileri iyi işlettim bu program sayesinde :))

Arkadaslar premier marka hiçbisey cıkmıyo ya listeyi yenilersem cıkar mı bi de unable connet! Diye hata veriyo ne yapmam gerekiyo ???telefon n73

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Redline cihazlarda çalışmıyor bildiğim kadarıyla.

cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler sat ların çoğunu denedim bulamadım.
Redline cs100x
cihazı çalıştiran varmı ?

redline cs100x var programda benim cs10x i çalıştırmadı.programa gir codes leri güncelle.

dogan64

Üye
Redline cihazlarda çalışmıyor bildiğim kadarıyla.

redline cs100x var programda benim cs10x i çalıştırmadı.programa gir codes leri güncelle.
arkadaşım ilgin için çok teşekkür ederim.

Hornocu

Üye
Slm arkadaşlar.
LG - LCD televizyonda hangisi oluyor ?
Arkadaşlar programı açmadan önce kızılötesinimi açacaz ?

active06

Üye
link nerde goremedim

fikretd

Üye
arkadaşlar next 2000 cıs super plus'ı hangisi çalıştırıyor?

akababa

Üye
nerDen indiriyoryuz bunu :S

cadigargi

Üye

eskibiruye

Üye
Buyrun hadi cevaba bakın ben adamlara ir code soruyorum şu marka sitenizde yokmu diye onlarda sende varsa kendi kodunu online olarak yarat diyorlar.
Orjinal mesajlaşma aşağıda bu arada bana verdikleri linklere göz atın çok geniş bir database var.Ama maalesef bana ait olan yani tv ile receiver ir kodları yok.

Problem description: I have installed irremote to try which is appropriate model to my mobile phone (E71) I decided to buy your irremote application and I have a tv and receviver made by Beko but your production does not support them. there is not any code related to device Models produced by BEKO on the web site. my beko receiver is BEKO BS 520 DCI. I need the codes.
What would you suggest that I should do. will you be uploading the new codes ?
thanks in advance
Cahit from Turkey
Email: [email protected]

Thank you for your inquiry.
We're sorry but we don't add new codes to the database. We only manage the database so it contains only well ranked codes.

If you cannot find the codes you need, you can upload your own ones to database via this webpage: and build your own remote control using the online wizard at . Please rank the codes you have added within 48 hours otherwise they will be deleted. If code doesn't work then please rank it as non working.

Large databases of codes compatible with IrRemote can be found here:
Philips Pronto CCF codes and here:
Lirc database:

After you succesfully upload new code to the database you will be able to add your new device in the application. To do this you can refer to this user guide:
You can also add new device offline by importing it from .ir file. All .ir files for devices stored in database can be found on this webpage:
Please upload downloaded .ir file to your phone ( for example via bluetooth ) and then open it in Inbox and it will be automatically recognized by IrRemote application and imported as new device.
We hope our assistance was helpful. Please do not hesitate to contact us if you require support with Psiloc applications.

linüx

Üye
Sunny AT-7011 DCI uydu alıcısını KAON çalıştırıyor. denendi....

sunny AT-7011d kaon hepsi çalıstırıyor kaon cable digitital v1 ses ve diger fonksiyonlarda var kare tusunda

vestel zeta vestel zeta ile çalısıyor mod 1

wqnbrn

Üye
saol kardeşim bakım bi güzelmi diye

Üst Alt