....ACİL...Nokia 5800 Orjinal Hafıza Kartı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Just__Curious

Just__Curious

Üye
    Konu Sahibi
....ACİL...Nokia 5800 Orjinal Hafıza Kartı
Arkadaşlar benim Nokia 5800'ım var ben bunun hafıza kartını kaybettim yada çalındı. Ben sonra 4 gb geçici hafıza kartı aldım ama daha sonra fark ettim ki 0vi'ye girip uygulama indiremiyorum ve internette çoğu siteye bağlanamıyorum. Site ismi yazıp git deyince beyaz ekran çıkıyor.

Benim sizden isteğim Nokia'yı alırken ki hafıza kartının içindeki orjinal dosyalar.

Yardımlarınızı bekliyorum... :bilmm

technoshark

technoshark

Üye
Orjinal dosyalarla alakası olacağını tahmin etmiyorum, Bence siz bir güncelleme yapın bakalım sonuç ne olucak.

DPool

DPool

Üye
Orjinal dosyalarla alakası olacağını tahmin etmiyorum, Bence siz bir güncelleme yapın bakalım sonuç ne olucak.
Aynen güncelle bir telefonu.Çünkü hafıza kartını değiştirince sorun çıkacağını sanmıyorum.Eğer sorun düzelmezse bana bir pm at ben yardımcı olamaya çalışıyim.

• Beğen
Tepkiler: technoshark
Just__Curious

Just__Curious

Üye
    Konu Sahibi
Ben telefonu alırken 29 tl ye son sürümünü yüklettirdim zaten :S Demek istediğim fabrika ayarlarından telefon nokianın içinde ona özel programlar filan vardı şimdi yarısı yok

technoshark

technoshark

Üye
sen son sürümü yükletirken sana ekstradan program yüklemiştirler... normalde fab. ayarlarına dondugunde zaten tüm herşey geri geliyor !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt