İnceleme - Nokia 808 PureView

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

franzliszt

franzliszt

Üye
şu cihazın ön yüzündeki o tuş panelini tasarlayan adamı cep telefonu dünyasından uzak tutmak lazım pes pess . o tuşları sağ sola yukardan aşşağı akacak şekilde koy veya biraz alıcı , göze hitap eden şekilli kaliteli birşey yap veya hiç tuş koyma dimi . sırf ön yüzünden almazdım bu cihazı bak arkadaki bombeli kısma birşey demem sonuçda optik zoom falan yere ihtiyacı var- kamerada güzel şık tasarlanmış ama o ön panel gerçek fiyasko yazık ediyor nokia estetik çok önemli.

tempestshine

tempestshine

Üye
Arayüz olarak keşke symbian belle olmasaydı,tasarım olarak sıradışı ve ilgi çekici.kamera arayüzü mükkemmel

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
şu cihazın ön yüzündeki o tuş panelini tasarlayan adamı cep telefonu dünyasından uzak tutmak lazım pes pess . o tuşları sağ sola yukardan aşşağı akacak şekilde koy veya biraz alıcı , göze hitap eden şekilli kaliteli birşey yap veya hiç tuş koyma dimi . sırf ön yüzünden almazdım bu cihazı bak arkadaki bombeli kısma birşey demem sonuçda optik zoom falan yere ihtiyacı var- kamerada güzel şık tasarlanmış ama o ön panel gerçek fiyasko yazık ediyor nokia estetik çok önemli.

Bence oldukça estetik duruyor?!

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Telefon güzel fakat biraz daha ince olaydı daha iyi olurdu :ehe
Sadece sensör bölümü kalın kamera 41 olunca :kıskıs:

- - - Eklendi - - -

Aynen 5800 gibi duruyor önü :zzz:

StunnerDead

StunnerDead

Üye
Diğer telefonlarla kıyaslamamak gerek.. sağol anıl konu için

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

hakan hakli hunkarim kamera ve arka kisim tasarimindaki siradişiliga on tuşlar yakişmamiş. Onlar rezistif sanal tuş bile olabilirdi aslinda:hmmm

Ne bileyim, bana hoş göründü de sen öyle diyorsan doğrudur hünkarım.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt