Nokia WP8 GDR2 BETA hakkında [Guncelleme 03/04/2013]

Sponsorlu Bağlantılar

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Hakikaten şurada ne kaldı Gdr3 onu da atlatırlar :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Az daha geciksin zaten yapacaklarıda o olcak. Nokia açıklama yapıp güncellememizi birleştirdik yeni adı: Gdr2+Amber+Gdr3+naaber+gdr3.5+Attık güncellemesi. Diyecek.

• Beğen
Tepkiler: BrahimOkumus ve PureFood
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Az daha geciksin zaten yapacaklarıda o olcak. Nokia açıklama yapıp güncellememizi birleştirdik yeni adı: Gdr2+Amber+Gdr3+naaber+gdr3.5+Attık güncellemesi. Diyecek.

Az kaldı sabredin.

[video=youtube;mav4dz0QGeU]http://www.youtube.com/watch?v=mav4dz0QGeU[/video]

Ga-Karnım çok acıktı Himmet Ağa...
Hi-Hadi accık su iç.
Ga-Sabahtan beri su içiyoruz doyurmuyor ki...
Sa-Yorgunluktan su içecek halimiz kalmadı.
Ha-Sıkın dişinizi be oğlum sıkın. Bakın biz Himmet ağabeyimlen nasıl sıkıyoruz..."
Hi- Öyle ya. Zaten ne kaldı şunun şurasında sabaha...

:kop2:

• Beğen
Tepkiler: ceza87 ve BrahimOkumus
suyunsesi

suyunsesi

Üye
:kop:

yasirtaha

yasirtaha

Üye
adamlarda biliyoki bu ay sabır ayı nede olsa :islik

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
PureFood

PureFood

Üye
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Yok böyle birşey ya çok kızdım artık gelsede almıyorum...

ÖEY

ÖEY

Üye
WPCentral'da elemanın biri gdr3 ile ilgili bir şeyler demiş. Adam uygulama geliştirici mi yoksa wp8 ms ekibine yakın biri mi bilmiyorum ama gdr3 için gdr2 kadar beklemeyeceksiniz ama tarihi açıklamamı istemeyin benden yazmış. Ayrıca gdr3'de android ve ios cihazlarıyla çok daha iyi nfc deneyimi olacak demiş ve eklemiş tam olarak olmasada dosya yöneticisinin işlevlerini yapabilen bir uygulamanın geliştirildiğini yazmış. Sanırım gdr3 ile birlikte gelecek anlamında yazmış. Şimdiden başlatalım gdr3 dedi kodularını haydeee:D:D:kop:

- - - Eklendi - - -

Ehem ehem :D Bu arada 1000. mesajım da bu konuya nasip olmuş ayrıca Binbaşılığım da :D Hayırlı uğurlu olsun bana :D

• Beğen
Tepkiler: YasirTaHazal
yasirtaha

yasirtaha

Üye
Hayırlı olsun

serinaga

serinaga

Üye
WPCentral'da elemanın biri gdr3 ile ilgili bir şeyler demiş. Adam uygulama geliştirici mi yoksa wp8 ms ekibine yakın biri mi bilmiyorum ama gdr3 için gdr2 kadar beklemeyeceksiniz ama tarihi açıklamamı istemeyin benden yazmış. Ayrıca gdr3'de android ve ios cihazlarıyla çok daha iyi nfc deneyimi olacak demiş ve eklemiş tam olarak olmasada dosya yöneticisinin işlevlerini yapabilen bir uygulamanın geliştirildiğini yazmış. Sanırım gdr3 ile birlikte gelecek anlamında yazmış. Şimdiden başlatalım gdr3 dedi kodularını haydeee:D:D:kop:

- - - Eklendi - - -

Ehem ehem :D Bu arada 1000. mesajım da bu konuya nasip olmuş ayrıca Binbaşılığım da :D Hayırlı uğurlu olsun bana :D

Öncelikle hayırlı olsun, dedikodular hiç bitmez bu gidişle ...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
GDR2 ile BEN(ME) tile'ındaki düşük çözünürlüklü resim hatası da giderilmiş.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
GDR2 ile BEN(ME) tile'ındaki düşük çözünürlüklü resim hatası da giderilmiş.
BEN Tile'ını değil de eşime ait tile'ı kullanıyorum ve evet düşük çözünürlük sorunu vardı paylaştığı resimlerde. iyi olmuş giderilmesi, teşekkürler bilgi için :oke:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

Samsung Ativ S de 5 Agustos'tan itibaren GDR2 guncellemesine başliyor.

luckysleven

luckysleven

Üye

Samsung Ativ S de 5 Agustos'tan itibaren GDR2 guncellemesine başliyor.

bize verilen gdr2 resmen hatalı bu konu hakkında bir açıklama var mı ? her yere baktım ne bir özür ne hata listesi nede açıklama var.. İşin garibi gdr2 tüm htc lere verilmemiş daha nasıl olacak bu iş anlamadım .

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
bize verilen gdr2 resmen hatalı bu konu hakkında bir açıklama var mı ? her yere baktım ne bir özür ne hata listesi nede açıklama var.. İşin garibi gdr2 tüm htc lere verilmemiş daha nasıl olacak bu iş anlamadım .

hata varsa firmwware hatasıdır o da htc'den kaynaklanır. Tum firmalara ayni yazilim gonderiliyor Microsoft'tan. Lumia925'te şu ana kadar bir şikayet gelmedi mesela.

PureFood

PureFood

Üye
samsung bişeyler eklemiş mi ? nokia'nın amberi gibi.

luckysleven

luckysleven

Üye

hata varsa firmwware hatasıdır o da htc'den kaynaklanır. Tum firmalara ayni yazilim gonderiliyor Microsoft'tan. Lumia925'te şu ana kadar bir şikayet gelmedi mesela.

hmm htc der ki güncelleme sırasında hatalar oluşur o da telefonlarda sorun çıkmasına neden olur servise götürün yazılım yükletin ..

bana mantıklı geldi zaten sizin dediğinizle de aynı kapıya çıkıyor . Bunun için servise telefon bırakmaya gerek yok sanırım bir sabah elden götürüp bıraksam akşama alırım herhalde dimi ? zaten kendim dicem yazılım atın diye ona da teknik servis bakıp karar verir demezler umarım : )

Üst Alt