Nokia N8 anna pc suite yardım (ACİL)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Really06

Really06

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 anna pc suite yardım (ACİL)
Arkadaşlar bende Nokia N8 telefonu var, işletim sistemi olarak ANNA yüklü, ANNA"yı yükledikten sonra bir türlü bluetooth kullanarak bilgisayarda Pc suite ye bağlanamıyorum, pc suite destek proğramı yüklemeye çalışıyor ama yüklemiyor. interneti altüst ettim çare bulamadım, forumlarda anlatılan bütün herşeyi yaptım (telefonun dilini ve tarihini değiştirme, smssync, pcsuitesupport vs. yükleme) ama yinede olmadı. Zaten söylediğim proğramları yükle dediğimde uygulama yüklenmiyor sis uygulaması yüklemesi desteklenmiyor gibi ileti veriyor telefon. Bu konuda bilgisi olan arkadaş varsa ve sorunu çözmemde yardımcı olursa gerçekten minnettar kalırım, çünkü bulunduğum yerde telefon çekmiyor uzağa koyup bilgisayardan bağlanmam falan gerekiyor sms falan göndermem için. Şimdiden teşekkür ederim. :vur

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
bluetooth ayarlarini kontrol et pc onayli guvenil olmasi gerekli.
ve once usb bagla destek yazilimi yuklesin sonra bluethootu dene istersen.

Really06

Really06

Üye
    Konu Sahibi
ilginiz için teşekkür ederim fakat onu da denedim ama olmadı :(

Really06

Really06

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar başka fikri olan yokmu lütfen yardım :(

xinanux

Üye
pc suite kaldırıp kur?

Really06

Really06

Üye
    Konu Sahibi
pc suite, ovi suite, nokia suite hepsini silip silip yükledim en baştan ama hiç biri çare olmadı cevabın ve ilgin için teşekkür ederim

----------Eklendi @ 21:55:13 ---------- Yazıldı @ 21:52:34 ----------

annayı yükledikten sonra sanırım birşey silindi içinden pc suite de onu yüklemeye çalışıyor ama yükleyemiyor kablo ilede bağlandım yinede yükleyemiyor.

xinanux

Üye
rica ederim amaç sorununu çözebilmek ama niye bu hata :hmmm

Really06

Really06

Üye
    Konu Sahibi
bir anlaya bilsem nedenini annayı yükledim düzelmedi bir daha

hizan

hizan

Üye
Anna öncesi yazılıma dön o zaman çalışır ise anna da problem var demektir. çalışmaz ise bilgisayarında bloetooth proğramını güncelle.

Febris

Febris

Üye
belleye gec n8 var nasıl olsa :)

Really06

Really06

Üye
    Konu Sahibi
Birtek bende var bu sorun sanırım bilgisayara format bile attım olmadı :) nokia suiteyi defalarca kaldırıp geri yükledim yok yok yok, belle çözüm olur umarım birde belleyi deneyeyim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...