Nokia N8-00 (RM-59(111.040.1511) Belle Refres <^> belle fp2 ye nokia suit ile güncelleyemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

matraxx22

matraxx22

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8-00 (RM-59(111.040.1511) Belle Refres <^> belle fp2 ye nokia suit ile güncelleyemiyorum
elimde nokia n8 (RM-59(111.040.1511) belle refresh yüklü
Aynı şekilde elimde birde e6 var ondada refresh yüklü belle fp 2 çıkalı çok oldu ve bende elimdeki iki cihaza fp2 yüklemek istiyorum nokia.com dan indirdim nokia suit ile baglıyıp güncelleme kısmına geldiğimde 2 telefondada güncelleme yok diyor nasıl olur fp2 çıkalı çok oldu neden güncellemeleri görmüyor bu sorun neyden kaynaklanıyor yelefonlara hard format atıp denedim sorunun yazılımsal oldugunu tahmin ediyorum ama sorunlu yazılım telefonlardamı yoksa nokia suittemi bu sorunu nasıl asabilirim yardıma ihtiyacım var daha öncesinde aynı bilgisayardan pc süiti ilk yüklediğim zaman 701 baglayıp fp2 yüklemiştim ama sonrasında biçok nokia bagladım o bilgisayara sizde benim tahmin ettiğim şeyimi tahmin ediyosunuz ;)
yardımlarınızı bekliyorum

asigsasi

asigsasi

Üye
dostum fp2 2. Nesil cihazlar için çıktı 1. nesil cihazlara yükleyemezsin son yazılım olan refresh güncellemesini tekrar yükleyebilirsin

achambo

achambo

Üye
fp2 n8 için değil seninki son sürümde:)

Üst Alt