Nokia C5-03 v23 [ By_GaBLiN ] Link Ve Görsel Eklendi

Sponsorlu Bağlantılar

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Cfw Çok güzel olmuş eline sağlık.Çok sade olduğu için o numara.Knetik kaydırma problemi vardı bunu kendim hallettim şuan o problem yok gayet güzel kayıyor.Sakın yeniden başlat modunu atma kulaklıktan az ses geliyor sonra.Şuan gayet güzel kulaklıktan ses geliyor.Yanlız bir şey sorucam.Rofs2 çok dolu fazla oynayamıyorum mod gömemiyorum.Neden bu kadar dolu ? Ve nasıl yer açabilirim ?

cem720

cem720

Üye
muhteşem bi cfw yapmışsın eline sağlık

suat_33

Üye
herşey iyi güzelde ben yukledm japonca ve trkce var hadı onu geçtm önceden oynadgm oyunlar ( Gısh street fıghter vb. ) açlyor loadingde kalyo tık yok acil yardm edn bu konuda acemıym ögrencym arkada sıkılyoz gish oynuyordk :)

sniper21

Üye
Cfw Çok güzel olmuş eline sağlık.Çok sade olduğu için o numara.Knetik kaydırma problemi vardı bunu kendim hallettim şuan o problem yok gayet güzel kayıyor.Sakın yeniden başlat modunu atma kulaklıktan az ses geliyor sonra.Şuan gayet güzel kulaklıktan ses geliyor.Yanlız bir şey sorucam.Rofs2 çok dolu fazla oynayamıyorum mod gömemiyorum.Neden bu kadar dolu ? Ve nasıl yer açabilirim ?
Kaydırma olayını nasıl hallettin hacı

PremiumWork

PremiumWork

Üye
:tşk:

sinan430

sinan430

Üye
ben cfwyi yükledim ama teli açtığımda telefon başlatılamıyor satıcıyla görüşün diyor

hArd format attım düzeldi

Üst Alt