nokia n8 video da saniyede 60 kare gösterebiliyor-fabrikada 30 yazılmış 60 denedik oldu .

Sponsorlu Bağlantılar

franzliszt

franzliszt

Üye
    Konu Sahibi
nokia n8 video da saniyede 60 kare gösterebiliyor-fabrikada 30 yazılmış 60 denedik oldu .
arkadaşlar cihaz 720p de saniyede 30 kare oynatabiliyor biliyorsunuz biz geçen saniyede 60 kare ile çekilen 720p bir klip yükledik wmv formatında inanılmaz güzellikte oynattı.

daha önce konuyu ilk açtığımda link veriyordum sitede problem oluşmuş kiminde açılıyor kiminde açılmıyor yeni videolar bulup ekleyeceğim,

link isteği bitmiştir--

• Beğen
Tepkiler: suat1111, ByWorth ve TheORCUN

yilan53

Üye
ben geçen gün How To Train Your Dragon 2010 DUAL 720p BluRay x264-BTRG .mkv bu film i attım ama açmadı nedeni nedir acaba

sh0ck

sh0ck

Üye
Pm olarak link atarmisin hocam..

Elimde 60 fps.video yok :p.. MEreak ettim :)...

franzliszt

franzliszt

Üye
    Konu Sahibi
şuana kadar istek yapanlara link gönderilmiştir

--------------- Ekleme ---------------

ben geçen gün How To Train Your Dragon 2010 DUAL 720p BluRay x264-BTRG .mkv bu film i attım ama açmadı nedeni nedir acaba

çözünürlüğü 1280*720 olduğuından emin olun bazen 1300*720 lerede 720 p gibi geçiyorozaman açmaz
-

mavrick

mavrick

Üye
benim wavede hd 60 frame video var mp4 formatinda oynatiyor bu ne simdi yeni ozellikli

Uruloki

Uruloki

Üye
ayrıca video güncellemesi var onu yapın benim başıma geldi de

muratcan1905

Üye
bana da atarmısın

yilan53

Üye
şuana kadar istek yapanlara link gönderilmiştir

--------------- Ekleme ---------------

çözünürlüğü 1280*720 olduğuından emin olun bazen 1300*720 lerede 720 p gibi geçiyorozaman açmaz
-
özeliklerine baktım 1280*544 bunu açmadı 4.36gb

franzliszt

franzliszt

Üye
    Konu Sahibi
benim wavede hd 60 frame video var mp4 formatinda oynatiyor bu ne simdi yeni ozellikli

biz sormadık wave ne oynatıyor farkındaysan n8 bölümü senin cihaz n8 olmadığına göre :op::bye2::bye2:(h)ayrıca mpeg4 değil koçum farklı formatlar dwixde var içinde wmv de .

Starsley

N8 çalıştırıyosa c7 de çalıştırır. :D

tonyboy03

Üye
banada gönderirmisin kardeş

Uruloki

Uruloki

Üye
bak şimdi merak ettim hakan abi bi zahmet banada yollarmısın

Uruloki

Uruloki

Üye
video güncellemesini yaptın mı

yilan53

Üye
evet

coolmen

coolmen

Üye
kardeş banada yollarmısın :)))

mavrick

mavrick

Üye
biz sormadık wave ne oynatıyor farkındaysan n8 bölümü senin cihaz n8 olmadığına göre :op::bye2::bye2:(h)ayrıca mpeg4 değil koçum farklı formatlar dwixde var içinde wmv de .

:ehe:ehe:ehe pardon wave bide 120 fps slow motion video cekiyor :islik onu solemeyi unuttum

franzliszt

franzliszt

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar birkaç gün forumda yokum cevap yazamam haberiniz olsun

Üst Alt