Oyun Oyun Datalarını Hafıza Kartındayken Çalıştırmak - DirectoryBind ( Root Gerekli )

Sponsorlu Bağlantılar

ibo1996

ibo1996

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Suyaka

devilmy

devilmy

Üye
Eve gidince deneyecem asphalt 7 oynayamadim hafizam yetmedi bu yontemle oynayabilirim tesekkurler

- - - Eklendi - - -

9003 sl kullanıyorum suana kadar kullandığım en güzel yöntemdi hafıza sorunundan kurtardın benı asphalt 7 rahatlıkla oynuyorum saol

• Beğen
Suyaka

Suyaka

Üye
    Konu Sahibi
Eve gidince deneyecem asphalt 7 oynayamadim hafizam yetmedi bu yontemle oynayabilirim tesekkurler

- - - Eklendi - - -

9003 sl kullanıyorum suana kadar kullandığım en güzel yöntemdi hafıza sorunundan kurtardın benı asphalt 7 rahatlıkla oynuyorum saol

Rica ederim, işine yaramışsa ne mutlu. Bu uygulama oyuncular için şart ;)

haser4774

Üye
Kardeşim harikasın ya galaxi wonder im var 1.7gb hafıza çok küçük sıkıntı oluyordu, sayende mükemmel oldu çok çok teşekkürler :)

• Beğen
Suyaka

Suyaka

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim harikasın ya galaxi wonder im var 1.7gb hafıza çok küçük sıkıntı oluyordu, sayende mükemmel oldu çok çok teşekkürler :)

Rica ederim kardeşim, ben de bunu ilk keşfettiğimde buna vesile olan kişi için aynı duyguları besliyordum : )

KELGER

KELGER

Üye
ben bir dosya var onu sistem / etc klasöründe attım usb bellek ile sd kart yerleri değişti ve sorun kökten halloldu.

haser4774

Üye
Abi benim ayarlar sekmesinde Autobind on boot değilde, Bind on boot yazıyor. Onu işaretliyorum telefonu açıp kapattığımda yine komut istiyor, görmüyo dosyaları. Hangi kutucukları işaretlemem gerekiyor ben bi sıralıyım size zahmet yardımcı olabilirseniz
1)Bind on boot
2)Handle USB connection
3)Alert on unbind fail
4)Enable logcat output

4 hariç hepsi işaretli. Birde paylaştığınız son resimde altta yazan updating in use stat yazısı çıkmadı hiç..

Çok oldum ama Son olarak ta :) Directory Bind i her açtığımda (Directory Bind haas ben granted Superuser permissions) yazısı çıkıyor. acaba bu root programıyla uyumlu değil mi? Superuser programı içerisinde Directory bind e izin veriliyor...

Şimdiden çok çok teşekkür ederim... Birdaha bi daha rahatsız etmemek için herşeyi yazdım.

Suyaka

Suyaka

Üye
    Konu Sahibi
Abi benim ayarlar sekmesinde Autobind on boot değilde, Bind on boot yazıyor. Onu işaretliyorum telefonu açıp kapattığımda yine komut istiyor, görmüyo dosyaları. Hangi kutucukları işaretlemem gerekiyor ben bi sıralıyım size zahmet yardımcı olabilirseniz
1)Bind on boot
2)Handle USB connection
3)Alert on unbind fail
4)Enable logcat output

4 hariç hepsi işaretli. Birde paylaştığınız son resimde altta yazan updating in use stat yazısı çıkmadı hiç..

Çok oldum ama Son olarak ta :) Directory Bind i her açtığımda (Directory Bind haas ben granted Superuser permissions) yazısı çıkıyor. acaba bu root programıyla uyumlu değil mi? Superuser programı içerisinde Directory bind e izin veriliyor...

Şimdiden çok çok teşekkür ederim... Birdaha bi daha rahatsız etmemek için herşeyi yazdım.

Enable Logcat ve Bypass path dışında hepsi işaretli olursa Boot on bind aktif olacaktır. En alttaki resimdeki yazıya gelince, o arada bir gelir öyle sende de geliyordur da denk gelmemişsindir önemli birşey değil. Kullanıcı durumunu yeniliyor. Soru sor sorabildiğin kadar, bunun için buradayız : )

haser4774

Üye
Dediğiniz şekilde de denedim olmadı, Directory bind de kayıt yaptıktan sonra programdan çıkıp tekrar girdiğimde o komut listesi görünmüyo yani kayıt falan olmuyor yanılmıyorsam.. birdaha o listeyi göremiyorum yani...

