NOKIA N8 E EVOLS YÜKLEDİM VİDEOLARI OYNATMIYOR USB BAĞLANMIYOR(Nokıa Suite Modda)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esatceza

Üye
    Konu Sahibi
NOKIA N8 E EVOLS YÜKLEDİM VİDEOLARI OYNATMIYOR USB BAĞLANMIYOR(Nokıa Suite Modda)
Evols konusunda yazanları yaptım depo hafızayı biçilemdirip hard format attım ama başıma bunlar geldi.Usb den de pc ye bağlanamıyorum kaç kez ovi suite silip yükledim telefona hard format attım eski yazılıma döncem Phoneix ''USB1-?'' hatası veriyor
Medya aktarımı ve Depolama modda sıkıntı yok! NASIL ESKİ YAZILIMA DÖNCEM?? Belle refresh indirdim hazır duruyor usb görmiyor

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bence naviden refresh dosyalarını indir(elinde yoksa tabii)sonra deadh flash at

esatceza

Üye
    Konu Sahibi
İNDİRDİM DE USB TANIMIYOR
telefonu pc ya bağlıyorum telefonu görmüyor son çare dead flash

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Zaten deadh flash telefon kapalı iken atılır,ve usb1 değil no connet seçili olur.forumda deadh flash anlatımı var

esatceza

Üye
    Konu Sahibi
yok biliyorumda dead flashı usb driverlarını sildim tekrar yükledim gene olmadı

Esendağlı

Esendağlı

Üye
İyi ozaman depolama modunda cihazı tanıyorsa sorun yok,cihazı kapat deadh modunda bas flashı ozaman.daha sorun neki

- - - Eklendi - - -

Ne oldu merak ettim sorun çözüldü mü acaba

esatceza

Üye
    Konu Sahibi
belle dosyaları indirdim şimdi belle refresh revision u indiriom bu sürümü yüklicem bunu deneyelim bakalım

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Sonucu merak ediyorum umarım çözülür.gerçi bu cihazları istesekte yazılımsal olarak kullanılamaz hale getiremeyiz.(çok profosyonel olmadıktan sonra)

esatceza

Üye
    Konu Sahibi
sonuç 1 türlü dead flash atamadım videolar açılıyor evdeki pc nokia suite modda tel i görmüyor iş yerindeki pc de sorumsuzca görüyordu is yerindeki pc de deniyem hadi cümleten iyi geceler

- - - Eklendi - - -

ŞU AN İŞYERİNDEKİ PC YE BAGLADIM SORUN YOK EVDEKİ PC DE SORUN WAR SONUÇ OLARAK AMA İLK DEFA BÖYLE 1 SEY OLUYOR USB SLOTLARI DEİŞTİRDİM DE DENEDİM GENE AYNI :(( Sağulun ilginiz için çözüldü diyebiliriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt