Telefon Tavsiyesi Orta boyutlu ekrana sahip telefon önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Bülent872

Bülent872

Üye
Z4c gelmezde Beyaz renk çabuk soluyor renk atıyor Siyah hep geçerliliğini koruyor.

• Beğen
Tepkiler: Luck Star

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Z5 Compact gelir Z4 dolan oldu.

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Z5 Compact gelir Z4 dolan oldu.
Bu sene çıkarsa yeni bir şey alırım yoksa telefon değişmeyi düşünmüyorum artık parçalanana kadar kullanırım g2 yi baya alıştım. G3 ü satmam lazım şarjı gitmiyor :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bu sene çıkarsa yeni bir şey alırım yoksa telefon değişmeyi düşünmüyorum artık parçalanana kadar kullanırım g2 yi baya alıştım. G3 ü satmam lazım şarjı gitmiyor :D
Note 3'ü satmaya uğraşıyorum Nexus 6 yakında [emoji1]

enes-1907

enes-1907

Üye
ben kardeşime lenovo vibe x2 aldım.ön 5 arka 13 mp 2 gb ram 8 çekirdek işlemci (8 çekirdeği aynı anda) çalışıyor.
Tasarımı çok hoşuma gitti hatta süper diyebilirim kamerası stabilitesi telefon piyasasında sanki yıllardan beri varmış gibi güzel.
ben tavsiye ederim kardeşimin hiçbir sıkıntısı yok telefonla ilgili.

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
ben kardeşime lenovo vibe x2 aldım.ön 5 arka 13 mp 2 gb ram 8 çekirdek işlemci (8 çekirdeği aynı anda) çalışıyor.
Tasarımı çok hoşuma gitti hatta süper diyebilirim kamerası stabilitesi telefon piyasasında sanki yıllardan beri varmış gibi güzel.
ben tavsiye ederim kardeşimin hiçbir sıkıntısı yok telefonla ilgili.
Tavsiye için teşekkürler ama aradığım boyut 4.5" ile 4.7" civarındaydı tam da z3 compact ortasında kalıyor hem de özelliklerini sevdim o yüzden onu alacağım yani özellikten çok boyut önemli şuan :)

enes-1907

enes-1907

Üye
Tavsiye için teşekkürler ama aradığım boyut 4.5" ile 4.7" civarındaydı tam da z3 compact ortasında kalıyor hem de özelliklerini sevdim o yüzden onu alacağım yani özellikten çok boyut önemli şuan :)
hayırlısı olsun kardeşim.

0MG90

0MG90

Üye
Z1c'nin sorunları var o yüzden Z3c almanız daha iyi olur
Performans canavarı resmen :D

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Z1c'nin sorunları var o yüzden Z3c almanız daha iyi olur
Performans canavarı resmen :D

Ramin 2GB olması yeterli anca 3 olmasını beklerdim. Bu cihaz rahat 3-4 sene gider taş gibi maşallah :D

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Z3 compact almıştım ancak çok kalın olduğunu söyledi abim Allahtan kutuyu açmamıştım gittim değiştim iPhone 6 16GB Space Gray aldım sizce 16gb yeter mi ? Şahsen g2 de yetiyor bana ama iphone'da bilmiyorum

0MG90

0MG90

Üye
Hata etmişsiniz bence
Z3c'de aldığı kullanım süresini i6'da alamaz

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Ben kullanmayacağım için sıkıntı yok. Ben olsam tabiki Z3C alırdım ama kalın dedi ve dediği kadar var ne yapalım artık . Hafıza durumu ne olur onu merak ediyorum. 32 çok pahalıydı...
32 diyorum ya 32 yok olsa onu alacaktım 64 var oda 3000 liraya yakın bir fiyatı var.

byAndroid

byAndroid

Üye
İphone da yetmeyebilir sıkıntılı bir durum. Z3, g4, s6 alın. Zaten telefon kılıfla kullanıyo illaki kalinlasiyor yani 1 mm telefonu almama sebebi olmamalı

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Ekran boyutu önemli sadece geri kalan özellikleri dibine kadar kullanmıyor abim yoksa hiç sormadan G4 alırdım. Neyse yetmezse de yetmesin kabul etti sonuçta.

byAndroid

byAndroid

Üye
Onu geçtim ha iphone daki 4.7 incle android deki 5 inçlik cihazın toplam boyutu aynı. İphone bir sürü boşluk bırakıyor

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Ekran küçük sonuçta, yani basabileceğin alanlar. Valla benim de içime hiç sinmedi , 6s ne zaman çıkacak mesela 6 çıkalı çok oldu. 2 haftadır kafamın etini yiyiyor aldınmı ettinmi o mu bumu bende sen hiç uğraşma dedim androidle bende senle uğraşamam aldım geldim. sorun olrsa hafıza olur bence yoksa güzel cihaz.

byAndroid

byAndroid

Üye
Ekran küçük sonuçta, yani basabileceğin alanlar. Valla benim de içime hiç sinmedi , 6s ne zaman çıkacak mesela 6 çıkalı çok oldu. 2 haftadır kafamın etini yiyiyor aldınmı ettinmi o mu bumu bende sen hiç uğraşma dedim androidle bende senle uğraşamam aldım geldim. sorun olrsa hafıza olur bence yoksa güzel cihaz.
Valla siz bilirsiniz hayırlı olsun o zaman

Üst Alt