Ama önemli değil çok zaman almıyor sonuçta işimi gördü çok çok teşekkürler.. :)

Suyaka

Suyaka

Üye
    Konu Sahibi
Dediğiniz şekilde de denedim olmadı, Directory bind de kayıt yaptıktan sonra programdan çıkıp tekrar girdiğimde o komut listesi görünmüyo yani kayıt falan olmuyor yanılmıyorsam.. birdaha o listeyi göremiyorum yani...

Ama önemli değil çok zaman almıyor sonuçta işimi gördü çok çok teşekkürler.. :)

Önemi yok, kalıcı olarak root yetkisi verdiğinize eminsiniz değil mi programa? Her seferinde root yetkisi istiyorsa eğer liste de haliyle aktif olmaz. Bi de başlangıçta çalışan uygulamalarla ilgili değişiklik yapmışsan kontrol et.

KELGER

KELGER

Üye
kardes bendede yeniden baslatınca acılmıyor .Bide usb bellek ile sd card yer degistirme yontemi var sizce iyimi.onu denedim cok kolaydi.bir dosya var onu system etc klasorune atıyorsunuz.yeniden baslatınca 1.70 gb ile 14.6 gb yer degistiriyor.yeniden baslatınca hatta format atıncada degimiyor.ama bu iki yöntemde bir sorun var bemce galeri güncellenmiyor.

haser4774

Üye

Önemi yok, kalıcı olarak root yetkisi verdiğinize eminsiniz değil mi programa? Her seferinde root yetkisi istiyorsa eğer liste de haliyle aktif olmaz. Bi de başlangıçta çalışan uygulamalarla ilgili değişiklik yapmışsan kontrol et.

Sizin programı gördükten sonra meraka gelip root u araştırdım, sırf bu program için root attım telefona recovery üzerinden...
Yani bu konuda pek bir bilgim yok kalıcı root yetkisi nasıl verilir şuan bilmiyorum.. araştırıcam artık:)

- - - Eklendi - - -

kardes bendede yeniden baslatınca acılmıyor .Bide usb bellek ile sd card yer degistirme yontemi var sizce iyimi.onu denedim cok kolaydi.bir dosya var onu system etc klasorune atıyorsunuz.yeniden baslatınca 1.70 gb ile 14.6 gb yer degistiriyor.yeniden baslatınca hatta format atıncada degimiyor.ama bu iki yöntemde bir sorun var bemce galeri güncellenmiyor.

Sizin yöntem de iyiymiş denemek lazım ama hiç bir fikrim yok Direktory bind şuan iş görüyor kayıt olayınıda halledersek tam olur

barts

Üye
öncelikle teşekkürler sırf bu olay için root yaptım cihaza. Fakat programı kapatıp açınca liste gidiyor doğal olarak ayarda gidiyor oyunlar problem oluyor. Ayarlarda bypass ve output sçenekleri hariç hepsi seçili buna bir çözüm var mı başka acaba yardımcı olursanız sevinirm

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Sğolasın hünkar : )

• Beğen
KELGER

KELGER

Üye
öncelikle teşekkürler sırf bu olay için root yaptım cihaza. Fakat programı kapatıp açınca liste gidiyor doğal olarak ayarda gidiyor oyunlar problem oluyor. Ayarlarda bypass ve output sçenekleri hariç hepsi seçili buna bir çözüm var mı başka acaba yardımcı olursanız sevinirm
kardeş sende bir program kurulu buna engel olan herhalde bendede sorun vardı ikisi hariç hepsini tikledim artık kapatıp açınca ve bilgisayara takıncada liste gitmiyor.
Sen ram bootser veya otomatik program kapatma veya başlangıç ta kapatma gibi program kullanıyorsan onu kaldır öyle dene

• Beğen
Suyaka

Suyaka

Üye
    Konu Sahibi
Benim de söylemiş olduğum gibi, başlangıç yöneticisi gibi bir uygulaman varsa Directory Bind'in açılışta ayarları yüklemesine yani çalışmasına izin vermiyor olabilir. Onun dışında sorunsuzca olması gerekir.

Üst Alt