Nokia WP8 GDR2 BETA hakkında [Guncelleme 03/04/2013]

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
nokia careler yazilim icin bir saat sure veriyordu herhalde htc servisleri de o kadar olur.

luckysleven

luckysleven

Üye
nokia careler yazilim icin bir saat sure veriyordu herhalde htc servisleri de o kadar olur.

ne güzel sizin öyle bir şansınız var bizim tek gideceğimiz yer teleservice 3 gündür arıyorum cevap veren yok . sonunda ankara ve izimiri de aradım onlarda cevap vermiyorlar nasıl iş anlamadım .

n000k

n000k

Üye

evet abi Nokia Care mağazaları 1saat sure veriyor bilemedin 2 saatte yazılım yükleme hazır. :) hoş şuan bende düşünüyorum güncelleme gelince serviste yükleyeyim diye.ön kamera tozunuda aldırcam vermişken. İç-dış bakım yani :) bu arada bir şey sormak istiyorum.ben (me) tile ımın resmi güncellenmiyor benim :( yani pcden Facebook a girip profil resmimi değiştirdiğimde,teldeki tile değişmiyor.önceden böyle değildi.sorun nedir sizce? Hiç başına gelen oldumu?ne yapmalıyım?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
bu arada Kanada Bell Mobility Ativ S için GDR2 güncellemesini dagitmaya başladı. Artık giderek yayılıyor bize de gelmesi yakındır. :ehe

yasirtaha

yasirtaha

Üye
bence bayram hediyesi alabiliriz ali kemal ne dersin:eller:

skynet

Üye
Umarım gelecek güncellemeyle şu sinir reset sorunundan kurtulurum :vur

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Bitsin artık bu çilemiz. Sıktı bu nokia artık ya. 925 i tanıtalı ne kadar oldu hâlâ piyasada amber yok. Erdik burda derviş olduk bekleye bekleye.

Beklemekten bi hal olduk amberi

Ey nokia dağıt amberi boz makus kaderi

Derviş Mustafa sayar günleri

Virane eyledin nokia beni

kartal-78

Üye
Arkadaşlar l920 de mp3 leri Bluetooth ile başka bir tele gönderemiyorum çözüm varmı yardımcı olabilir misiniz teşekkür ederim

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
bluetooth'u aç sonra müzik+videolar/müzikler içerisinden göndermek istediğin dosya üzerine basılı tut ve paylaş ve bluetooth.

dakamon

dakamon

Üye
Arkadaşlar şu data sense hakkında birşeyler söylemek istiyorum. Eğer operatörler yüzünden kullanamazsak forumda wp8 kullananlar anlaşalım operatörlere mailler atalım arayıp data sense in gelmesini aktif olmasını isteyelim. Bence etkili olacaktır.

ÖEY

ÖEY

Üye
Güzel düşünce ben varım :oke: Hatta Nokia ve MS'e de mail atma kampanyası düzenleyebiliriz ayrıca dürtme amaçlı :D:D

dakamon

dakamon

Üye
Güzel düşünce ben varım :oke: Hatta Nokia ve MS'e de mail atma kampanyası düzenleyebiliriz ayrıca dürtme amaçlı :D:D
Valla insanlar attıkları maillerle isteklerle fm radyoyu getirtebildiyse MS ye bizde data sensi getirtiriz turkcell zibidisine :D

suyunsesi

suyunsesi

Üye
desteğe varım

• Beğen
Tepkiler: dakamon
PosiXGuARD

PosiXGuARD

Üye
Avealıyım ama valla gelicem diye ben de Turkcell'e mail atabilirim datasense için :D

dakamon

dakamon

Üye
Bence gdr2 den sonra bi konu açalım milleti örgütleyelim şu mail için. Bide anket yapıp anket sonuçlarını mail olarak atarız.

ÖEY

ÖEY

Üye
Aynen hele bir şu amber gelsin ondan sonra bir organizasyon mutlaka yapılmalı.:oke:

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Bende varım eski kullanmadığım hesaplarımla :ehe

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
arkadaşlar daha once yaptigimiz eksiklikler listesi gibi bir anket calişmasini gdr2 guncellemesinden sonra tekrar yapicaz. Sistem isteklerimiz dogrultusunda kusursuz olana kadar bu tur calişmalarimizi yapip yetkili makamlara ulaştirmaya devam edicez. :oke:

• Beğen
Tepkiler: ÖEY

Üst Alt