Telefon Tavsiyesi nokia c7 whatsapp şarj dayanmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

turkmenx

turkmenx

Üye
    Konu Sahibi
nokia c7 whatsapp şarj dayanmıyor
whatsapp ı yükleyince şarj 2 saat sonra bitiyor yardım edebilir misiniz

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Whatsapp İle Alakalı Olduğunu Nasıl ANladın Peki?

• Beğen
Tepkiler: turkmenx
turkmenx

turkmenx

Üye
    Konu Sahibi
şu an yüklü değil ve şarj 1 gün gidiyor ama yükleyince 2 .3 saat sonra tel kapanıyor şarj bitmiş oluyor

sena5135

sena5135

Üye
çok kullanıyosan normal zaten whatsapp kullanmadan 1 gün gidyomuş. ama genede batarya falan değiştir eskimiştir

• Beğen
turkmenx

turkmenx

Üye
    Konu Sahibi
masraf yapmak istemiyorum bir kaç aya telefonu değiştirmeyi düşünüyorum. Geçen yılda yüklediğim de aynı sorun vardı hatta 2 yıl önce. Öğlen yüklemiştim 2 saat bilgisayarda vakit geçirdim geldiğim de telefonum kapanmıştı o derece şarj yiyor başka c7 kullanan yokmu yardım etse herkeste mi böyle .s

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
whatsappı kapatan programlar var onlardan yükle, kapatıp açarsın gerekli olduğunda en azından silip yüklemezsin, çok şarj yemesi sürekli arka planda çalışmasndan kaynaklanabilir belki :hmmm

• Beğen
turkmenx

turkmenx

Üye
    Konu Sahibi
ben 2 yıldır bu telefonu kullanmıyorum ve uzun zamandır siteyi de takip edemiyordum bu program konusunda link verebilir misin ? Ve başka yüklemem gereken gerekli program varsa söyler misin telefonla ilgili

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
  • Beğen
Tepkiler: turkmenx ve asigsasi
turkmenx

turkmenx

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ediyorum yardımcı olduğun için ama yarın akşam deneyeceğim sabah pmyo mulakatim var şarj biter alarm çalmazsa hapı yutarim :) :)

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
teşekkür ediyorum yardımcı olduğun için ama yarın akşam deneyeceğim sabah pmyo mulakatim var şarj biter alarm çalmazsa hapı yutarim :) :)
tamam şarj süren eminim ki uzayacaktr, yine de bi problem olursa yaz elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışırım, çalışırız :)

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
whatsapın son sürümünü mü yükledin önceki sürümlerden yüklediysen belki o yüzden oluyodur. Bende de yüklü ama şarj süreme etki etmiyo normalde de 1 gün kullanıyorum telefonu whatsap full açıkkende 1 gün kullanıyorum

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
whatsapın son sürümünü mü yükledin önceki sürümlerden yüklediysen belki o yüzden oluyodur. Bende de yüklü ama şarj süreme etki etmiyo normalde de 1 gün kullanıyorum telefonu whatsap fu ll açıkkende 1 gün kullanıyorum
arkadaşın bataryada bi problem var zaten o anlaşılıyoda bir kaç aya yeni telefon alicam dediği için o bir kaç ay telefonun şarjına iyileştirme yapmaya çalışıyoruz :) ayrıca sanmıyorum ki eski sürümler böyle birşey yapsn güncel sürüm daha fazla eklentiye veriye sahip olur bu yüzden daha fazla şarj yicek bisi varsa o da yeni sürümdr bence :)

turkmenx

turkmenx

Üye
    Konu Sahibi
peki siz de mi c7 kullanıyorsunuz

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
peki siz de mi c7 kullanıyorsunuz
ben n8 kullanıyorumda c7de ona yakın bi cihaz bataryalarının çok farklı olacağını sanmıyorum, işletim sistemleride aynı sonuçta senin sorun bataryada sanırım ama masraf istemiyorum demissin programı kullan, whatsappi kullanmcaksn kapa fark olucaktir eminim hiç olmasa bile silip yüklemezsin :)

turkmenx

turkmenx

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım da bi aralar n8 kullanıyordu ve bunu onla çok tartıştım hatırlıyorum onda yüklüydü sms i yoktu bana whatsapptan mesaj atacaktı yüklememıştım şarj bitiyor diye yani senin telefonda normal çalışması :)

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
c7 kötü bi telefon değil dostum seninkinde çalışmasıda gayet normal :) ama bataryayı bozmuşsun :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sorun Sende Bence Yoksa Ben 3Gdede Kullanıyorum Sorun Yok Zaten Fazla Kullanmıyor Şebekeyi O Yüzden Şarjini Getirmesi İmkansız

Üst Alt