Telefon Tavsiyesi Nokia E6 ile Sony Ericsson Xperia Pro Fotoğraf Çekimi Karşılaştırması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Nokia E6 ile Sony Ericsson Xperia Pro Fotoğraf Çekimi Karşılaştırması
Nokia E6 almadım ve çokta mutluyum :bud: Buradaki konu için kuzenimin E6'sını kullanmak istedim aman Allah'ım güzelim Xperia Pro'nun düzgün bir fotoğrafını çektirmedi :( E6 ile Xperia Pro'nun, Xperia Pro ile E6'nın fotoğrafını çektim. Buyrun hangisi daha iyi siz karar verin :)

Not: Bir de "ne yapacaksınz otofokusu" demezler mi :ehe

Nokia E6 ile çekilen:

Sony Ericsson Xperia Pro ile çekilen:

Allah'tan fanatik Nokiacı, Symbiancı vs. değilim :sukur: Yoksa şimdi bu otofokustan başım çok ağırımıştı :ehe

- - - Eklendi - - -

Bu arada artık Nokia E6 ile Sony Ericsson Xperia Pro'nun kıyaslanamaz olduğunu anlamışsınızdır :) (Lafım herkese değil, kıyaslama yapanlara)

doctorrr

doctorrr

Üye
elini titretmesen fevkalade çekiyorda abi o fotoğrafı çekerken biri sana el şakası falan mı yaptı? :D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Furkan bulanık çekmeye uğraşsan bu kadar çekemezsin yahu :D Benim 701 de de af yoktu ama hiç bulanık resim çekmeyi başaramadım :ehe

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
3 kere çekmiştim, benim mi elim titriyor? Biraz mantıklı olun. Alın 3 fotoğraf:

- - - Eklendi - - -

Sonuncu fotoğrafı biraz uzak çekeyim belki aşırı yakından çekiyorum o yüzden bulanık çıkıyor dedim, yine bulanık çıktı :lac:

- - - Eklendi - - -

Sony Ericsson Xperia Pro ile bilerek elimi titrettim ve çekim yaptım. Titreme dediğiniz böyle olur:

aleranol

aleranol

Üye
ben sayfaları kopya çekmek için çekerken uzaklaştırıp zoom yapıyorum ve okadar bulanmıyor. Sanki birazda senin beceremeyişinden :) ben cambaz oldum kamerada otomatik odaklama olmayınca :D

PriZm

PriZm

Üye
Kendi telefonumu bir kez daha sevdim :) bu kamera da ne böyle :s

Auto Focus önemini şimdi görüyorsunuzdur :)

mah23442344

Üye
n8 ile çekmeyi denedin mi dostum ?

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Başlıkğı değiştirsen iyi olur. İçerik sadece autofocusla alakalı ..

ecel54

ecel54

Üye
Benim 5800 bunlar kadar iyi çekiyor, lumia 800 zaten bunlara bin basar :D

MrExpert

MrExpert

Üye
Allahım bir otofocus nelere kadir :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Başlıkğı değiştirsen iyi olur. İçerik sadece autofocusla alakalı ..

Hayır, Nokia E6 ile Xperia Pro'yu bir yönden kıyasladım. Var mı kendine güvenip başka kıyaslama yapacak kişi :ehe Konu sadece otofokus gibi görünüyor, ama isteyen diğer özellikleri de kıyaslayabilir :ehe

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Hayır, Nokia E6 ile Xperia Pro'yu bir yönden kıyasladım. Var mı kendine güvenip başka kıyaslama yapacak kişi :ehe Konu sadece otofokus gibi görünüyor, ama isteyen diğer özellikleri de kıyaslayabilir :ehe

N9 la kapıştıralım istersen :ehe

amcalu1

amcalu1

Üye
xperia ailesi cidden süper

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt