nokia - Vodafone arasındaki fark nedir ... ücretlendirme farkı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fuatfurit

Üye
    Konu Sahibi
nokia - Vodafone arasındaki fark nedir ... ücretlendirme farkı
Ben bi çok kişide bunu görüyorum sohbet esnasında geçiyor tartışıyoruz ama turkcelli destekleyecek bi yan bulamıyorum ... vodafone kapanyalarına bakıyorum hep bi avantaj sunuyolar her konuda öncülük ediyolar ama turkcell de sanki kazık yiyormuşum gibi hissediyorum :D avea bile yani turkcell den daha çok avantaj içeriyor bildiğim kadarıyla size göre nasıl ?

BODOLLU

BODOLLU

Üye
Ben bi çok kişide bunu görüyorum sohbet esnasında geçiyor tartışıyoruz ama turkcelli destekleyecek bi yan bulamıyorum ... vodafone kapanyalarına bakıyorum hep bi avantaj sunuyolar her konuda öncülük ediyolar ama turkcell de sanki kazık yiyormuşum gibi hissediyorum :D avea bile yani turkcell den daha çok avantaj içeriyor bildiğim kadarıyla size göre nasıl ?
en basıt olayı anlatayım sana..

vodafone ve avea 60 sanıyede bır kontor atarken turkcell 6 senıyede kontor atıyor :) yanı 1 dakıkada 10 kontor gidiyor :)))) hat degısımınde 100 dk bedava olayı yapan cok musterım oldu bu durumu soyleyınce adamların turkcell sayesınde küfür kültürünün ne kadar gelıstırdıgını gorunce sasırdım :))
avea cekımı berbat ucuzluk yapıp musterı cekecegıne yatırım yapsın cekımını gelıstırmesınde fayda var
vodafone dunya markası ve onu kullan derım.. :kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt