Nokia S^3 Telefonlara Nasıl Flash Atılır? ( N8 üzerinden anlatılmıştır)

Sponsorlu Bağlantılar

aLykEmAL

Üye
Arkadaslar dün flash atmayı denedim. ve bu hatayı aldım

Daha sonra da bu hatayı aldım

Dead flash dada aynı hataları alıyorum ne yapmalıyım tel acılmıyor artık. Ama acma kapama tusuna bastıgımda titresimi geliyor yada pcye bagladıgımdabaglantı sesi geliyor 2-3 saniye sonra tekrar baglantının kaybolduguna dair ses geliyor.

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
Arkadaslar dün flash atmayı denedim. ve bu hatayı aldım

Daha sonra da bu hatayı aldım

Dead flash dada aynı hataları alıyorum ne yapmalıyım tel acılmıyor artık. Ama acma kapama tusuna bastıgımda titresimi geliyor yada pcye bagladıgımdabaglantı sesi geliyor 2-3 saniye sonra tekrar baglantının kaybolduguna dair ses geliyor.

Dostum Büyük İhtimal TelefondaKi yazılımdan Daha düşük sürümü yüklemeye çalışıyosun. bende de böle oluyo du. Navi den EnSon Sürümünü indir dene bi daha

aLykEmAL

Üye
navifrm plusdan son yüklemeleri alıyorum zaten :S yani onun için ayrı bi seçenek yoksa direk kurulumda bahsettiği gibi güncellemeleri alıp yüklüyorum?
Varmı orda sürüm seçebildiğimiz bir seçenek

Dereck

Dereck

Üye
Çok teşekkür ederim sorunsuz bir şekilde flash attım sağolun

harm0ny_1

harm0ny_1

Üye
phoenix in linki silinmiş mi

karabay1905

Üye
Şimdi ben flash atarsam şuan symbian bellle yüklü yine belle olacak ama ilk kurulmuş hali gibi mi olacak ?

ANIL

ANIL

Admin
Şimdi ben flash atarsam şuan symbian bellle yüklü yine belle olacak ama ilk kurulmuş hali gibi mi olacak ?

aynen belle dosyaları ile flash atarsan yine belle olarak kalır ve ilk günkü gibi rahat bir sistem olur...

Tuba

Tuba

Üye
Link ölmüş konu sahibi yada daha önceden indiripte elinde program olan bir kişi yönetime pm ile linki verirse konu yeniden açılır...

• Beğen
Tepkiler: infazcı

Üst Alt