Oyun Oyun Datalarını Hafıza Kartındayken Çalıştırmak - DirectoryBind ( Root Gerekli )

Sponsorlu Bağlantılar

KELGER

KELGER

Üye
aynen bencede öyle artık bende çalışıyor.

haser4774

Üye
Artık bende de sorunsuz çalışıyor... Suyaka eline emeğine sağlık :)

• Beğen
Tepkiler: Suyaka
sadece35

sadece35

Üye
Galaxy gioda nasıl yapcaz ??:hih:

Suyaka

Suyaka

Üye
    Konu Sahibi
Anlattığım şekilde olmadı mı?

sadece35

sadece35

Üye
ya simdi sende bir sd kart var birde extkart bende sdkart hafiza ksrti

Suyaka

Suyaka

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza kartı neredeyse orayı yazacaksın. Meselâ bazı telefonlarda hafıza ismi external_sd olarak yazar ve bu klasör sd kartın içinde olur. Onu bulman gerekir.

PremiumWork

PremiumWork

Üye
suyaka kardesim s3'unde baya oyun var bunlari upload edebilirmsn?

Suyaka

Suyaka

Üye
    Konu Sahibi
Oyunlar kısmında hemen hemen hepsi var blocc kardeşim. Arkadaşlar sağolsunlar konu açmışlar : )

Mehmet Yrky

Mehmet Yrky

Üye
Ya iteleye kakalaya yaptik.d tam oldu uygulamalar sd kartta hafiza cogaldi dedik.d.d oyuna grdm.d wifiyle dosya indirmeye basladi.d kapatip acinca mi gitti ki??

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

kilicaslan17

Üye
Teşekkürler.Wonder da uyguladım.İşe yarıyor

• Beğen
Tepkiler: Suyaka
Suyaka

Suyaka

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim.

Mehmet Yrky

Mehmet Yrky

Üye
Suyaka.. kardesm benim soruya bi el atsan bide. Sorun nerde sence?

Mehmet Yrky

Mehmet Yrky

Üye
Ben uzun ugras sonucu becerdm sanirim. Her seferinde dogru yolu yaziyodum olmuyodu. Add demeden once o alt kisimdaki kutucugu saretledim oldu. Ama sonradan oyuna grince tekrar wifi yle indirmeye basliyo.s ne yapicam nasil cozerim.hem extsdcardda hemde sdcard da datalar duruyo. Ama olmuyo.s

Suyaka

Suyaka

Üye
    Konu Sahibi
Ben uzun ugras sonucu becerdm sanirim. Her seferinde dogru yolu yaziyodum olmuyodu. Add demeden once o alt kisimdaki kutucugu saretledim oldu. Ama sonradan oyuna grince tekrar wifi yle indirmeye basliyo.s ne yapicam nasil cozerim.hem extsdcardda hemde sdcard da datalar duruyo. Ama olmuyo.s

Alttaki kutucuk derken 'Transfer Files' diyorsan eğer bu dosyaları telefon hafızasına taşıdığın anlamına gelir. Yani daha doğrusu bir anlamı kalmaz programın. Birinci mesajda anlattığımı harfiyen uygularsan sporun olmaması gerekiyor.

Mehmet Yrky

Mehmet Yrky

Üye
Kardesm harfiyen uyguluyorum ama o zamanda olmuyo ki.. her seferinde kirmizi oluyo disket isareti.. ben o kadar ugrastim olmadi o sekilde. Transfer file data ws yazan kismi isaretlesikten sonra extsd ye dosya atti. Yukledi falan.s

semihbabat

Üye
Herkese iyi gunler benim ayni sorunum var ama sizin dediginiz gibi yaptim ben hollandada yasiyorum burdan aldim s3 ayni sekilde yaptim ama ea anlamadim ve bende sorun var diyor bana yardimci olabilirmisiniz lutfen bide playstore dan bedava almak isteyen arkadaslar icin belki biliyorsunuzdur 4share programini kaydederseniz ordan istedigini herseyi bedava indirebilirsiniz ne olursa olsun saygilarla lutfen bana yardimci olursaniz cok ama cok memnun olacam herkese yardim istedim tum samsung bayilerine bile gittim ama olmadi bana acik bi sekilde anlatirsaniz ben yapamadim belki sacma gelecek ama yapamadim simdiden cok tesekkurler

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
Teşekürler

Suyaka

Suyaka

Üye
    Konu Sahibi
Herkese iyi gunler benim ayni sorunum var ama sizin dediginiz gibi yaptim ben hollandada yasiyorum burdan aldim s3 ayni sekilde yaptim ama ea anlamadim ve bende sorun var diyor bana yardimci olabilirmisiniz lutfen bide playstore dan bedava almak isteyen arkadaslar icin belki biliyorsunuzdur 4share programini kaydederseniz ordan istedigini herseyi bedava indirebilirsiniz ne olursa olsun saygilarla lutfen bana yardimci olursaniz cok ama cok memnun olacam herkese yardim istedim tum samsung bayilerine bile gittim ama olmadi bana acik bi sekilde anlatirsaniz ben yapamadim belki sacma gelecek ama yapamadim simdiden cok tesekkurler

Özel mesaj yazın, yardımcı olmaya çalışacağım.

Üst Alt