++++Sorunsuz orjinal nokia n95 8gb++hediyeli++bol aksesuarli++Sadece 119 tl++takaslı++

Sponsorlu Bağlantılar

BirAcayipAdam

Üye
    Konu Sahibi
++++Sorunsuz orjinal nokia n95 8gb++hediyeli++bol aksesuarli++Sadece 119 tl++takaslı++
Merhaba arkadaşlar cihaz orjinal nokia n95 8gb modelidir. Hiçbir sorunu yoktur. Kasasında ufak tefek yıpranmalar var ama kesinlikle kullanıma engel değil zaten şu an bu ilanı bu telefondan yazıyorum. Yanında şarj aleti, kulaklığı, usb kablo ve bir tane yedek batarya verilecek. Telefonun arkasındaki batarya kapağı yoktur ama kesinlikle kullanıma engel değil zaten resimleri attığımda göreceksiniz dediğim gibi ilanı telefondan verdiğim için resimleri koyamıyorum ama pc'ye geçince koyacam isteyene facebook'tan falan hemen atabilirim. FIYAT 119 TL. Kafa kafaya veya Üstüne para alacağım cihazlarla takas olabilir ama ÜSTE PARA VEREMEM. Bana facebook'tan [email protected] adresinden ulaşırsanız en fazla 5 dakika sonra cevap veririm çünkü benim facebook herzaman açıktır. Ordan anında resim yollayabilirım. Arkadaşlar ısrarla söylüyorum takas tekliflerinizi falan pm ile atın aşağıya yorum yazmayın ve lütfen yöneticiler dışında hiçkimse aşağıya resim eklemelisin falan yazmasın.

azizerkan07

Üye
n79 ile takas düşünür müsün?

Üst Alt