Nokia E6 ile Sony Ericsson Xperia Pro Fotoğraf Çekimi Karşılaştırması

• 12 Ekim 2012
  • 1868 Okunma
  • 20 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia E6 almadım ve çokta mutluyum :bud: Buradaki konu için kuzenimin E6'sını kullanmak istedim aman Allah'ım güzelim Xperia Pro'nun düzgün bir fotoğrafını çektirmedi :( E6 ile Xperia Pro'nun, Xperia Pro ile E6'nın fotoğrafını çektim. Buyrun hangisi daha iyi siz karar verin :)

Not: Bir de "ne yapacaksınz otofokusu" demezler mi :ehe

Nokia E6 ile çekilen:

< Resmi açmak için tıklayın >

Sony Ericsson Xperia Pro ile çekilen:

Allah'tan fanatik Nokiacı, Symbiancı vs. değilim :sukur: Yoksa şimdi bu otofokustan başım çok ağırımıştı :ehe

- - - Eklendi - - -

Bu arada artık Nokia E6 ile Sony Ericsson Xperia Pro'nun kıyaslanamaz olduğunu anlamışsınızdır :) (Lafım herkese değil, kıyaslama yapanlara)

Yazan: Rambo_FT
  2. elini titretmesen fevkalade çekiyorda abi o fotoğrafı çekerken biri sana el şakası falan mı yaptı? :D

3. Furkan bulanık çekmeye uğraşsan bu kadar çekemezsin yahu :D Benim 701 de de af yoktu ama hiç bulanık resim çekmeyi başaramadım :ehe

4. 3 kere çekmiştim, benim mi elim titriyor? Biraz mantıklı olun. Alın 3 fotoğraf:

- - - Eklendi - - -

Sonuncu fotoğrafı biraz uzak çekeyim belki aşırı yakından çekiyorum o yüzden bulanık çıkıyor dedim, yine bulanık çıktı :lac:

- - - Eklendi - - -

Sony Ericsson Xperia Pro ile bilerek elimi titrettim ve çekim yaptım. Titreme dediğiniz böyle olur:

5. ben sayfaları kopya çekmek için çekerken uzaklaştırıp zoom yapıyorum ve okadar bulanmıyor. Sanki birazda senin beceremeyişinden :) ben cambaz oldum kamerada otomatik odaklama olmayınca :D

6. Kendi telefonumu bir kez daha sevdim :) bu kamera da ne böyle :s

Auto Focus önemini şimdi görüyorsunuzdur :)

7. aynen bende:)

8. n8 ile çekmeyi denedin mi dostum ?

9. n8 dememis ki.e6 demis:ahn8 ne alaka simdi:ah

10. Başlıkğı değiştirsen iyi olur. İçerik sadece autofocusla alakalı ..

11. iyide e6 nın kamerası genelinde de kötü?

12. Benim 5800 bunlar kadar iyi çekiyor, lumia 800 zaten bunlara bin basar :D

13. :oha:

14. evet öyle. ama başlığa uymuyo içerik :ehe

15. Allahım bir otofocus nelere kadir :)

16. Hayır, Nokia E6 ile Xperia Pro'yu bir yönden kıyasladım. Var mı kendine güvenip başka kıyaslama yapacak kişi :ehe Konu sadece otofokus gibi görünüyor, ama isteyen diğer özellikleri de kıyaslayabilir :ehe

17. N9 la kapıştıralım istersen :ehe

18. Yok ya o kadar değil :) Kıyaslanabilir olması için ortak yönleri olmalı :ehe En başta fiyat :)

19. Donanım olarak senin cihazın daha iyi gibi ama :hmmm

20. xperia ailesi cidden süper

Rambo_FT bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 22:29