C6v11 TR 5800v51 19.09.2010 Modf./Video/Resimli [YENi]

Sponsorlu Bağlantılar

soner5435

soner5435

Üye
Çok kötü yahu 1 gün sarj dayanmıo hiç bir sey yapmasam bile

maxicep123

Üye
    Konu Sahibi
tuş ışıklarını orjinal c6 gibi olmasını istiyorum.yani tüm ışıklar yansın.nasıl yapabilirim
C6v11 TR 5800v51 / 19 09 2010

Link Ana Konuda (1nci sayfaya eklendi)
19-09-2010
- Wifi ve Web Browserda hızlandırma
- Genel Hız ve Performans iyileştirmesi
- Sohbet ve Rompatcher Türkçeleştirilmesi
- Menü düzeni

*** Yazılım kurulumundan sonra Pil Dengesi için Önemli Öneri!***
- Yazılım kurulumundan sonra şarjınız yüksek bi oranda hızla düşecektir ilk yazılım kurulumdan sonra şarj bitene kadar kesinlikle cihazı şarj etmeyiniz! (Telefon kendini kapatana kadar beklemek gerek)
- En az 2 tam dolum şarj uygulayın. Telefon kapandıktan sonra şarjı cihaz Açık/Kapalı farketmez tam doldurun! ve Tam bitirin!

@hacettepeliyim
Bu yazılımda tuş ışıkları kapalı sadece BEYAZ MENÜ ışığı yanıyor tüm IŞIKLARI AÇMAK İÇİN aşağıdaki dosyayı kullanabilirsiniz içinde anlatımı var.

Buraya kısaca yeniden yazayım...
öncelikle dosyanın içindeki
C2Z_Maker_v1_0_EN.sisx

Bu programı TELEFON HAFIZASINA KURUNUZ.

Daha sonra kurduğnuz "C2Z Maker" programını çalıştırıp
- Seçenekler - Genarete seçin

Program bize E:\c2z.rmp adında yeni bir yama oluşturacak
HAFIZA KARTINDAKİ BU YAMAYI "Patches" klasörüne taşıyınız!!!

Daha sonra "Rompatcher+" Programından "c2z.rmp" bu yamayı aktif edin otomatik başlangıçta çalışacak şekirde ayarlayın.

indirdiğimiz dosyada bulunan
"private" dosyasını direk telefn hafızasına kopyalayın!

Kopyalama bitince telefonu açıp kapatın tuş ışıkları açılacak!

ALINTIDIR!

realdjferdy

realdjferdy

Üye
klavyesi bi tuhaş i yukarı gitmiş ve sensör çalışmıyor klavyede hep büyük klavyede kalıyor

Ferzan

Ferzan

Üye
kardeş çalışman için teşekkürler 5800 telefonum olsaydı kullanmaya değer bir çalışma olmuş ama benim n97 telefonum var ve şu 3 özelliği nasıl eklediğini hangi dosyalarla yaptığını mümkünse kısa bir açıklama ile bilgi verirsen bende n97 modifiye firmware me eklemeyi düşünüyorum 5800 ve n97 firmware içeriği birbirine uyum sağlıyor genelde sen 5800 a göre nasıl yaptığını anlat ben n97 telefonumda denerim kardeş şimdiden teşekkürler bilgi istediğim 3 seçenek aşağıdakilerdir...
|
|
|
v

"-Symbian Sis install mod ayarları ile iyileştirildi. (Hızlı Program yükleme ve silme"
"-Fotoğraf ve video galeri ayarları yazılım ve programların iconlarını taramayacak! images/videos içerisini tarayacak!"
"- Arama sonrası konuşma süresini göster varsayılan ayar olarak belirtildi."

sacmabelki

Üye
şifreleme programı istiyorum cok acilll !!!!!!!!!!!!!!! nokia c6 için !!!!

ImRorschach

ImRorschach

Üye

T9'da C6 bizim eklediğimiz kelimeleri hafızasına almıyor her seferinde tekrar yazıyoruz T9 kullanıcıları için büyük bir sorun bu sorunun çözümünü bulabilirmisiniz
ve bir önerim olacak. Şunu yapabilirmisiniz
5800'da T9 modu gerçekten çok güzel. C6 ve n97 CFW yüklediğimde T9 kullanırken Türkçe metinleri tam olarak tanımıyor acaba 5800 T9'u Bu CFW'ya ekleyebilir misiniz?
Bu arada favori rehber kişileri sorunu kotukoylu arkadaşımızın CFW'sinde olmuyor çözümünü ondan isteyebilirsiniz bence...

gokhanozkan77

gokhanozkan77

Üye
Gerçekten süper bir FW olmuş hiç hatasız çok hızlı ve ayrıca çok şık, tebrik ediyorum. Bir ricam olacak eğer elinde mevcutsa widget paylaşırmısın.

master_s

master_s

Üye
maxicep123 öncelikle teşekkürler. bir sorum olacak bu Conversations simgesini mesajlar içine nasıl ekliyorsun yardımcı olursan sevinirim tşk.

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
tşkler

onnumara21

Üye
arkadaşlar yardım edin lütfen jaf proğramı açılmıyor şu hatayı veriyor (p- dongle not detected. please insert activated dongle) lütfen çözümü bilen varsa yazsın bekliyorum.

mustafa_gülay

Üye
kardeş eline sağlık çok teşekürler

sebokaragöz

Üye
saol dostm

----------Eklendi @ 18:26:05 ---------- Yazıldı @ 18:12:33 ----------

saol dostm

Üst Alt