Orjinal nokia n95 8gb'a hafıza kartı takılıyormu ??? ****

Sponsorlu Bağlantılar

DERBEDER-34-

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal nokia n95 8gb'a hafıza kartı takılıyormu ??? ****
Merhaba arkadaşlar bugün bi arkadaşla konusu geçti o dediki n95 8gb a kendi hafızası dışında (8gb) üzerine ekstradan hafıza kartı takılıyor. Bende yok olmaz zaten hafızası yeterince geniş gerek yokki koymamışlar senin dediğin kesin çin malı olanlarıdır dedim.oda hayır orjinaline dedi.telefonların neredeyse bütün modellerini bilen biri olarak soruyorum bilen yada varsa lütfen cevaplasın benmi yanlış biliyorum yoksa arkadaş doğrumu söylüyor. Hatta şunuda söyledi teknosanın sitesine gir gör bak dedi girdim baktım gerçektende n95 8gb de arttırılabilir hafıza var diyor... Cevaplar için şimdiden teşekkürler...

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
:kop: Kesinlikle yok arkadaşım öle bişey olurmu yaa, satış yapılan sitelerin bilgilerine güvenmeyin en iyi bilgi markanın kendi sitesindedir.

oneplayerone

Üye
hayır takılmıyor...

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
1.5 yıl oldu kullanıyorum, böyle birşey yok diye biliyorum hatta eminim,fakat insanız yine de yanılıyor olabilirim. Bu arada ben de teknosadan almıştım, tam 2 ay boyunca teknosanın n95 8gb ürün inceleme menüsü resmen anasayfam olmuştu :) ama böyle bir özellik yoktu .

careem

careem

Üye
öyle bir özelliğin olması imkansız kesinlikle harici hafıza yok sadece dahili 8gb. . .

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Evet da artırılabilir hafıza""EVET""yazıyor.yanlış yazmışlardır.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Bi sitede de n73 için wlan tv çıkısı var filan diyodu inanmayın

haltie

haltie

Üye
benceede olması mumkun değiil gibi

canerkaya

Üye
# bır bakın bende gorunce sasırdım

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
kardeş 8gb dahilidir belki doğrudur ama kesinlikle bir yanıltma vardır.bizzat kendim de kullandım.

kamikazeee07

kamikazeee07

Üye
öyle şey olurmu kardeş yaa:kop: zaten 8 gb hafızaa war neyne yetmıyor..

pavilion

pavilion

Üye
Orjinal N95 8gb a harici hafıza kartı takmak İMKANSIZ! Bende kullandım mükemmel bi telefon 8gb zaten yetiyor.

messi_10

Üye
Kesinlikle takamazsın 8gb yetiyor demişlerde artık oda yetmiyor yani yetse bile bence hafızası arttırılabilen bir cihaz almak şuan itibariyle daha mantıklı gibime geliyor.

dogano

Üye
n 95 hafıza kartı yeri bilen varsa söylesin

OğuzcanAbi

Üye
arkilar telefoncuya gidip kart yuvası yaptıra bilir miyiz? burda çift sim kart felan yapıolar her telefona

AsCoRbAt

AsCoRbAt

Üye
yok n95 8 gb de hafıza kartı yuvası yok

kralmali

kralmali

Üye
usta benim telefon n95 8gb kart girişi yok seni keklemişler...

AsCoRbAt

AsCoRbAt

Üye
8gb neyinize yetmiyo

Kingmortall

Kingmortall

Üye
:kop: ya kardeşim zaten adı üstünde 8 gb :D hafıza kartı falan takılmaz

OğuzcanAbi

Üye
yaptırılmaz mı dostlar kart girişi

Üst Alt