Haber Windows Phone 8.1 Geliştici Ön İzleme Sürümü Geldi

Sponsorlu Bağlantılar

versino2

versino2

Üye
evet arakadaslar en sonunda bende BETA sürumu yukledım gerçekten windows phone 8.1 çok hoş mus =) görev çubugu falan daha çok kutu sığtırma daha ne özellik ama. umarım en kısa zaman da orjınalı gelir .. herkesın bilgi konusunda paylastığı yorumu okudum çok yardımcı oldu bana gerçekten.. herkese ÇOK ÇOK :tşk: :)
Yarın gece bende yükleyeceğim artık sıkıldım

Toros542

Toros542

Üye
Ya arkadaşlar bende uzun zamandan beri Beta sürümü kullanıyorum. Az önce radyoyu açmak istedim.fakat bu özellik yalnızca kayıtlı abonelerimize açıktır uyarısını alıyorum.bu konu hakkında bilgi sahibi olanlardan yardım istiyorum pls

beats

beats

Üye
Ya arkadaşlar bende uzun zamandan beri Beta sürümü kullanıyorum. Az önce radyoyu açmak istedim.fakat bu özellik yalnızca kayıtlı abonelerimize açıktır uyarısını alıyorum.bu konu hakkında bilgi sahibi olanlardan yardım istiyorum pls
Müzik uygulamasından açmışsındır, uygulama listesindeki FM Radyo uygulamasını kullan.

zbahadir

Üye
Start verilmiş galiba, az kaldı.

Invoke

Invoke

Üye
Siteye giremedim bir türlü :/

zbahadir

Üye
Her zaman olduğu gibi Microsoft yine yanıltmadı ve bugün yani Salı günü güncellemeleri açmak için son testlerini yapıyor.

Update status:
Under testing= undergoing final testing with Microsoft, country or operator to achieve approval.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Hâlâ son aşamasında..

Üst Alt