Psiloc irRemote v1.00 S60v3 *HANGI TV - HANGI MODELLE CALISIYOR*

Sponsorlu Bağlantılar

kloroflorkarbon

Üye
PROFİLO televizyonlarda hangi şeyi yapıcağız?

STaT!C

STaT!C

Üye
sunny at 9085 fta uydu alıcısı kaon ksc i-260mco ile çalışıyor. diğer hiçbir sunny modeliyle çalışmadı :ehe

Kdr05

Kdr05

Üye
arkadaşlar program bende de var. Bir cok tv yi calıştırdım ama premier uydu alıcım var onu bi türlü kumanda edemedin premier uydu calıstırabilen varsa cevap yazsın lütfen

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
Sağol

digicom1

Üye
thnk

engin_erg

engin_erg

Üye
arkadaşlar bu program sadece kızılötesi ilemi çalışıyor yani n82'de çalışmazmı ?

turkemann_tr

Üye
(sat) seg 5000 FTA hangi marka model çalıştırıyor

--------------- Ekleme ---------------

(sat) seg 5000 FTA hangi marka model çalıştırıyor????????????????????plsssssssssssss

jojoba1

Üye
d-smart ı bulan warmııı ???

aquarius77

Üye
tşkler emeğine sağlık

devrim56

Üye
arkadaşlar beni bi nex time explorer uydu alcıı var. kumanda kırıldı. pprograma n95 8 gb ye kurudum. ama marka olarak listelrede yok. bunu nasıl çaıştırabilirim.

arkadaşlar programı n95 8 gb ye kurudum uydu alıcı nex8000xcam tv vestel 51 ekran tlx yok iki cihazında kodunu bulamadım kodu bulan varsa yazsın

hsn6262

hsn6262

Üye
Arçelik 55 ekranı ''Arcelik 55 ekran'' çalıştırdı :))

hsn6262

hsn6262

Üye
arçelik klimayı çalıştıran AirCondition_ARC403A3_5682'i çalıştırdı.arkadaşlar neden yazmıyorsunuz ya nerde paylaşımlar

tired66

tired66

Üye
ben hiç birini çalıştıramıyorum. çünkü nokia e90 programı yüklediğim zaman kızılötesini açıyorum ama hafıza dolu diyo kapatıyo. neden oluyo. hafızada 50 mb cvrnda başltıyorum yine olmuyor.

hsn6262

hsn6262

Üye
programı çalıştırmak için önceden kızıl ötesini açmana gerek yok. başka bir nedenden kaynaklanıyor olabilir.ayarlara girip method 6 'yı method 1 veya 4yap.bide alttakilerini left yap belki o zaman olur.

safaktan

safaktan

Üye
arkadaslar arçelik 72 ekranı hangı modda ve modelle calıstırıyoruz telefon e71

----------Eklendi @ 14:49:53 ---------- Yazıldı @ 14:48:55 ----------

ayrıca digitürk uydu alıcısı DCR dt 9001 B modelını hangı modda ve modelle calıstırıyoruz

----------Eklendi @ 14:50:50 ---------- Yazıldı @ 14:49:53 ----------

birde bu programı calıstırırken kızılotesı acılacakmı?

hsn6262

hsn6262

Üye
modelini seç ( siteden indirdiğin kodu '89 99 ' yapıp düzenliyerek telefonun hafıza kartına(E/data/codes ) yükleyeceksin)
moda gelince ben method 4 te çalıştırıyorum 5 metreden mis gibi çalışıyor valla.tek eksiği çift haneli kanallara geçme tuşunu koymammışlar. onun haricinde kanal ayarlama tuşları bile var.
bende digi türk olmadığından onu bilmiyorum.
son soruna gelecek olursak kızıl ötesini açmana gerek yok.program kendi çalıştırıyor(programın çalışmadığını düşünüyorsan ayarlarını değiştir(method 6'yı 4'e veya 1 çevir en iyi onlarda çalışıyor) umarım yardımcı olabilmişimdir :oke:

tayphun

Üye
89 99 düzeltme nasıl oluyo birader...detaylı anlatırsan sevinirim....

hsn6262

hsn6262

Üye
al arkadaşım buradan konuya ulaşabilrsin 89 99 yapmadan siteden indirdiğin dosyalar çalışmaz zaten(konu sayfanın ortasının biraz aşığısındadır en başta yer almıyor haberin olsun )

Ayrıca telefondan kodları düzenlemesi biraz zor oluyor buradan da bilgisayara kurulacak programla kodlamayı çok daha basit şekilde yapabilirsiniz arkadaşlar.işlem bittikten sonra dosyayı direk CODES klasörüne atın ve açın bu kadar basit...

Üst Alt