Oyun Order & Chaos Online Yardımlaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

Order & Chaos Online'da sizce en iyi sınıf hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    30

vesqardo

Üye
selamlar.6 levelim.en hızlı nasıl kasılabilirim yardımcı olacak biri var mı ?

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
selamlar.6 levelim.en hızlı nasıl kasılabilirim yardımcı olacak biri var mı ?
Selam. En hızlı görev yaparak ilerleyebilirsin. Tabi leveline göre. 60 level olduğunda ise ful zindanla gidebilirsin. Tabi bu keyfine kalmış. Dediğim gibi en hızlı level atma görev yaparak olur. En iyi itemlerde görevlerden ve zindanlardan kazanabilirsin.

aggressive

aggressive

Üye
Amerika sunucusu daha kalabalik dimi?

aruda222

Üye
Arkadaslar ben oyunu yeni indirdim oyunu actim dosyalari indirdi ama sonrasinda id sifre yeri gelmeden bi pencere geliyor hic bi yazi yazmiyor ustunde bi ünlem isareti var bilgisi olan varsa yardimci olursa sevinirim (telefon markasi:SAMSUNG GALAXY NOTE 3)

Nirvana92

Nirvana92

Üye
Windows Phone amerikada oynuyorum kuçuk bi turk teşkilatı kurdum yaklaşık 10 kişiyiz +60 Lv , bnde 70 Lv oldum ama item için nerden başlamalıyım çözemedim. Mekanik tehzizat görevi tek kişinin yapamayacagi kadar zor , ustumde hep gorevlerin verdiği yeşil itemlerden var efsane zindan da çok zor oluyo zaten teşkilatta hiç tank yok bi keşiş bi sihirbaz gerisi korucu.
İtem için nerden başlamalıyız yardımcı olursanız sevinirim. Nick Bohemian oynayan arkadaşlar varsa wp de yardımcı olurum.
androidde 500 onur puanıyla mı alınıyo bizde çok daha fazla sanırım o itemlerin istediği onur puanı

redsungamedevelop

Üye
Hangi amerikan servern dasin 70 lvl kesis kullaniyorum. Sana tavsiyem sinırsız tezhizat alanina efsane girmen tank bularak ve ordan aldigin itemlerle guclenmen. Pvp istiyorsann 1 ay dişini sıkacan iyi itemleri alacksız. Merhametsiz serisi pvp baslangicı için iyi secim olack sana. Meslek kasmadn epic zindan itemleri zor olur meslek kasmanı ve netten itemlerin nasl yapacaginı öğren

ASPOWA

ASPOWA

Üye
Söyle birşey sorucam ben binek becerisini öğrendim herşey tamam yalniz binek bana pahali geldi bira 99 Alton yakalamaya deneyecegim fakat atın genellikle nerde ciktigini bilmiyorum sohbet kisminida baya takip ettim oyunda surda su binek cikti diye bi gazi görmedim hic

redsungamedevelop

Üye
her haritada pvp alanları vardır orda ckarlar sadece. Epic binekler sohbet kisminda uyari olarak gelir hangi haritada yer aldıgı.

papatya2335

papatya2335

Üye
Öerhaba bende Amerika serverindeyim 70lvl sihirbaz karakterim var ve don bölümüne verdim yetenek puanlarını fakat büyü skillerinin hangilerini ne kadar geliştirmeliyim öğrenmek istiyorum yetenek puan dağılımı nasıl olmalıdır şimdiden teşekkürler :)

ASPOWA

ASPOWA

Üye
zgr097 bey :D siz Amerika sunucumusunuz eğer bi birlik varsa gelebilirim :D
Redsungame bu haritadaki PvP dediğin yer neresi oluyor ornegin göz yası ormani ?

redsungamedevelop

Üye
amerikan fısıldayan adalar server ismi ben ordaym. Kaos teskilati var Türk olarak benm bulunduğum. Pvp yerlerinin isimlerini tam hatrlamiyorum ama global den yazn illa bir Türk size döner :) Büyücü hiç kullanmadm ama tavsiyem biraz deneme yanlma yapman. Amacın bildigin gibi daha fazla vurmak. pvp den don zindanlarda ateş iiyi gider. Pvp alanları listesini oluşturunca burdan yayinlayacam.

ASPOWA

ASPOWA

Üye
amerikan fısıldayan adalar server ismi ben ordaym. Kaos teskilati var Türk olarak benm bulunduğum. Pvp yerlerinin isimlerini tam hatrlamiyorum ama global den yazn illa bir Türk size döner :) Büyücü hiç kullanmadm ama tavsiyem biraz deneme yanlma yapman. Amacın bildigin gibi daha fazla vurmak. pvp den don zindanlarda ateş iiyi gider. Pvp alanları listesini oluşturunca burdan yayinlayacam.

Valla çok memnun olurum :D
Bide bu petler varya genç kurt falan onlar gelisiyormu veya atak yapiyorlarmi ??

redsungamedevelop

Üye
petlerin baziları ozellik verir atak diye birsey yok onlarda. Gelismeside oyun yapmcusina kalms mesela yil basinda bi etkinlk yaptilar peylere sapka takarak özelliklerini attirdılar

ASPOWA

ASPOWA

Üye
Bi at bulamadim deli oldum ya :((

berksen54

Üye
Selamın aleyküm ben oyuna daha yeni başladım ve 10 levelim Amerika Arkadya Ormanında oynuyorum bana yardımcı olabilecek varmı içinizde serverde

Kuzova

Kuzova

Üye
İos daki hesabımı android cihaza aktarmak mümkün mü

redsungamedevelop

Üye
basacan altini alacan atını :) bn ilk atımı müzayedede ürün satarak aldm ve 70 olana kadr bir daha binekle ugraşmadm. Müzayedede zirh hurdasi satarak kazandm ve 2 günde 200 altn kazandm.

Üst Alt