Psiloc Irremote ve 683 Adet Tv, Klima vb. Kodu

Sponsorlu Bağlantılar

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Psiloc Irremote ve 683 Adet Tv, Klima vb. Kodu
Meraklısına Psiloc Irremote yani uzaktan kumanda programı.
Bu programla Tv, Uydu Alıcısı, Radyo, Klima vb. gibi cihazları yönetebilirsiniz? Burada 683 adet bizzat indirdiğim kodlar da var. Aşağıda yer alan programlardan birini deneyin mutlaka olacaktır. Programı kurduktan sonra kodlar adlı sis dosyasını da programı hangi klasöre kurduysanız oraya kurun. Tabi kodları kurarken program kapalı olsa iyi olur.

Önce irremote u bir şekilde kurun. Zaten zip veya rar olanlarda 3 dosya var o sıraya göre kurarsınız. Olmazsa eğer irtibata geçiniz.

Ben bu programla baya bir eğlendim. Gittiğim yerlerde klima ve tvlerde oynuyordum ama şimdiki telefonumda (6710) kızılötesi yok. Olanlar kullanır artık.

Programın kullanımı ile bir sorun olursa eğer yardımcı oluruz. Kolay gelsin.

Not: Programlar alıntıdır ancak anlatım ve kodlar bana aittir. Burada bir emek yatıyor.

NOT 2: Programlardan birisi şuradan http://www.maxicep.com/s60-3rd-blue...yeni-calisan-versiyon-16-11-2007-a-62972.html alıntıdır ama diğerlerini nerden buldum hatırlamıyorum. Onun için sahipleri görürse bilsin diye bunu ekliyorum. Burada asıl olan paylaşmış olduğum kodlardır.

Sonuç Olarak

Önce programı sonra da kodları kurun. Eğer program varsa sadece kodları kurun

KODLARIN YÜKLENMESİ USULÜ

Gerekli olanlar:

1- xplore
2- rompatcher

rompatcherdan open4all yamasını aktifleştirin. sonra xplore ile kodlar zip adlı dosyada yer alan 687 adet kodu seçin ve
irremotu kurduğunuz yere göre şu uzantıya hepsini atın \private\2000C3EC\remotes remotes yazan klasörün içine atılacak (değiştirilsin mi derse de evet deyin)

ARTIK ZEKİ MÜREN DE BİZİ GÖRECEK

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: cw_475, sensin1996, osangu10 ve 11 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Symbianist

xinanux

Üye
teşekkürler dostum...

• Beğen
mstf_l

mstf_l

Üye
tesekkurler ama kızılotesi yok iste :(

• Beğen
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim dostlar bu kadar kodu indirmek için kaç gün uğraşmıştım bir zamanlar bir bilseniz. İnşallah kıymeti bilinir, kaybettim sanıyordum. Meğerse arşivimde varmış. Paylaşayım dedim.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
çok çok çok teşekkürler dostum eline emeğine sağlık

• Beğen
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
çok çok çok teşekkürler dostum eline emeğine sağlık

Rica ederim dostum iyi günlerde kullanın

----------Eklendi @ 00:35:12 ---------- Yazıldı @ 00:33:48 ----------

Ankara'da metroda yürürken dev samsung ekranlar var onları kapatak gidiyordum bununla. E65 vardı o zamanlar. Bir defa da sinemaya girerken koridorda lcd ekranlar var onları kapatıyordum da görevliler şaşırıyordu. İlginç bir deneyim oluyor tavsiye ederim.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
ha ha ha o adamların yüz ifadelerini az buçuk canlandırabiliyorum aklımda :) :) :) :) :) :) :)

• Beğen
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Aynen eğlenceli de oluyor aslında ama yakalanmamak kaydıyla ;)

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
kesinlikle :)

• Beğen
mstf_l

mstf_l

Üye
ucuz bi n73 mu alsam :naughty:

• Beğen
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Neden olmasın

karakurt73

Üye
arkadaşım ben bu programlar 1 senedir uğraşıyorum bütün televizyon modellerini yaptım ama bir türlü olmuyor hiç değiştirmiyor
tel:n73 + hackli
şimdiden tskler

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım ben bu programlar 1 senedir uğraşıyorum bütün televizyon modellerini yaptım ama bir türlü olmuyor hiç değiştirmiyortel:n73 + hacklişimdiden tskler
televizyonun marka model nedir? Bir de programın ayarlarından ir modeu 4 yapın deneyin

gokaka

Üye
Hacksiz n95 8gb var kurdum ama lisans istiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Hepsini denediniz mi? Birinden ötekine geçmeden önce uygulama yöneticisinden irremote veya drm ile başlayan herseyi silmeniz gerekiyor.

bedfellow

Üye
Merhaba bende 3 adet lg tv var.2 tanesi 32 lcd 1 tanesi 6 serisi plazma.Vermiş olduğunuz kodların içinde bunlarda mevcutmudur acaba ?

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Evet mevcut. Ben kendi televizyonumuzda denedim lg idi ve çalışıyor. lg lcd veya plazma diye bir kod vardı galiba.

Üst Alt