Nokia Lumia 620 Uygulama ve Oyun Önerileri

Sponsorlu Bağlantılar

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
İyi ama vatan biraz pahalı gibi :hmmm başka yerlere de bak hatta 32gb daha uygun olabilir. Class 10 yada UHS speed class 1 (U1)de olur

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Biraz araştırınca ucuz bulunuyor. :oke: Sandisk iyidir benim tavsiyem bu fakat sen yinede diğer arkadaşlarında görüşünü al, iyi olur.

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
Biraz araştırınca ucuz bulunuyor. :oke: Sandisk iyidir benim tavsiyem bu fakat sen yinede diğer arkadaşlarında görüşünü al, iyi olur.
Araştırayım o zaman :) Bide dediğin gibi telefonu 8 saat şarja koydum 5 saattir telefonun bataryası %100 de :alkis

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
sevindim :D

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
müziği indirip telefona kayıt edebileceğim bir uygulama var mı ?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
müziği indirip telefona kayıt edebileceğim bir uygulama var mı ?

Bu tarz uygulamalar müzik dosyalarını kendi arşiv dosyasına indirir, indirdiğin müzikler program dışında pek işine yaramaz bilgin olsun.

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi

Bu tarz uygulamalar müzik dosyalarını kendi arşiv dosyasına indirir, indirdiğin müzikler program dışında pek işine yaramaz bilgin olsun.

O zaman pc'den atmak daha mantıklı. Bu arada telefonun batarya 10 saatte %7 azaldı sadece :alkis

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
windows tuşuna bastığımda ara ara titreşim oluyor bunun sebebi ne olabilir ?

skynet

Üye

[h=1] [/h]
Arkadaşlar bu speedtest programı sadece şebeke hızınımı ölçüyor ? Ben wifi hızını ölçmek istediğimde server diye bir yazı çıkıyor o şekilde bekliyor anlamadım gitti :hmmm Kullanan arkadaşlar bi cevap verebilir mi :islik

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye

Arkadaşlar bu speedtest programı sadece şebeke hızınımı ölçüyor ? Ben wifi hızını ölçmek istediğimde server diye bir yazı çıkıyor o şekilde bekliyor anlamadım gitti :hmmm Kullanan arkadaşlar bi cevap verebilir mi :islik
o değil de ben uygulamaya yazılan bu yoruma koptum :d:

• Beğen
Tepkiler: skynet

skynet

Üye
Evet yaa bende baya güldüm :kop:

Üst Alt