Telefon Tavsiyesi Orta boyutlu ekrana sahip telefon önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

baskahmet

baskahmet

Üye
Gerçektende T60 güzel ancak büyük ekranlı kesinlikle istemiyor yani 4.5 - 4.9" arası bir şey almam lazım.

Ben galiba z3 compact veya z1c alıcam. s4 mini kamera sorun olabilir.
Bence doğru seçim

Bülent872

Bülent872

Üye
Ben 4inc ekrandan buyuk telefon sevmiyorum uzun sure para biriktirdim piyasada en kucuk Z1c buldum bana buyuk gelse bile cevremdeki insanlar kucuk ve cok hos tasarimi var gibi yorumlar aliyorum. Bence fiyat yonunden s4 mini ucuz Samsungla sikintisi olmayan birisi icin alinabilir guzel ve cok ideal bir telefon.

Invoke

Invoke

Üye
Hiç S'lerin minileri bulaşmayın derim, @Luck Star

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
baskahmet

baskahmet

Üye
Şu s serisinin minilerine karşı ne önyargı var? Önyargıları neler ki telefonu önermiyorlar?

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
bende şimdi g3 te var bilindiği üzere snapdragon 801 işlemciler cayır cayır ısınıyor z3c de de aynısı var acaba ısınma sorunu var mıdır bu yüzden z1c tercih edlir mi bide bunu öğrensem iyi olur.

Bülent872

Bülent872

Üye
bende şimdi g3 te var bilindiği üzere snapdragon 801 işlemciler cayır cayır ısınıyor z3c de de aynısı var acaba ısınma sorunu var mıdır bu yüzden z1c tercih edlir mi bide bunu öğrensem iyi olur.

Bende Z1c var 5.0 guncellemesinden sonra isinma artti diyebilirim +250mb uygulamalarda 25 dakkadan sonra sicaklik sikinti cikariyor ayrica yazda geliyor Z3c vb. Sony bu konuya cozum bulamiyor desem yeridir fakat -200mb uygulamalarda kolay kolay sorun olmuyor.

Invoke

Invoke

Üye
Şu s serisinin minilerine karşı ne önyargı var? Önyargıları neler ki telefonu önermiyorlar?

Düşük ram, dandirik kasa, touchwiz, ikinci sınıf muamele, çabuk kesilecek güncelleme.

Ve hiçbiri önyargı değil.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu, Murat Alper, Luck Star ve 1 kişi daha
baskahmet

baskahmet

Üye
Düşük ram, dandirik kasa, touchwiz, ikinci sınıf muamele, çabuk kesilecek güncelleme.

Ve hiçbiri önyargı değil.
Bana göre bunlar sorun değil
O yazdığın tüm sorunların çözümü xda da var
Dandirik kasaya bir sözüm yok haklısın o konuda ama diğerlerine katılmıyorum

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Bende Z1c var 5.0 guncellemesinden sonra isinma artti diyebilirim +250mb uygulamalarda 25 dakkadan sonra sicaklik sikinti cikariyor ayrica yazda geliyor Z3c vb. Sony bu konuya cozum bulamiyor desem yeridir fakat -200mb uygulamalarda kolay kolay sorun olmuyor.

Bunu belirttiğin iyi oldu teşekkürler. Madem o da ısınıyorsa son çıkanı alsın o da ısınsın sonra bana suç bulmasın. :D Gerçi abim yıllardır iphone kullanıyor ısınma ne ki ona göre ele aldığında telefonu bırakmak istiyorsun o derece ısınıyordu 4S :D

Invoke

Invoke

Üye
Bana göre bunlar sorun değil
O yazdığın tüm sorunların çözümü xda da var
Dandirik kasaya bir sözüm yok haklısın o konuda ama diğerlerine katılmıyorum

XDA'den aosp rom yüklemek çözüm sayılmıyor. Madem öyle neden mini alıyorsunuz? Samsung'un arayüzünü kullanmayacaksanız ve kasayı da beğenmiyorsanız -ki yorumunuz bunu söylüyor- neden sx mini alasınız ki?

baskahmet

baskahmet

Üye
XDA'den aosp rom yüklemek çözüm sayılmıyor. Madem öyle neden mini alıyorsunuz? Samsung'un arayüzünü kullanmayacaksanız ve kasayı da beğenmiyorsanız -ki yorumunuz bunu söylüyor- neden sx mini alasınız ki?
S5-S6 rom ? Şu anda s6 rom kullanıyorum al sana touchwız. Ayrıca kılıf ile kasa korunuyor

Invoke

Invoke

Üye
Yani?

Invoke

Invoke

Üye
Aldıktan sonra idare ediliyor ama hala ortada almak için bir sebep yok.

• Beğen
Tepkiler: baskahmet
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Almak için tek neden boyutları olabilir ancak diğer markalarda işin içine girince rekabet ortaya çıkmış.

Başka bir model yoktur her halde aradığım ekran boyutlarında. Yoksa yarın Z3 Compact almayı düşünüyorum baya sevdim ufak amirali :D

Bülent872

Bülent872

Üye

10dakıkalık sonuç 60c geçmiyor aslında şarj konusunda Sony yarı yolda bırakmaz.

Ayrıca Invoke bir yandan sana katılıyorum s3-s5 mini gibi telefonlar gerçekten hüsran Galaxy den nefret eden birisi olarak söylemek isterim S4 mini çok daha iyi.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Sony Xperia Z3 Compact favorim :oke:

• Beğen
Tepkiler: Bülent872
Bülent872

Bülent872

Üye
Luck Star
Son olarak sunu soylemek isterim.
Z3c hic kullanmadim ve telefonum isindiginda onu soguk bir yere koydugumda 2dakikada buz gibi oluyor bu Z2de olmuyor daha gec soguyor hizli soguma avantaji Z3c de varmi bilmiyorum ama Z1c veya Z3c hangisini alirsan al mutlaka memnun olacaksin ikiside gayet performansli telefonlar renk secimindede Siyahi secmelisin.

byAndroid

byAndroid

Üye
Z3c ya da galaxy alpha(kasası süper eline aldığında mükemmelliği göreceksin)

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi

10dakıkalık sonuç 60c geçmiyor aslında şarj konusunda Sony yarı yolda bırakmaz.

Ayrıca Invoke bir yandan sana katılıyorum s3-s5 mini gibi telefonlar gerçekten hüsran Galaxy den nefret eden birisi olarak söylemek isterim S4 mini çok daha iyi.

Meraktan kendi cihazımı ısıttım baya benimki de 55 dereceye felan ulaştı hissedilir bir sıcaklık değil bence iyiymiş. Az önce telefondaydım cevap veremedim size. Z3 Compacta karar verdik ilginiz için teşekkürler :)

Luck Star
Son olarak sunu soylemek isterim.
Z3c hic kullanmadim ve telefonum isindiginda onu soguk bir yere koydugumda 2dakikada buz gibi oluyor bu Z2de olmuyor daha gec soguyor hizli soguma avantaji Z3c de varmi bilmiyorum ama Z1c veya Z3c hangisini alirsan al mutlaka memnun olacaksin ikiside gayet performansli telefonlar renk secimindede Siyahi secmelisin.

Soğuma olayını yeni öğrendim bende. Renk olarak kahverengi istedi ancak Z3 'ün rengiymiş o malesef. Siyah ya da beyaz al dedi.
Z3c ya da galaxy alpha(kasası süper eline aldığında mükemmelliği göreceksin)

Ben alphayı çok sevdim ancak üretimin çıktıktan kısa süre sonra durdurulması kafamı karıştırdı o yüzden pek kıyaslamadım zaten z3 Compact boyutu itibariyle en iyi mini cihaz her halde :D Seversem z4 compact gibi bir model de çıkarsa geçebilirim sony'ye baha hoş geldi bana bu cihaz :)

Üst Alt