Nokia 603 Hafıza Kartı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 603 Hafıza Kartı?
Merhaba arkadaşlar.

Normalde ben şuanda T.tec Plus 4 GB hafıza kartı kullanıyorum yazma hızı okuma hızı nedir bilmiyorum googleden ufak bir bakış attım bulamadım.

Gece arkadaşımla hepsiburada sitesinden 2 adet Toshiba 8 GB Class 4 Micro SDHC Hafıza Kartı + Adaptor siparişi verdik şuanda fiyatı KDV dahil 11.32 Tl uygun geldi alalım dedik ama telefonda çalışırmı tereddüt ettim. Bende Nokia 603 arkadaşımda Samsung Galaxy Ace 5830i var. Normalde şimdi kullandığımız kartlarda micro sd yazıyor ama sipariş verdiğimiz kartta SDHC yazıyor açılımıda Secure Disc High Capacity yani yüksek kapasite imiş. Googleden baktım 2 gb üstü için SDHC deniyormuş galiba. Şimdi bu kartı bizim telefonlarımızda sorunsuzca kullanabilirmiyiz acaba?

Kartın özellikleride:
*8Gb Kapasite*10Mb/s maksimum yazma hızı
*20Mb/sn maksimum okuma hızı
*Fotograf Makinası, Cep Telefonu, DV Kamera, PDA, MP3 Çalar, NB&PC (Kart okuyuculu), MicroSD girişli oyun konsollarında kullanılabilir.
*5 yıl garanti

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

ByCru3L

ByCru3L

Üye
Bende Aynısını Kullanıyorum Kardeşim.
Hiç Bir Sorun Yok Ve Cokda Stabil Bir Şekilde Çalışıyor İçin Rahat Olsun.

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
evet sorunsuz kullanırsın.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkürler arkadaşlar

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
32gb kadar destekler akıllı cihazlar class 4 ve üstü iyidir hd video çekiminde takılmalar olmaz.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Cevaplar için teşekkürler ürün kargoda yarın pazar olduğu için pazartesi elime geçer artık

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
class 4 yerine class 10 tercih etseydin daha iyi olurdu.biraz daha pahalıdır ama videolarda vs takılma olmaz.daha seri çalışır

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Valla hız olarak sıkıntı çekeceğimi sanmıyorum (şuan ki kullandığımdan katkat hızlıdır) aynı markanın aynı kapasiteli class 10 olanı 14 lira daha pahalı tek farkıda yazma hızının 10 değil 20 mb/s olması okuma hızları class 4 te de class 10 da da 20 mb/s zaten bu yüzden gerek duymadım 10 mb/sn için 15 lira fazla vermeyi

MaxipmaN

Üye
class 4 kullanıyorum sorun yok

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Sorun olacağını bende sanmıyorum bakacaz artık :)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​nasıl istersen dostum bütçene göre alman ve ihtiyacına göre en doğrusu tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...