nokia x3 nette dolaşan kirlilik!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maverick7881

Üye
    Konu Sahibi
nokia x3 nette dolaşan kirlilik!
Nokia x3 telefonunu yeni aldım ama işin içinden ben çıkamadım,,Şimdi ilk olarak şunu söyleyeyim x3 de nette verilen bilgilerde flash var deniyor,bende niye yok:::kop:kasaya koymayı mı unuttular acaba:d:ve gece modu var deniyor gece modu da yok;nasıl olur da nokia tasarım olarak bana göre çok üzerinde durduğu bu telefonda bunları ihmal etmiştir,bilmiyorum,aslına bakarsanız foto çekmek için telefon çok iyi tasarlanmış ama bunlar olmayınca sönük kaldı benim gözümde,n72 kullanıyordum x3 bana cazip gelmedi,ya da telefonu olan arkadaşalr ben mi yanılıyorum,

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
evet dostum haklısın x3 görünüş olarak güzel bir cihaz ancak piyasadaki ömrü fazla olmayacaktır.eksikleri çok...

abdullahicin

Üye
Haklısın kardeşim bende de var nokia x3 ama bir halta yaradığı yok. Hele cepten internete girmek ve internet üzerinden video izlemek isteyenler bu telefonu sakın almasınlar. Hayal kırıklığına uğrarlar.

yusuf868

yusuf868

Üye
bendede nokıa x3 var ama senin abarttığın kadar kötü bir telefon değil.ama telefonda flash olsaydı daha iyi olurdu.ayrıca gece modu var sen bilmiyorsun bir de flash player ben nokıa nın sitesinden indirdim güzel bir telefon abartmayı lütfen
:nono::nono::nono:

kamasutra38

Üye
bendede var internete bir türlü bağlanamıyorum.Vodafon hat uygun ayarı bilen varsa yardımlarını bekliyorum.

maverick7881

Üye
    Konu Sahibi
bendede nokıa x3 var ama senin abarttığın kadar kötü bir telefon değil.ama telefonda flash olsaydı daha iyi olurdu.ayrıca gece modu var sen bilmiyorsun bir de flash player ben nokıa nın sitesinden indirdim güzel bir telefon abartmayı lütfen
:nono::nono::nono:

çok fazla abartı şekilde kötülemedim ilk olarak telefonu ,ama google da x3 olarak arattığında çoğu sitede tel. özelliklerinde flash var deniyor ama yok;bunu belirttim .ayrıyetten gece modu olarak hangi mod bu ben hala bulamadım varsa sen yardımcı ol nasıl girecem gece moduna ;sadece beyaz dengesinde floresan vs,modlar var;bunu mu kastediyorsun değilse gece moduna nasıl alacaz,bizi aydınlatırsan seviniriz.

nfsnihat

nfsnihat

Üye
gece modu diye birşey yok bu telefondaaaa yusuf kardeşim sen flash derken adobe flash diyorsun, maverick kamera flashından bahsediyor. nokia x3 ilk telefonun mu yusuf kardeşim :D

OğuzcanAbi

Üye

n95 e benzio

ozgun1912

Üye
aslında iyi bi tlf gercekten yani memnunum ses olsun kamra kalitesisi olsun çok iyi flası olmasa olsun artık bu fiyat bunu buldumuzu skür edelim :D net kosundada iyi bi şikayetm yok sabhtan akşama kadar facebook açık biişi oldugu yok yani :D tek sorun foto ve video görünmüo işte :S

urbank

Üye
bende yeni aldım keşke daha önce okusaydım bu yazıyı :S hakikaten hüsrana uğradım ben s60 olarak biliyordum internetten ama malesef s40 çıktı verdiğim paraya üzüldüm Allahtan taksitle almışım teli.bence tek derdi müzk olanlar alabilir tavsiye ederim şarjıda fena sayılmaz ama bunu alcagınıza c5 alın veya n73 en azından flash ve symbain var bu yeterde atardar telefonu kişiselleştirirsinin ne istersen yaparsın bu telefonda insan kıslıp kalıyo hiç bişey yapamıyorum :S .Ama Allahı var fiyatı olarak gerçekten iyi ben yinede nokiadan böyle bişey ummazdım

gfbtiti

gfbtiti

Üye
ya arkadaslar bu telefonu diyer siteler güzel diyor ama maxicep sitesinde ise genelikle kötülüyorlar bunu kulanıptamı yapıyolra bilmiyorum :nono:

Rz4

Rz4

Üye
Nokia x3 telefonunu yeni aldım ama işin içinden ben çıkamadım,,Şimdi ilk olarak şunu söyleyeyim x3 de nette verilen bilgilerde flash var deniyor,bende niye yok:::kop:kasaya koymayı mı unuttular acaba:d:ve gece modu var deniyor gece modu da yok;nasıl olur da nokia tasarım olarak bana göre çok üzerinde durduğu bu telefonda bunları ihmal etmiştir,bilmiyorum,aslına bakarsanız foto çekmek için telefon çok iyi tasarlanmış ama bunlar olmayınca sönük kaldı benim gözümde,n72 kullanıyordum x3 bana cazip gelmedi,ya da telefonu olan arkadaşalr ben mi yanılıyorum,

Sanırım X3-02 den bahsediyorsun :)

bluesman.

Üye
bence çok iyi bi telefon hele fiyatına göre çok iyi ben yurt dışından aldım ama sanırım tüekiyedeki fiyatı 340 tl telefon müzik için tasarlanmış onun için diyer özelliklere çok önem verilmemiş ama buna rağmen 3.2 mega pixel kamerası çok iyi ve 8 gb ta kadar dondurmadan hafıyza desteklemesi çok çok iyi

Noks

Noks

Üye
bende x3 kullandım gayet güzel telefon.

linkinpark53

Üye
telefonunun güncellemesi varsa güncelle

titangi

Üye
Ben birde x3ün farklı bi versiyonunu duydum normal x3 s40 ama o x3 s60 adı da (x3 cdma) ok mi :) s60 isteyenler bu telefonu alabilirler.. Fiyatı biraz daha yüksek. Hafıza kartı s40 da16 gb ye kadar ama bs60 ında 8 gb. Mesela o eksisi var .. Sen bilirsin. Bnde x3 almayı planlıyorum ama biraz fazla araştırma yaptım galiba :) x3 ten vazgeçmek üzereyim :s

kerim5011

Üye
Haklısın kardeşim bende de var nokia x3 ama bir halta yaradığı yok. Hele cepten internete girmek ve internet üzerinden video izlemek isteyenler bu telefonu sakın almasınlar. Hayal kırıklığına uğrarlar.
x3 flash lite 3.0 ile geliyor youtubeden video izlemek mumkun bolt browser indirirsen face ve dailymation dahil bazi sitelerden video izleye bilirsin internetininde kaplumbaga hizinda oldugu söylenemez senin yaptigin karalama kampanyasidir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt