Nokia: Kısa vadede qwerty klavyeli windows phone uretmeyi düşünmüyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia: Kısa vadede qwerty klavyeli windows phone uretmeyi düşünmüyoruz

Son dönemde windows phone işletim sistemli Lumia modelleriyle akıllı telefon piyasasında yeniden adından söz ettirmeyi başaran Nokia'dan qwerty klavyeli bir windows phone telefon bekleyenleri hayal kırıklıgına ugratıcak bir acıklama geldi.

Nokia Almanya ürün müdürü David Akinjise konuyla ilgili sorulan bir soruya verdigi cevapla bu konudaki spekülasyonları da bir bakıma sonlandırmış oldu.

David Akinjise,"Nokia'nın windows phone işletim sistemli qwerty klavyeli model calışması var mı?" şeklindeki soruya;

Nokia tüketicilerin talebi üzerine yoğunlaşır ve QWERTY modelleri bu kadar talep edilmiyor.Şu anda dokunmatik cihazlar aslında en çok aranan cihazlar ve Nokia'nın müşterilerin arzularına odaklanmak istemesi bir sır değil.

Aslında cevap cok net gözükse de kullanıcı talepleri dogrultusunda qwerty klavyeli bir windows phone cihazının Nokia'dan gelme olasılıgı da tamamen yok degil.

Kimbilir belki yeterli kullanıcı talebi olursa Nokia E7 gibi bir qwerty klavyeli windows phone modeli de gorebiliriz.

Türk-X

Türk-X

Üye
Wp8 daha tam oturmadı qwerty klavyeli bir telefon tutarı bilmem :) konu için teşekkürler.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
bizde kisa vadede nokia almayi dusunmuyoruz :D

fk555897

fk555897

Üye
WP8 li qwerty klavyeli telefon güzel olmaz zaten.

tapatalk

tapatalk

Üye
Dokunmatik ekran icin yazilmis sisteme qwerty:confused:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
zaten wp'li telefonda klavye saçma olurdu koca kutucuklar var napacaksın klavyeyi tabi hastaları var ona birşey diyemem aslında yapılabilir e7 tarzı güzel birşey :)

MrExpert

MrExpert

Üye
Wp ve klavye iğrenç olurdu :evet:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
keşke e7 gibi bir wp çıkarasalar :zzz:

komando04

komando04

Üye
bilgi için teşekkürler abi sağlık olsun o zaman

MaxipmaN

Üye
adını bile duymak istemiyorum ama ne yazıkki telefonumun alnında yazıyor :(

MaxipmaN

Üye
androidi oyun uygulamasından alırım yoksa öldügumu kim soyledi?daha 15 ay oldu c6 alalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt