Nokia N8 tamir

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Nokia N8 tamir
Arkadaşlar şu anda lumia kullanıyorum ama yedek hattım n8'e takılı . Kasa değişimi , batarya değişimi , usb bağlantı noktası değişimi , ekran kilidi tuşunun değişimi yapılması gerekiyor daha iyi bir şekilde kullanabilmem için . Hangi yetkili servise gitmeliyim ve tahmini olarak ne kadar ücret alınır ?

İnternette kasa ve batarya için şu linki buldum .

Üstüne işçiliği de eklersek fiyat biraz daha yükselir diye düşünüyorum .

Son düzenleme:

Hasand.

Hasand.

Üye
bana gore 65-75 tl fıyat tutar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
O Masrafı O Cihaza Yapacağina Çöpe At Daha İyi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çok mantıklı . En iyisi 50-60 tl verip tamir etmektense gidip 500-600 verip yeni telefon alayım .
Zaten 2.Eli 100 200 Lira Bİşey Senin Yapacağin Masraf 100 e Yakın Olacak Tabi Orjinal Parça Kullanırsın Kullanmazsan yan Sanayı Parçalar Alacaksan Alma Daha İyi Bence

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Peki ne önerirsin ?
Alacağın En Kötü Batarya 25 Lira Kasa 25 Lira USB Soketide 7.5 TL De Kilit Tuşunuda Aynı De Etti Kafadan 65 70 TL Bir O Kadarda İşçilik Vereceksin Hiç Verme Daha İyi Dursun Öyle Bir Kenarda Yada Sat Gitsin Ki USB Soketi Malzemeli 30 Tlye FilanDeğiştiriyorlar Herşey Dahil Daha Kasa Filan Para Az Olsun Diye Yan Sanayı Kasa Alırsın SOnra Kasa Oynar Boşluk Olur Oturmaz Bir Dünya İş

Hasand.

Hasand.

Üye
eger tel. çalısır durumda ise dışı kasada cızık varsa boyle kılıfı 5tlye alırısın
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Alacağın En Kötü Batarya 25 Lira Kasa 25 Lira USB Soketide 7.5 TL De Kilit Tuşunuda Aynı De Etti Kafadan 65 70 TL Bir O Kadarda İşçilik Vereceksin Hiç Verme Daha İyi Dursun Öyle Bir Kenarda Yada Sat Gitsin Ki USB Soketi Malzemeli 30 Tlye FilanDeğiştiriyorlar Herşey Dahil Daha Kasa Filan Para Az Olsun Diye Yan Sanayı Kasa Alırsın SOnra Kasa Oynar Boşluk Olur Oturmaz Bir Dünya İş

Kardeş sen şunu anlayamadın galiba . Bana telefonu sat diyorsun da satarsam yedek hattımı nereye takıcam ?
eger tel. çalısır durumda ise dışı kasada cızık varsa boyle kılıfı 5tlye alırısın
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Telefon çalışıyor ama kasa berbat durumda izler , çizikler , oyuklar , açılır-kapanır kapakların hepsi düşmüş falan sim kart ve hafıza kartı yuvası açık bir şekilde duruyor . Hdmı kablo takılan kapakta kırık . Sağdaki ekran kilidi tuşu zaten çalışmıyor , alternatif yollarla ekranı açıp kapatıyorum . Ayrıca batarya ölü .

Son düzenleme:
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kardeş sen şunu anlayamadın galiba . Bana telefonu sat diyorsun da satarsam yedek hattımı nereye takıcam ?

Telefon çalışıyor ama kasa berbat durumda izler , çizikler , oyuklar , açılır-kapanık kapakların hepsi düşmüş falan sim kart ve hafıza kartı yuvası açık bir şekilde duruyor . Hdmı kablo takılan kapakta kırık . Sağdaki ekran kilidi tuşu zaten çalışmıyor , alternatif yollarla ekranı açıp kapatıyorum . Ayrıca batarya ölü .
n8 İ Sat 701 Gibi Bişey Al Yada Bataryasının Ömrü Hangisinin Daha Uzunsa Öyle Bişey

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hasand.

Hasand.

Üye

Telefon çalışıyor ama kasa berbat durumda izler , çizikler , oyuklar , açılır-kapanık kapakların hepsi düşmüş falan sim kart ve hafıza kartı yuvası açık bir şekilde duruyor . Hdmı kablo takılan kapakta kırık . Sağdaki ekran kilidi tuşu zaten çalışmıyor , alternatif yollarla ekranı açıp kapatıyorum . Ayrıca batarya ölü .
bence yaptırmaya deger yenı telefon gıbı olur .

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bence de yaptırmaya değer . Ancak çok abartılı bir ücret çıkar mı karşıma onu merak ediyorum ben .
KEndin Mi Yapacksın Yoksa Yaptıracakmısın? Sahibinden.coma Ver Dene Şansını Sırf Anakartı İçin Alan Bile Çıkar bakarsın

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
KEndin Mi Yapacksın Yoksa Yaptıracakmısın? Sahibinden.coma Ver Dene Şansını Sırf Anakartı İçin Alan Bile Çıkar bakarsın

Telefonu satmayı düşünmüyorum . Çok acayip fiyatlar çıkmayacaksa karşıma yaptırıcam serviste .

Hasand.

Hasand.

Üye
Bence de yaptırmaya değer . Ancak çok abartılı bir ücret çıkar mı karşıma onu merak ediyorum ben .
telefoncuları dolas kasa ve batarya 60-70 tl değiştirirsin .Bence C7-00 full kasayı+batarya 50 tlye degıstırdım

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
telefoncuları dolas kasa ve batarya 60-70 tl değiştirirsin .Bence C7-00 fu ll kasayı+batarya 50 tlye degıstırdım

Telefonun yan tarafındaki kilit tuşu kasaya dahil mi acaba bilgin var mı ? Bir de usb bağlantı noktası da bozuk iletmezlik var .

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Telefonun yan tarafındaki kilit tuşu kasaya dahil mi acaba bilgin var mı ? Bir de usb bağlantı noktası da bozuk iletmezlik var .
Normalde Batarya 5 10 TL Bişey Ama Yan Snayı Batarya İleride Başını Ağrıtabilir

Hasand.

Hasand.

Üye

Üst Alt