Psiloc irRemote v1.00 S60v3 *HANGI TV - HANGI MODELLE CALISIYOR*

Sponsorlu Bağlantılar

MOKIA

MOKIA

Üye
    Konu Sahibi
Psiloc irRemote v1.00 S60v3 *HANGI TV - HANGI MODELLE CALISIYOR*
Psiloc irRemote v1.00 S60v3 Calıstran arkadaşlar.

Programı kurdum ama evde BEKO marka uydu alıcı ve SHOW marka tv var Denedim çalıştırdım aşağıda yazıyorum.
Show 37 ekran TV - TV /universal/GumBody Mod:4 ile çalışıyor
BEKO 500D CI Receveri Topfield menüsü çıkacak altında TF-5000 CI Süper Çalışıtrıyor.

Programı Çalıştran Arkadaşlar Lütfen Çalıştırdıkları cihazları

TV MODEL - YAZILIM şeklinde burada toplayalım.

NOT: Programı ilk kurduğunuzda Wi-Lan üzerinden genel liste ve model model Güncelleyin. Arçelik, Beko, Firsline Vs Listede olmayan bir çok yeni model Çıkıyor. D-SMART Bile var.

BEKO 500D CI Receveri bulınanlar - Uydu menüsünü güncelleyin
Topfield menüsü çıkacak altında TF-5000 CI Süper Çalışıyo 3 metreden tavana dahi tutsam alıyo Yalnız Modlar çok değitiriyor dikkat edin
Program mod-3 olarak geliyo Fakat en iyi mod-1 ve mod 4 te çalışıyor.

Yazma Şekliniz Aşagıdaki Gibi Standart Olsun Lütfen
Show 37 ekran TV - TV /universal/GumBody Mod:4

• Beğen
Tepkiler: ZAFER_0068D, seco686, foton64 ve 77 diğerleri

cnrokt

cnrokt

Üye
!!!

Bu konuya Sadece denedikleriniz çalıştırdıklarınız yazılacak...

"BU model nasıl olacak.. Şu modele hangisi uyuyor? " gibi sorular Tarafımdan silinecekir..

Sorularınız Bu linke konu açarak sorun
Symbian Destek - MaxiCep Forum
EN KISA SÜREDE CEVAPLANACAKTIR.

!!!

ferhattunc

Üye
vestel marka tvlerdephilips 14pt6107 çalışıyo :oke:

exalted55

exalted55

Üye
Seg 37 Ekranı Sharp Markayla Çalıstırdım. Diger Televizyonların %80 ni philips 14pt6107 ile çalışmaktadır.

cnrokt

cnrokt

Üye
.....

uyelik2

Üye
tech star uydu alıcısında next wave ex 300 çalışıyor:oke:

polat79

Üye
goldmaster uydu alıcısında 9400cı çalışıyor

MOKIA

MOKIA

Üye
    Konu Sahibi
LG-BEKO 12000 BTU KLİMADA - LG 6700 D çalışıyoır.

darkmaster

darkmaster

Üye
sat/ techno-box r50 kumandası mahir fanlı uzaktan kumandalı soğuk ve sıcak hava üfleyiciyi kontorl edebiliyo yemin olsun bende şok oldum :D koptum ya ilginç bi alet bu irremote :D

snipiso

Üye
goldmaster sat-57000 cı --- topfield 5000 fi, topfield tf 6100 emc ve tf7700hscı çalıştırıyor---sat/topfieled/

philips tv leri ( crt olanları ) philips pt-series çalıştırıyo----tv/philips/pt-series

pioneer oto teypleri (deh serisi) pioneer deh-p6950IB çalıştırıyor.----other/pioneer/..:oke:

this_is_mine

Üye
güzel bişeye benziyo

CaNNiSaR

CaNNiSaR

Üye
55 Ekran beko tv çalıştırıyor :oke:

te_momento

Üye
arkadaşlar

tüm telefunken, saba, profilo, siemens, philips televizyonlar için goldstar tv ayarlayın keyfinize bakın mod 4 olacak

Dampierre

Dampierre

Üye
arçelik 70 ekran crt tv'yi beko çalıştırıyor

yigitcaner

yigitcaner

Üye
Bizde Arçelik'in eski bir modeli var 55 ekran Toshiba 245DB çalıştırıyor ama telefonu çok yakın tutmanız gerekiyor:S

mcakan1988

Üye
Arkadaşlar 55 Ekran arçelik ve profilo philips 14pt6107 ile çalışmaktadır hemde 5 metreden:oke::coold:

cnrokt

cnrokt

Üye
!!!

Bu konuya Sadece denedikleriniz çalıştırdıklarınız yazılacak...

"BU model nasıl olacak.. Şu modele hangisi uyuyor? " gibi sorular Tarafımdan silinecekir..

Sorularınız Bu linke konu açarak sorun
Symbian Destek - MaxiCep Forum
EN KISA SÜREDE CEVAPLANACAKTIR.

!!!

ben denedim bilader 55 ekran beko var çalıştırmadı beko ?

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar psiloc un kendi sitesinde zaten update markla ve ürünler var dosyayı indiriorm ama nereye entegre edicem bilmiorm :(

show marka televizyonu çalıştıran varmı?bu arada ben samsung klimayıda çalıştıramadım..

bu arada psiloc sayfasında bende buldum ama nereye kopyalıcaz onları bulamıorumm bilen varmıı

beko m651 x bu tv yi hangisi çalıştırıo bu tv den olan arkadaş varmı?
.......

programın updateti ile ilgili sorular... pronun yayınlandığı başlık altına lütfen...

ve İlla "şu tv hangisinde çalışıyor" diye soranlara;

1. televizyon sizin karşınızda bir zahmet deneyin bulun bizimlede paylaşın. (illa armut piş ağzıma düş olmaz !! )
2. yok ben illa hazır yiyecem diyorsanız "symbian sorun ve destek bölümüne yazın"

ŞİMDİLİK 2 ÜYENİNDE SORUNLARI GEREKLİ BÖLÜME TAŞINDI.

en içten sevgilerimle.

endera

Üye
Telefunken 82 Ekran ve 55 Ekran TV leri Universal rc2543_01 mode4 calıstırıyorum.

msbilir

Üye
arkadaslar regal marka televizyonda Philips 14p6107 çalışıyor. ama çok yakından tutmak gerekiyor. regal marka televizyonun var. onun için daha uzak mesafeden kumanda etmek istiyorum. hangi marka ve hangi mod u kullanmak gerekiyor. bi yardımcı olurmusunuz. lütfen..simdiden tesekkür ederim

emrah_a

Üye
acaba arkadaşlar sony televizyonlarında da çalışırmı bu yazılım? bilen yada kullanan var mı?

Üst Alt