Nokia X6 Hakkında her türlü konuda yardımcı olurum..

Sponsorlu Bağlantılar

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
slm Nokia X6 cihazım için skaype lazım.zerinde var ama görüntlü görüşme yapamıyorum.

Çünkü desteklemiyor.

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar x6 elimden düştü ve ekranın yan tarafı biraz ayrıldı çözümü varmı
Acaba yapıştırıcı ile yapıştırsam dokunmatık zarar görürmü ?

Hiç uğraşma bence daha kötü olabilir diğer parçaları zarar görebilir o yüzden bence yeni ve original bir ekran taktır. 40 :tl: filan.

- - - Eklendi - - -

slm bende bugun x6 aldım fakat youtubeden video açmıyor neden olabilir yardımcı olursanız sevinirim

Al bu programı yükle ve buradan izle kardeşim en iyi çözüm yolu bu.

Youtube :

makinemuh06

Üye
sa hacı bende bir x6 var ve bunun yazılım güncellemesi yapmam lazım ama güncelleme yok diyo nasıl yaparız ... şimdiden tşkrler

68ibrahim68

Üye
ben telefonuma şarkı atacağım zaman yanlışlıkla playlist dosyasını sildim , şimdi o şarkıları çalma listesine atamıyorum , ne yapmalıyım ?

rıza aliyev

rıza aliyev

Üye
selamun aleyküm herkese
Youtubede önceden videoları rahatlıkla açıyordu şimdi ise videolar açılmıyor sunucuya bağlansınmı diye bir soru geliyor evet diyorum %0 yükleniyor diyor öylece kalıyor nedeni ne ola bilir sizce?
Telefonum x6 sürüm 40.0.002

glade

Üye
slm arkadaşlar benim telefon kulaklık takılı değilken hata veriyo yani kulaklık takılıymış gibi sürekli uyarı veriyor ve aramalarda sıkıntı yaşıyorum ses gelmiyo format attım olmadı herhangi yüklü bi programda yok yardımcı olursanız sevinirim

Üst Alt