Nokia S^3 Telefonlara Nasıl Flash Atılır? ( N8 üzerinden anlatılmıştır)

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
ürün kodu ve rengine göre olanı indir ve tr olmasına dikkat et

emrekkaa

Üye
ürün kodu ve rengine göre olanı indir ve tr olmasına dikkat et

tmm dogru olanı sectım flashladım da fakat ıslem tamamlanır tamamlanmaz usb kablosunu cıkartın pılı cıkartın pılı takın cıhazı acın usb kablosunu baglayın uyarısı gelıyo yapıyorum tamam a basıyorum ve orda kalıyo. o uyarı gıtmıyo cıhaz aclıyo calısıyo ama o ekranın gıtmesı ıcın ıptale basmam gerekıyo

darkwolf33

darkwolf33

Üye
arkadaşlar şu 24.1 - 25.7 - 25.8 ne oluyor n8 için hangisinden indireyim acil cevaplarsanız

ANIL

ANIL

Admin
25.7 anna için son sürüm belle istiyorsan 111.030.609 sürümünden indirmelisin.

emrekkaa

Üye
25.7 anna için son sürüm belle istiyorsan 111.030.609 sürümünden indirmelisin.

kardesım benım sorunla ılgılı bıldıgın bıseyler yokmu ya ? eksık kalıyo olabılır mı yukleme ?

ANIL

ANIL

Admin
o uyarıyı programda vermiyor mu? telefonda sorun yoksa bir şey olmaz.

emrekkaa

Üye
o uyarıyı programda vermiyor mu? telefonda sorun yoksa bir şey olmaz.
aynen programda verıyo. Istenılenı yapıp rety ye basıyorum uyarıyı tekrar verıyo, ıptale basıyorum aborted yazıyo

darkwolf33

darkwolf33

Üye
tamam kardeşim dediğin yerden indiriyorum sağol

anlars

Üye
Allah senden bin bir kere rağzi olsun !

Aqrasiv3

Üye
C6-01 ' in anlatımınıda yapabilir misiniz rica etsek?

MARHAN

Üye
arkadaşlar bişey soracam flash ne işe yarıyor!! şimdiden teşkrl.

lafebesi3434

lafebesi3434

Üye
öncelikle teşekkürler.herşeyi adım adım yaptım ancak son adımda hata verdi,bir de firmware update sayfasında variant 2 diye bir seçenek çıkmadı variant 1 var sadece.

lafebesi3434

lafebesi3434

Üye
The flashing failed. Do you want to retry the flashing?

HRESULT 0x8421001e (-2078212066)

Firmware: No connection to phone. Cannot start mode change for phone mode before flashing.

bu hatayı veriyor. lütfen yardım edin.

---------- Eklendi @ 19:23:38 ---------- Yazıldı @ 18:57:52 ----------

flash atarken telefonu kapattı program ve sürekli cihaz bulunamıyor hatası veriyor.usbden çıkarıp tekrar takıyorum ama telefon kapalı olduğu için sanırım,phoenix programı telefonu göremiyor. ne yapabilirim?

KxTR79

KxTR79

Üye
teşekkürler:)

teknoşel

Üye
teşekürler

- - - Eklendi - - -

teşekürler

furkann20

furkann20

Üye
dead phone flash telefonumu garanti dışı bırakır mı ? (başarılı bir biçimde dead phone flashı atıp, orjinal bir sürüm yüklesem bile)

banosman

Üye
selamın aleykum arkadaslar ben de Phoenix 2011 dosyasını ındırmeye calısıyorum ama (Dosya ihlali için kaldırıldı.)
dıye uyarı verıyor nasl ıslemı tamamlayabılırım bırı yardımcı olabılırmı acaba lutfenn

Üst Alt