OnePlus 5 Kullanıcı Kulübü | Ana Konu | İnceleme | Teknik Destek

Sponsorlu Bağlantılar

zemmer

zemmer

Üye
hocam hangi launcher ları kullanabiliriz,varsa apk ları 1.sahifeye eklermisiniz.

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
hocam hangi launcher ları kullanabiliriz,varsa apk ları 1.sahifeye eklermisiniz.
Bütün launcher uygulamalarını kullanabilirsiniz forumda launcher kısmını ziyaret ederek istediğinizi yükleyebilirsiniz :)
Ben stock launcher kullanıyorum gayet güzel hızlı sade ikon paketi destekli zaten :)

grupas96

Üye
hocam bir kaç gun içinde bende alıcam cihazdan. fakat çinden gelme. herhangi bir sıkıntı yaşarmıyım. global rom acısından veya başka bir sıkınıtı

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
hocam bir kaç gun içinde bende alıcam cihazdan. fakat çinden gelme. herhangi bir sıkıntı yaşarmıyım. global rom acısından veya başka bir sıkınıtı
Sıkıntı olmaz sanmıyorum hayırlı olsun şimdiden

technogamer2345

Üye
MiUI9'u OnePlus 5'e yükleyebilir miyiz?

• Beğen
Tepkiler: Buğra

technogamer2345

Üye
Şuanda var ama çok bug mevcut romda. Günlük kullanıma uygun değil şuanda.

Çok iyi olmuş hoşuma gitti Mix 2 yerine Oneplus 5 mantığıma yattı eminim pahalı olacaktır

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Çok iyi olmuş hoşuma gitti Mix 2 yerine Oneplus 5 mantığıma yattı eminim pahalı olacaktır
Fiyat halen 2.400 lira garantili 6/64GB modeli ama parasını cidden karşılayan bir cihaz diyebilirim. Mi6'dan bir çok yönüyle daha iyi bir cihaz. İkisi arasında yaklaşık 400 lira fark var ama bu farka değiyor.

technogamer2345

Üye
mix 2 pahali olacak demek istedim

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ahmtgk34

Ahmtgk34

Üye
3 gunluk one plus 5 kullanicisiyim ve çok memnunum.sarji resmen bitmiyor.bnm ismini de yazarsanız çok sevinirim.bi kaç sorum olacak;
Uygulama geçiş efekti güncellemeler ile gelir mi? Birde clean master gibi bu telefon için tavsiye edebileceğiniz uygulamalar var mı?

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
3 gunluk one plus 5 kullanicisiyim ve çok memnunum.sarji resmen bitmiyor.bnm ismini de yazarsanız çok sevinirim.bi kaç sorum olacak;
Uygulama geçiş efekti güncellemeler ile gelir mi? Birde clean master gibi bu telefon için tavsiye edebileceğiniz uygulamalar var mı?
Clean master vb uygulamaların hiç birini kullanmayın hepsi gereksiz. Sadece rootlu cihazlar için bir kaç uygulama önerebilirim :)
Uygulama geçiş efekti gelebilir ilerde launcher özelliği ile ilgili sonuçta.
Listeye ekledim ilk sayfaya sizi de :)

• Beğen
Tepkiler: Ahmtgk34
xedgo

xedgo

Üye
root lu ama orjinal op5 romu kullanmaya devam etsem güncelleme almaya devam edermiyim

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
xedgo

xedgo

Üye
Hiç denemedim. Ama stock rom dosyaları resmi sitede var stock roma dönmek kolay
Çok Teşekkür ederim. JOneplus Tools kullanmak için root gerekiyormuşta ondan deneyim dedim. call record vs. bazı özellikleri aktif ediyor. bilmiyorum bi denerim.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Çok Teşekkür ederim. JOneplus Tools kullanmak için root gerekiyormuşta ondan deneyim dedim. call record vs. bazı özellikleri aktif ediyor. bilmiyorum bi denerim.
Ben şuan stock rom + franco kernel kullanıyorum rootlu.
Pure fusion rom denemeyi düşünüyorum.

xedgo

xedgo

Üye
Deneyimlerinizi paylaşırsanız bende güzel rom kullanmış olurum.

• Beğen
volkan52k

volkan52k

Üye
bende yeniyim note 5 i sattım kurrtuldum 2 kez amoled yanıgı oldu sinirlendim sattım one p5 aldım 2 gun sonra gelecek yapmamız gereken bişey varmı birde inş bu cihazdada yanık olmaz
birde A5000 bin modeli avrupa nodelimidir

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
bende yeniyim note 5 i sattım kurrtuldum 2 kez amoled yanıgı oldu sinirlendim sattım one p5 aldım 2 gun sonra gelecek yapmamız gereken bişey varmı birde inş bu cihazdada yanık olmaz
birde A5000 bin modeli avrupa nodelimidir
Yapılması gereken özel bir şey yok hattı takip kullanmaya başlayabilirsiniz :)

• Beğen
Tepkiler: volkan52k
volkan52k

volkan52k

Üye
teşekkürler

• Beğen

06 girdap 66

Üye

Biraz degişik oldu purefusion_cheeseburger bu romu kullanıyorum stabil herhangi bir sorunu yok romun

Son düzenleme:
  • Beğen

Üst Alt