OnePlus 5 Kullanıcı Kulübü | Ana Konu | İnceleme | Teknik Destek

Sponsorlu Bağlantılar

Ahmtgk34

Ahmtgk34

Üye
Arkadaşlar one plus 5 sahibiyim rom olayı nedir biraz yabanciyim.ne gibi özellikler kazandırıyor telefona yardımcı olacaklara tskkurler

xedgo

xedgo

Üye
Tesekkurler bilmiyordum sayenizde s7 ile op5 arasındaki farklardan 1ini daha çıkarttım son olarak garanti olayı kaldı oda 1 aya belli olur arızalı telefonlar artinca
Merhaba garanti olayı mutlaka yoktur, bunu bilebile alıyorsun biraz kendin işleri yaparsın, sonuçta elektronik bu, dandik a7 2017 2300 alan arkadaşım var, telefonu 10- 15 cm elinden düştü, bir yeri çok ama çok hafif ezilmişti. Sonraları cihazda ısınma vs ekstra arıza çıkınca garantiye götürdü. İnceleme vs. olaydan sonra pat cihaz garanti dışı niye sen düşürmüşsün cihaz ondan arıza yapıyor diye. Arkadaşım ben ısınıyor arıza yapıyor diyorum size dışı sizi ilgilendirmez o benim problemim dediyse de boş. Neyse uzatmayalım bu basit bir anı. Garanti olayı nasıl işler onu bilmiyorum biraz şans gerek ama o bendede yoktur, inan. :)))

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Ahmtgk34

Ahmtgk34

Üye
Arkadaşlar one plus 5'e Huawei p10 arayüzü yüklemek teknik olarak mümkün müdür?

Ahmtgk34

Ahmtgk34

Üye
Tavsiye edermisiniz xiaomi arayüzünü ?birde sorunsuz çalışıyor mu?

Ahmtgk34

Ahmtgk34

Üye
Bir de şöyle bı sorun var hattım türk Telekom online işlemler kısmından internet paketi almak isteyince cihazınız 4,5g uyumlu değil diyor.

asil1425

Üye
bugra hocam uzun zamandır bu cihazı inceliyorum bazı kullanıcılar ısrarla ahize sesi yani konuşurken gelen sesin az olduğunu söylüyorlar ve konuşma sırasında ses kesilmeleri olduğunu söylüyor hem Vodafone hemde türkcell de oluyormuş tam hepsiburada dan sipariş geçiyordum donanım haberde böyle bir şikayet gördüm sizfe böyle bir sorun varmı acaba ben çok konuşma yapan birisiyim ahize sesi kesilme durumu varsa işim zor lütfen bilgi verirseniz sevinirim

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
bugra hocam uzun zamandır bu cihazı inceliyorum bazı kullanıcılar ısrarla ahize sesi yani konuşurken gelen sesin az olduğunu söylüyorlar ve konuşma sırasında ses kesilmeleri olduğunu söylüyor hem Vodafone hemde türkcell de oluyormuş tam hepsiburada dan sipariş geçiyordum donanım haberde böyle bir şikayet gördüm sizfe böyle bir sorun varmı acaba ben çok konuşma yapan birisiyim ahize sesi kesilme durumu varsa işim zor lütfen bilgi verirseniz sevinirim
İlk defa böyle bir şeyi sizden duydum :D
Ahize sesi çok güçlü cihazın yani böyle saçma şeyleri kim söylüyor çok merak ediyorum.
Ne Facebook gruplarında nede forumda böyle bir şey söyleyen duymadım ben

asil1425

Üye
İlk defa böyle bir şeyi sizden duydum :D
Ahize sesi çok güçlü cihazın yani böyle saçma şeyleri kim söylüyor çok merak ediyorum.
Ne Facebook gruplarında nede forumda böyle bir şey söyleyen duymadım ben
hocam merhaba cevabınız için teşekkür ederim d. h. de bir kaç arkadaş gürültülü ortamlarda karşıdaki sesi duymakta zorlandıklarını söylüyorlar ve sesin aniden kesilip geri gelme gibi şikayetleri var bende tam hepsiburada dan sipariş geçiyordum bu yorumları görünce sizede sormak istedim hocam birde cihazı aldığımızda direk ota ile güncelleme alırmıyız yoksa program mı yüklemek gerekir son olarak hepsiburada dan aldığımızda kutu içerisinden çıkan şarz cihazı Türkiye uyumlumu bilginiz varmı bazı inceleme videolarında Türkiye uyumlu olduğunu gördüm tekrar teşekkür ederim

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
hocam merhaba cevabınız için teşekkür ederim d. h. de bir kaç arkadaş gürültülü ortamlarda karşıdaki sesi duymakta zorlandıklarını söylüyorlar ve sesin aniden kesilip geri gelme gibi şikayetleri var bende tam hepsiburada dan sipariş geçiyordum bu yorumları görünce sizede sormak istedim hocam birde cihazı aldığımızda direk ota ile güncelleme alırmıyız yoksa program mı yüklemek gerekir son olarak hepsiburada dan aldığımızda kutu içerisinden çıkan şarz cihazı Türkiye uyumlumu bilginiz varmı bazı inceleme videolarında Türkiye uyumlu olduğunu gördüm tekrar teşekkür ederim
Direkt ota gelir büyük ihtimal. Gelmezse bir vpn indirin ve güncellemeyi kontrol edin güncelleme hemen görünür zaten :)
Bana direkt normal bizim prizler ile uyumlu şekilde şarj aleti geldi. Ama bazılarında çevirici adaptör ile farklı priz ucuna sahip şarj aleti geliyor. Bende hepsiburada üzerinden almıştım cihazı.

volkan52k

volkan52k

Üye
ahize sesi gayet iyi ben sıkıntı yaşamadım

• Beğen

06 girdap 66

Üye
gear kullanıyorsan seslerde bazen sorun oluyor ama normalde karşılaşmadım ota güncellemesini normal şekilde gelmezse vpn kullanarak güncellemeyi normal şekilde alırsın şarj soketleri italatçı garantili olursa normal türkiye uyumlu geliyor

xedgo

xedgo

Üye
Bootlooader kilidi açmak isterken telefona format attı, bootlader açtı ama herşey gitti, yapmayı düşünenler dikkat etsinler

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Bootlooader kilidi açmak isterken telefona format attı, bootlader açtı ama herşey gitti, yapmayı düşünenler dikkat etsinler
Kusura bakmayın ben o uyarıyı eklemeyi unutmuşum galiba

xedgo

xedgo

Üye
Buğra Kardeş, Custom rom kullanıyormusun, birde kullanıyorsan hangisi, xxx no limits kurdum ama fazla özellik getirmedi.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Buğra Kardeş, Custom rom kullanıyormusun, birde kullanıyorsan hangisi, xxx no limits kurdum ama fazla özellik getirmedi.
Pure Fusion ROM kullanın. Hem Stock kamera uygulaması var ( kamera kalitesinde kayıp yok ) hemde özelleştirilebilir bir çok ayarı var.
No limit rom stock rom ile aynı. sadece sizin kendi yükleyebileceğiniz uygulamaları aroma installer ile twrp üzerinden seçebilme imkanı veriyor pek bir farkı yok stok romdan :)

• Beğen
Tepkiler: xedgo

technogamer2345

Üye
5T geliyor o da hiç fena değil hatta çok iyi v30'la iyi karşılaştırılır ama yine ucuzluğundan dolayı Oneplus 5'e kalıyoruz bu telefonu en kısa zamanda düşünüyorum Oneplus 6 nasıl olacak acaba, belki ucuz yollu bi su ve toz dayanıklılığı getirilir

Üst Alt