Nokmote Beta3 Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

nefendus88

Üye
programın üstüne tıkladığım zaman açılmıyor ...

RIZE/CAYELI

RIZE/CAYELI

Üye
teşekkürler güzel program

1903bjk1903

Üye
SLM ARKADAŞLAR BENDE UZUN SÜRE UGRAŞTIKTAN SONRA YAPTIM ANCA ÖNCELİKLE NOKİA PC SUİTE Yİ BİLGİSAYARINIZA YÜKLERSENİZ İŞİNİZ DAHA KOLAY OLUR.KONUYA GELİCEK OLURSAK BU ADRESE GİRİN VE Symbian Signed - Service Status CETVELİCE OLAN MAVİ YAZILI open signed onlien YAZAN YERE TIKLAYIN VE ÖNÜNÜZE ÇIKICAK SAYFADA TELEFON İME NUMARASINI VE MAİL ADRESİNİ İSTİCEKTİR VE ALT TARAFTADA GÖZAT KISMINDA Nokmote Beta3 Unsigned DOSYASINI AÇIYORUZ VE SÖZLEŞMEYİ ONAYLAYIP SEND e basıyoruz ve mail adresinize gelecek link i tıklayıp bekleyiniz onaylandıktan sonra bi link daha gelicek o link e de tıklayıp dosyayı bilgisayarınıza indirin nokia pc suite varsa bilgisayarınız da işleminiz daha kolay olucaktır güvenlik uyarılarını ise es geçin nokianın korumasıdır o hepsini tamam diyin işlem tamamdır saygılar...

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Bu Programı Kuranların En Az %75 inde Aynı Sorun Çıkıyor Bu Sorunda Programı Sertifakalatıyorsun Ancak Kurulum Bittikten Sonra Programa Tıkladığında Açılmıyor Ne Kadar Nokmote Yazzan Simgeye Tıkkladıysam Program Açılmadı ..!

Bir Arkadaşımız Konuya AÇıklık Getirirse Sevinirim ....Vede Sensör Programlarının Ne kadar YÜklesem NOkmote DIşındaki onlarda Yüklenior ancak Üstüne gelip Açmaya çalıştığımda açılmıyor..!

BU KONUYA SİZLERDEN AÇIKLIK GETİRMENİZİ BEKLİORM:.!

Not: TELEFONUM NOKİA N95

@ Bu tarz sorunlarla karşılaşan arkadaşlar için şu linki tıklayın ..

http://www.maxicep.com/s60-3rd-sensor-uygulamalari/n95-accelerometer-plugin-for-sensor-147748.html

Bu tarz sensor ile çalışan uygulamaları yüklüyor fakat simgesini tıkladığınızda açılmıyorsa yukarıda verdiğim linkteki küçük eklentiyi de telefonunuza yükleyin .. Bakın bakalım şimdi nasıl :oke:

NOT : Yukarıdaki eklentinin simgesi görünmez , yani cihazınızdaki uygulamalarda herhangi bir menüsü yoktur :)

hıpce

Üye
arkadaşlar ben proyu kurdum açılıo sorun yog ancak benim tlf n82 bende pen tuşu yok 1. yi kullanamıyorum #+* seçiyorum kareye basıyorum ama bu seferde artıyla yıldız basmıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim

careem

careem

Üye
program bomba ya kardeşim çok tşk. süper eğlenceli bi program yükledim sorunsuz mükemmel bir şeklide çalışıyor eline sağlık :)

xakoq

Üye
peki programı sonlandırmak için hangi tuşa basıca z

spawnn

spawnn

Üye
Teşekkürler :oke:

swedanger

Üye
Bende 5800 var :D tuşm muş yok :D napacam :D

--------------- Ekleme ---------------

Ya bide ben acceltru da yüklediğim halde açılmıyor :( simge var tıklıyorum açılmıyor :(

