Nokia N8 Yüklü Uygulamalar Ve Nokia Suite Pc Klasörü Sis Uygulamalar

Sponsorlu Bağlantılar

EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 Yüklü Uygulamalar Ve Nokia Suite Pc Klasörü Sis Uygulamalar
slm arkadaşlar Nokia N8 Kullanmaktayım geçenlerde Flash attım cihaza yazılım dosyalarını yerlerine kopyalarken şöyle birşey
gördüm resimlerde de görülebilir telefonda yüklü olan ancak uygulamardan görünmeyen ve silinemeyen sis uygulamaların
Program Data + Nokia + Nokia Suite + NOSSU2 + applications adı altında gördüm yani sormak yada anlatmak istediğim şey ise surekli flash atmak değilde hard format sonrası buradaki sisleri yükleyerek cihazı kullanabilirmiyiz diye sormak aşağıdaki resimlerde görebilirsiniz umarım derdimi anlatabilmişimdir yalnış bilgi verildiyse özür dilerim şimdiden tşkler MaXiCep Ailesi

Cihazda Yüklü Olan Uygulamalar

Nokia Suite İçindeki App Dosyasının İçindeki sis dosyaları

achambo

achambo

Üye
neden olmasın

Anil-D

Anil-D

Üye
çalısmama ihtimali var

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
olabilir ama bi gönüllünün denemesi lazım :D

bayon

Üye
o klasörün tam olarak ne işe yaradığını söyleyim uygulama güncellemeleri oluyor ya (mesajlar için düzeltme e posta güncellemesi sosyal ağlar güncellemesi vs..) bunları Nokia süit ile yüklediğinde ilk başta oraya indirir ve Nokia süit üzerinden kurar yani sen hard format sonrası Nokia süitten butun güncellemeleri yüklersen o klasördekileri kurmus olursun anlatabildim mi ?

EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
    Konu Sahibi
bu video ve fotoğraf düzenleyici sorun çıkarıyordu flash ata ata o yüzden bu konuyu açtım ki en çok kullandığım uygulamalar bu 2li cihazı da hack olarak kullanmadığımdan bulmuş olduğum bu klasörun içindeki sis dosyalari ilaç olabilir mi diye dedim ama herhalde içermiyor bu söylediğim kötü oldu bu :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
o klasör içindeki uygulamalar mağazadan nokia suite ile telefona yüklediğiniz uygulamaların sis idir. o sisler çalışır çok konusu açıldı mağazaki uygulama sis olarak nasıl alınır diye buda diğer yöntem

bayon

Üye
bu video ve fotoğraf düzenleyici sorun çıkarıyordu flash ata ata o yüzden bu konuyu açtım ki en çok kullandığım uygulamalar bu 2li cihazı da hack olarak kullanmadığımdan bulmuş olduğum bu klasörun içindeki sis dosyalari olabilir mi diye dedim ama herhalde içermiyor bu söylediğim kötü oldu bu :)

maalesef eğer video ve fotoğraf düzenleyiciye güncelleme gelirse olur bu dediğiniz :)

mferdi

mferdi

Üye
Yok olmuyor sadece hangi prolar dosyalar var onu gösteriyor olma ihtimali yok format sonrası

EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
    Konu Sahibi
Yok olmuyor sadece hangi prolar dosyalar var onu gösteriyor olma ihtimali yok format sonrası

format sonrası buradaki sisleri yükleyerek cihazi kullanabilir mi diye sormak istedim sürekli flash ile uğraşmaktansa bunları yüklemek daha cazip gelir diyordum ama imkansız olduğunu söylediniz ki doğruda bilmiyordum öğrenmiş oldum :)

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:hmmm onlar zaten var olan uygulamalarmış