Nokia X6 Hakkında her türlü konuda yardımcı olurum..

Sponsorlu Bağlantılar

OğuzcanAbi

Üye
ilerlersen sana özel bi maxix6 rütbesi vermeleri lazım:ehe:ehe

By Kapris

By Kapris

Üye
arkadasim x6 aldim ama türkce dil bulamiyorum bu konuda yardim edermisin nasil türkce yapa bilirim ..

Morcunn

Üye
ben de aynı sorunu yaşıyorum nokia x 6 için türkçe dil yazılımını nasıl bulabilirim teşekkürler.

dostmail1

Üye
arkadaslar amerikadan nokia x6 getittirdim ama dil olarak ingilizce güncellemek istedim ama bir türlü çözemedim phoneixle de denedima ama olmadı nokia uptade softwareyı denedım o da olmadı. Software verison v12.2.091 Type RM-551 MODEL X6-00. Ne yuklemem gerekir

ibrdd

Üye
merhaba ibrdd ben telefonu mayısın 10 nunda sanalreyonumdan aldım çok memnunum hiç bir sorunu yok arada takılıyor. doğaldır aynı anda 3 5 uygulama açarsan:D sanalreyonumdan sipariş verdim 2 günde geldi. kvk garantisi falan var diye gidip kvk dan alma pek bir şey değişmiyor. kvk ve genpanın servis hizmeti kadar kötü başka bir ithalatçı firma yoktur. mazallah telefon bozulunca en az 29 iş günü ellerinde kalıyor. hele araya tatil falan girerse rahat 2 ay telefonsuz kalırsın. N97 den çok daha iyi. yazılımı çok geliştirmişler. n97 mini de bile telefon sürekli hata veriyor hafıza dolu uygulamaları kapatın falan diyor. bende de bir kaç kez uyarı verdi güncelleştirme yapınca bu sorunda ortadan kalktı. willrock kardeşim sağolsun ona çok sormuştum alana kadar yardımcı oldu iyiki x6 konusunda yönlendirmiş. 5800 la kıyaslanabilecek bir telefon değil. 5800 da kullandım vasatın altında. x6 ise ben ıphone 1500 tl vermeden onun seviyesinde bir telefon istiyorum dersen kesinlikle x6 dan şaşma samsung ominia fln berbat. 1 aydır kullanıyorum telefonun tek vasat yanı şarjı. çok müzik dinliyorum fakat ekran parlaklığını açınca 1 günde şarj bitiyor. açmayınca güneşte kullanması biraz zor oluyor. kulaklığı çok iyi. odamda 5.1 e bağlayıp dinliyorum ses çıkış kalitesi gayet iyi. apaçilik yapıp dışarı yolda falan giderken dışarı vercem sesi dersen biraz kalitesiz:D ama x6 kullanan birinin böyle bişey yapmıycağını umuyorum:D kamerası bi dijital fotoğraf makinesi kadar iyi. video çekimide öyle. ovi store un ücretsiz yazılımları yeterli:d ıphone store kadar olmasada. gps i kullanabildim. fakat kullanmadan önce böyle türkiyenin her yerini wirellese bağlanıp haritayı açmak gerekiyor. benim anlatacıklarım bu kadar teşekkürler. sorunuz olursa yardımcı olurum. Benim bir sorum var ovi music kulanabilen varmı benm kutudan çıkan hediye kupon pek bir işe yaramıyor...
Merhaba:)
Sanalreyonum'dan alıp sorun yaşamadığına sevindim. İnternette çok baktım ama bu siteden x6 alana rastlamamıştım. Senin alman iyi olmuş:D Bugün sipariş verebilirim ama önce bankaya para yatırmam lazım:D:D 3,5 uygulama açıp takılması bence gayet makul. Senin telefonda hiç bir donanımsal hata yok değil mi? Fonotel garantisinde, 2 yıl vs... Ben müzik için mp4 oynatıcımı kullanırım, zaten çok müzik dinlemiyorum. Ama özellikle ilk günler telefon elimden düşmez diye tahmin ediyorum. Normal bir kullanımda sence ne kadar gider sarjı?

--------------- Ekleme ---------------

arkadasim x6 aldim ama türkce dil bulamiyorum bu konuda yardim edermisin nasil türkce yapa bilirim ..

ben de aynı sorunu yaşıyorum nokia x 6 için türkçe dil yazılımını nasıl bulabilirim teşekkürler.

arkadaslar amerikadan nokia x6 getittirdim ama dil olarak ingilizce güncellemek istedim ama bir türlü çözemedim phoneixle de denedima ama olmadı nokia uptade softwareyı denedım o da olmadı. Software verison v12.2.091 Type RM-551 MODEL X6-00. Ne yuklemem gerekir

Türkçe Nokia Updater mi yüklediniz?

Sipariş verdim, sıra havalede:D

dostmail1

Üye
valla arkadasım nokia software uptade denedım olmadı yenı versıyon bulamadı

ibrdd

Üye
Havale de yaptım, sanırım yarın gelir.

belki x6'da da olur.

Alicankavrar

Alicankavrar

Üye
Bende sizi birsey sorucam Video çekerken tam ekran çekebiliyo ve izliyebiliyorum ama foto çekiminde ne tam ekran çekebiliyorum neden çektiğim fotoyu tam ekranda göremiyorum varmıdır bunun bir ayarı ben bulamadım yaa.

Sanırım çözünürlükle ilgli, eğer çektiğin foto'yu kesersen tam ekran olabildiğini görürsün.
İnternette dolaşması sevdim, ancak henüz cepte video izleyebilmiş değilim(sanırım izlene biliyo ama biraz kurcalamam gerekiyo forumda). Sen buna bi çözüm buldun mu? yani flash player gerektiren videoları izleye biliyor musun?

Bende alalı 1 hafta oluyo ama telefon açılmıyor! Yani Nokia yazısından sonrası yok. Garantiye götüreceğim, yazılım hatası olduğunu düşünüyorum da bunun için beni en az 1 hafta bekletcekler ya :vur

dostmail1

Üye
x6 16 gb için türkçe dil için yardımcı olacak kımse yokmu arkadaslar

ibrdd

Üye
:D Elime geldi telefon. Bir sorun görünmüyor. Beklediğimden fazla aksesuar gönderilmiş.

es152

Üye
arkadaşlar bendede Nokia X6 var ama bir sorunum var telefonu alalı daha 1 ay olmadı geçen gün müzik çalarda müzik dinlerken hopörlerden çok fazla cızırtı geliyordu çözebilcek arkadaşlar varsa lütfen yardım edin...

mrebel

mrebel

Üye
ben x6 kullanıyorum mesaj bölümü için şifre koymak istiyorum tavsiye edebileceğiniz bir program var mı?

M3L!H

M3L!H

Üye
Peki, X6 'da 3D Hızlandırıcı varmı??

willrock

willrock

Üye
    Konu Sahibi
x6 16 gb için türkçe dil için yardımcı olacak kımse yokmu arkadaslar
Sitede sürünelerce yayınlanmış olan ''Namesis'' programı sayesinde 0589423 bu kodu kullanarak yapabilirsin. Özetle söyliyeyim Namesis programı telefonun dil kodunu değiştirmeye yarar verdiğim kodu telefona yüklüyosun. Sonra normal Nokia sorfware programıyla telefonu güncelliyorsun. Artık telefon türkçedir.

tunataskiran

Üye
sanada hayırlı olsun ibrdd :D şarjı kullanmaya başlayınca anlarsın:D ekran parlaklığı çok farkettiriyo. en azda 1.2 cc dizel araba gibi parlaklıkta 4.5 cc amerikan kassları gibi içiyo:d bi kaç kez batarya çok ısındı tedirgin oldum ama şimdi öyle bi problem yok. nedenini de bulamadım. sende başka hangi aksesuarlar çıktı ki.? kulaklıktan başka:D

bascetin

Üye
Arkadaşlar 2 gün önce nokia x6 aldım. Hem pc den hem tel.den denedim fakat cihazın ovi music kaydını yaptıramadım. Bu bir comes with music cihazı değildir şeklinde hata veriyor. halbuki tel kutusunun içinden aktifleştirme pini bile çıktı ne yapabilirim?

ibrdd

Üye
Teşekkür ederim etunatskiran. Bende kulaklık dışında araç kiti, telefonu bir yere sabitlemek için kap ve sabitleyici çıktı. Sanırım telefon Almanya için üretilmiş, kullanım kılavuzu falan Almanca. İçerik de ondan olabilir. Türkiye Nokia sitesinde kutu içeriğinde bunlar görünmüyor.

rbwr

Üye
Ben iki gün önce X6 aldım ama kutunun içinde aktifleştirme pinini bulamadım,ovi sitesinde,gereken şifre kitapçığınızın içindedir diyor eğer öyleyse tam olarak nerede yardım edebilir misiniz?

tunataskiran

Üye
Teşekkür ederim etunatskiran. Bende kulaklık dışında araç kiti, telefonu bir yere sabitlemek için kap ve sabitleyici çıktı. Sanırım telefon Almanya için üretilmiş, kullanım kılavuzu falan Almanca. İçerik de ondan olabilir. Türkiye Nokia sitesinde kutu içeriğinde bunlar görünmüyor.
doğrudur benim ki de fransızca:d fransadan ithal araç kiti falan güzelmiş. ewet türkiye paketleri hep dandik comes with music şifresinide kullanamadım. süresi geçti.. sen kullanabildin mi..

Üst Alt