Nokmote Beta3 Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
Nokmote Beta3 Unsigned
Nokmote Beta 3 Unsigned

Program joistiksiz sensor ile uygulamaları sağ sol yukarı aşağı hareket ettiren güzel beta bi uygulama kurmadan önce sertifikalandırmanız gerekmekte..ayrıca yukarıda verdiğim n95 Accelerometer Plugin.rar uygulamasını yükleyin.. Programın aktif olması için kalem +c tuşuna basmalısınız N95,n95 8 gb ve n82 çalışmaktadır..Videoda herşeyi anlatıyor zaten

http://www.youtube.com/watch?v=EvCxakGpKHQ

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: mangdaşire, NeD_TysoN, smt00123 ve 9 diğerleri

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
yeni sürüm Nokmote Beta 3 Unsigned eklenmiştir..videonun gözükmemesinin sebebi,ülkemizin yotube erişimin yasaklandığı içindir.. sitesine girerek,bu yasağı kendi çapınızda kaldırabilirsiniz

jaco

jaco

Üye
hocam önce emeğine saygı duyuyorum çok guzel paylaşım fakat ben nokmote u telefona kurdum ama programı seçiyorum açılmıyor çalıştıramadım neen olabilir acaba şimdiden teşekkürler

bark_41

bark_41

Üye
kardeş sen bu nokmoteyi istedigin gibi kullanabiliyormusun,.ben kullamıyorum..telefonu az aşagı yukarı oynatsam fırıldak gibi oluyor...bu program iyi degil hiçmi hiç hoşuma gitmedi..

--------------- Ekleme ---------------

yani kullanışlı degil..belki daha üst versiyonlarında bu sorunu çözeerler..bekleyelim görelim...

kosovali87

kosovali87

Üye
Guvenlik uyarisi :uygulama yalnizca gelistirme amaclidir .Yuklemeye devam etmek . cihazinizda ciddi sorunlara neden olabilir. Devam edilsinmi diye bir yazi yaziyor bu gercekten telefonuma zarar veriyormu anlamadim ???YUKlerken bu uyari veriyor YARDIMM

hgbhgb

Üye
biri zararı yok. her ihtimale karşı kendilerini sağlama alıyorlar.

jaco

jaco

Üye
hocam önce emeğine saygı duyuyorum çok guzel paylaşım fakat ben nokmote u telefona kurdum ama programı seçiyorum açılmıyor çalıştıramadım neen olabilir acaba şimdiden teşekkürler
daha cvp vermöek istemiyorsunuz sanırım

can karayel

can karayel

Üye
çok güzel çalışıyor hiç problem yok ama hala rotate me programı çalışmıyor

genclord

Üye
sertifika hatası uygulama sağlayıcınızla görüşün diyor lütfen yardımcı olurmusunuz ?

erdemx

Üye
n81 de olur mu??

thixocast

Üye
Sağolasın

Harun29

Üye
girinde bakin

genclord

Üye
kapalıki girsek no olacak

berat21

Üye
Bu Programı Kuranların En Az %75 inde Aynı Sorun Çıkıyor Bu Sorunda Programı Sertifakalatıyorsun Ancak Kurulum Bittikten Sonra Programa Tıkladığında Açılmıyor Ne Kadar Nokmote Yazzan Simgeye Tıkkladıysam Program Açılmadı ..!

Bir Arkadaşımız Konuya AÇıklık Getirirse Sevinirim ....Vede Sensör Programlarının Ne kadar YÜklesem NOkmote DIşındaki onlarda Yüklenior ancak Üstüne gelip Açmaya çalıştığımda açılmıyor..!

BU KONUYA SİZLERDEN AÇIKLIK GETİRMENİZİ BEKLİORM:.!

Not: TELEFONUM NOKİA N95

Anwers

Anwers

Üye
arkadaslar bunu nasil sertifikalandira biliriz ya benim tele bir turlu indiremedim ?

muhammedömer

muhammedömer

Üye
merhabalar ya ben n82 kullanıyorum indirdim ama nasıl sertifikalandıracağımı bilmiyorum bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum şimdiden teşekkür

entelçoban

Üye
Tşkkürler arkadaşım

sancak_izmir_35

Üye
yok olmuyor

eren6523

eren6523

Üye
teşekkürler çalıştırdım proyu çok güzel çalışıyor.sorunsuz :oke:

Üst Alt