Nokia Lumia 620 Uygulama ve Oyun Önerileri

Sponsorlu Bağlantılar

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
birde kapasite kontrolü bir türlü çalışmıyor ne yapmam lazım ?

csH

csH

Üye
öncelikle şunu yükle daha sonra programa girip güncellemeleri yap lumia kapasite kontrolu yazıyo onu da yükle menüye gelir ordan kontrol edersin ayarlardaki çalışmayabiliyor

• Beğen
Tepkiler: flutewoddy
PureFood

PureFood

Üye
Yukarıda soru sormuşsun onu şarj tasarrufu ile ilgili,

öncelikle arka plan görevlerini ayarlardan kapat, mesela here drive var sürüş için güzel navigasyon eyvallah, ama normal zamanda işimize yaramıyor, engelle gitsin.

parlaklığı gündüzleri otomatik yap, işine çok yarayacak. geceleri ise düşük. yükseğe hiç gerek yok. orta ise belki.

arka planı beyaz yaparsan şarjın daha çabuk tükenebilir.

gece telefonunu uyumadan önce açık bırakacaksan, tüm arka plan görevlerini kapat. madem kullanmıyorsun hiç bir şey çalışmasın.

eğer imkan varsa şarjı uçuş modundayken yap. şebeke hizmetleri aktif olmadığından şarj süresi bir miktar kısalabilir.

belki biliyorsundur çoğunu ama yazayım dedim.

• Beğen
Tepkiler: flutewoddy
flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
Yukarıda soru sormuşsun onu şarj tasarrufu ile ilgili,

öncelikle arka plan görevlerini ayarlardan kapat, mesela here drive var sürüş için güzel navigasyon eyvallah, ama normal zamanda işimize yaramıyor, engelle gitsin.

parlaklığı gündüzleri otomatik yap, işine çok yarayacak. geceleri ise düşük. yükseğe hiç gerek yok. orta ise belki.

arka planı beyaz yaparsan şarjın daha çabuk tükenebilir.

gece telefonunu uyumadan önce açık bırakacaksan, tüm arka plan görevlerini kapat. madem kullanmıyorsun hiç bir şey çalışmasın.

eğer imkan varsa şarjı uçuş modundayken yap. şebeke hizmetleri aktif olmadığından şarj süresi bir miktar kısalabilir.

belki biliyorsundur çoğunu ama yazayım dedim.

parlaklığı ben hep düşükte kullanıyorum

PureFood

PureFood

Üye
parlaklığı ben hep düşükte kullanıyorum

Dışarıda güneş altında kapkaranlık oluyor bende otomatiğe aldığımda çok rahat ediyorum, güneş ışığında okunabilirlik ayarı da açık olduğu için kullanmak daha keyifli oluyor :oke:

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi

Dışarıda güneş altında kapkaranlık oluyor bende otomatiğe aldığımda çok rahat ediyorum, güneş ışığında okunabilirlik ayarı da açık olduğu için kullanmak daha keyifli oluyor :oke:

birde şu bataryanın hemen bitmesinden kurtulsaydım çok iyi olacak :vur

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bak benden sana bir tavsiye, telefonunun şarjını tamamen tüket, sonra şarja tak ve telefon 7-8 saat şarda kalsın, konuşma dışında telefonu meşgul etme. Süre dolunca telefonu şarjdan çek, cihazın şarjı tekrar bitip kapanana kadar telefonu (konuşma ve mesajlaşma dışında) hiç meşgul etme. Sonra normal olarak kullanmaya devam edersin. Sadece bir öneri.:)

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
Bak benden sana bir tavsiye, telefonunun şarjını tamamen tüket, sonra şarja tak ve telefon 7-8 saat şarda kalsın, konuşma dışında telefonu meşgul etme. Süre dolunca telefonu şarjdan çek, cihazın şarjı tekrar bitip kapanana kadar telefonu (konuşma ve mesajlaşma dışında) hiç meşgul etme. Sonra normal olarak kullanmaya devam edersin. Sadece bir öneri.:)

deneyeceğim :oke:

- - - Eklendi - - -

Ne zamana düzelir batarya

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bataryada düzelecek bir şey yok kardeşim, önermiş olduğum kullanım şekli ile telefonun daha kararlı bir enerji tüketimi sağlayacak inşallah.

lolaman

lolaman

Üye
Bu lumialar çok güzel telefon babamda var bu 620 bu hangi oyunları açar şu an markette pek oyun yok ama mesela çıksa idi asphalt 6 veya 7 açarmıydı?

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bu lumialar çok güzel telefon babamda var bu 620 bu hangi oyunları açar şu an markette pek oyun yok ama mesela çıksa idi asphalt 6 veya 7 açarmıydı?

asphalt7 cıkmış olması lazım:hmmm

lolaman

lolaman

Üye
Onu indirmesi de uzun sürer :D

csH

csH

Üye
markette var asphalt 7 ve 620 çalıştırıyor:oke:

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
16 gb hafıza kartı almayı düşünüyorum sizce hangi marka almalıyım ?

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
bu olur demi

Üst Alt