sercan_54_54

sercan_54_54

Üye
hepsini kaldır sora accelometeri i kur ondan sora nokmateyi kur :oke:

swedanger

Üye
Kardeş dediğinide yaptım kaldırdım hepsini başan kurdum olmadı. Simgesi çıkıyor ama tıklanmıyor :D
Bide bende tuş yok aktşf etmek için neye basacam :D

sercan_54_54

sercan_54_54

Üye
o zmn bi format at baska bi uygulama engelliyor olabilir

free_kids

Üye
sertifika hatası uygulama sağlayıcınızla görüşün diyor lütfen yardımcı olurmusunuz ?
nasıl sertifikalandırma yapabilirim

lanit

Üye
sertıfıka hatası verı du sonra deyısık bı yazılım yukle vermesın dıye bı yorum yukledım bu sefer dosya bozuk demeye basladı ınternetten bussru farklı ısıtelerden ındırdım hepsınde sertıfıka hatası dedı gercı bı sıte neyse herkewzınkı de aynı oluyo herkez alıntı yapıyo ya neyse bu sıtedede farklı 3 - 4 yerden ı9ndırıdm aynı sekıl sertıfıka hatası yaa sunun sertıfıkasını yapın yada yarım yamalak koymayın yanı ınsnaların ıısne yaramdıktan sonra hata verıp durduktan soonra bunu koyup ta buraya ındırmenın bı mantıgı yokk en azındna ben boyle dusunuyorum

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
sertıfıka hatası verı du sonra deyısık bı yazılım yukle vermesın dıye bı yorum yukledım bu sefer dosya bozuk demeye basladı ınternetten bussru farklı ısıtelerden ındırdım hepsınde sertıfıka hatası dedı gercı bı sıte neyse herkewzınkı de aynı oluyo herkez alıntı yapıyo ya neyse bu sıtedede farklı 3 - 4 yerden ı9ndırıdm aynı sekıl sertıfıka hatası yaa sunun sertıfıkasını yapın yada yarım yamalak koymayın yanı ınsnaların ıısne yaramdıktan sonra hata verıp durduktan soonra bunu koyup ta buraya ındırmenın bı mantıgı yokk en azındna ben boyle dusunuyorum

Arkadaşım , burada paylaşım yapan arkadaşlarımız programları kendileri yazmıyorlar takdir edersin ki ..

Bir de bu açıdan bakmanı tavsiye ederim .. Böyle düşünmektense biraz araştırsan ve telefonunu HA_CK lemek için uğraş versen daha sağlıklı olmaz mı ?

haltie

haltie

Üye
Arkadaşım , burada paylaşım yapan arkadaşlarımız programları kendileri yazmıyorlar takdir edersin ki ..

Bir de bu açıdan bakmanı tavsiye ederim .. Böyle düşünmektense biraz araştırsan ve telefonunu HA_CK lemek için uğraş versen daha sağlıklı olmaz mı ?

:oke: karalamak çok kolay:)

lanit

Üye
ya sız nasıl yukluyonuz bı anasam su setıfıkalama nasıl oluyor bussru yol denedım maxicep te busuru programlar ındır yap ındır yap hepsı yuzde yuz cslısıyo dıyo ama bıse calsıtıgı fln yok sertyıfıka olayını cozemedım ben su sertıfıkalastır mayı coze bılsem elımde bussruu yazılım var sensor ıle calısan uygulama ama ıste sertıfıka sorun yapıyosunuz busuru bırseyler sunların sertıfıkasınıda yapın okı de oyle paylasın sertıfıka olmadıktan sonra ınsanlar kullanamadıktan sonra ne anlamı kaldı bunun

lanit

Üye
HA_CK lemek ne oluyo onu bılsem yapacam ama

rapman

rapman

Üye
arkadaşlar ayarı güzel yapınca güzel oluyor fırıldak gibi dönmüyor :oke: paylaşımın için teşekkürler :)

habbuj

habbuj

Üye
thank you

Üst Alt