Original ve yan sanayi n8 kasaları hk..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serhatoktar

serhatoktar

Üye
    Konu Sahibi
Original ve yan sanayi n8 kasaları hk..
MERHABA ARKADAŞLAR..MALUMUNUZ N8 KULLANICISIYIM FAKAT BENİM SIKINTIM KASADAN DOLAYI..PİYASAYI ARAŞTIRDIGIMDA YETKİLİ SERVİSTEN ALDIGIM FİYAT 260 TL...BUNA İSTİNADEN ARAŞTIRMALARIM SONUCU SANAL SATIŞ SİTELERİNDEN EDİNDİGİM BİLGİYE GÖRE 45 - 50 TL ARASI KASALARIN OLDUGU FAKAT BUNLARIN YAN SANAYİ OLDUĞU BİR AŞİKAR....GÖZÜME ÇARPAN KASALARIN FİYATLARI İSE 150- 210 TL ARASI DEĞİŞMEKTE...BELİRTİĞİM KASALARIN ORİGİNAL OLUP OLMADIGINI NASIL ANLAYABİLİR...BU KONUDA DESTEKLERİNİZİ VE BİLGİNİZ PAYLAŞMANIZI ÖNEMLE RİCA EDİYORUM..

valent

valent

Üye
Bilgi için teşekkürler

Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye
Bilgi için teşekkürler

Yaptığın ayıp valla konuyu okuyun önce adam sizden yardım istiyor siz bilgi için teşekkürler diyorsunuz.Mesaj kasmak için forumu kirletmeyelim lütfen...Arkadaşım bilgim yok tam olarak ama 210 liraya orjinal mı o mu bumu diye sıkıntı çekene kadar 260 liraya al rahatla derim ben...

aleranol

aleranol

Üye
valla 50 tl yi sen vereceksen alsın o asgari ücretli birinin 2.5 günlük çalışma parası kardeşim :grrr: Kardeşim aslında o kasa ilanlarından bence 2 si daha makul fakat bana kalırsa en sonuncu iyidir.Orta fiyatlı bir ürün ama bide adamlarla irtibata geç.

Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye
Arkadaşım ben kendi görüşümü söyledim.Ben olsam 50 lira için dandik ürün mü aldım acaba sahte mi garantide problem çeker miyim riskine de tehlikesine de girmem demek istedim.Ayrıca asgari ücret alan bir kardeşimizin elinde maaşının 2 katı olan bir telefonun işi ne o parayı daha iyi yerlerde kullanır...Ayrıca görüş sormuş bende konuyu pek bilmeme rağmen ben olsam ne yapacağımı söyledim.

esatgelmedi

Üye
orijinal kasanın metali ve boyası özel. bence imkanın varsa orijinal kasa al. pahalı olur ama için rahat olur.

• Beğen
Tepkiler: serhatoktar
mxxl

mxxl

Üye
aliminyum kasayı özel bir iyon yöntemiyle boyuyorlar onun haricinde bu kasanın altındaki köşeli kapakta 3g ve gsm antenide mevcut yani orjinal olmazsa çekim kalitesi problemide yaşanabilir

o yüzden kesinlikle emin olmadan orjinalden başka tercih yapılmamalı

serhatoktar

serhatoktar

Üye
    Konu Sahibi
aliminyum kasayı özel bir iyon yöntemiyle boyuyorlar onun haricinde bu kasanın altındaki köşeli kapakta 3g ve gsm antenide mevcut yani orjinal olmazsa çekim kalitesi problemide yaşanabilir

o yüzden kesinlikle emin olmadan orjinalden başka tercih yapılmamalı

nereden anlarım anteni...anten ve 3g olayı orjinalde oluormu..?

mxxl

mxxl

Üye
nereden anlarım anteni...anten ve 3g olayı orjinalde oluormu..?
menü düğmesinin olduğu kapakla bütünleşiktir o anten muhakkak yan sanayide olsa o anten vardır ama
demek istediğim o antenin kalitesi kesinlikle orjinalle birebir olmaz bununla ilişkili olarak çekim kaliteside etkilenebilir.

serhatoktar

serhatoktar

Üye
    Konu Sahibi
Son edindiğim bilgi, nokia shop teknik servisi dediği rakam ,kasa+dokunmatik ekran =300 tl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt